szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - O lekarzach


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Jagoda
2005-01-25
Email
Dziewczyny, chcę Wam zaproponować, żebyśmy porozmawiały o lekarzach. Natchnęły mnie do tego przygody Agaty z pediatrami. Proponuję ten temat, by każda z nas mogła się wyżalić czy też przestrzec przed kimś albo po prostu opisać jakąś sytuację. W Polsce pacjent z lekarzem nie rozmawia. On go wysłuchuje, a potem bardzo często nie stosuje się do zaleceń. Myślę, że dlatego, że jeden drugiego nie rozumie. Wzajemnie złe nastawienie i już. W takiej sytuacji dialog nie jest możliwy, a lekarz, jeśli ma dobrą wolę, może tylko spróbować "wyczuć pacjenta". Pewnie, ze wśród lekarzy są "ludzie i parapety" (niektórzy mówią, że jeszcze "wózki widłowe"), dobrze byłoby tych gorszych w jakiś sposób eliminować. Nie obawiajcie się, że mnie czymś urazicie, piszcie otwarcie. Liczę na to, że się sporo nauczę :), ale będę na pewno ripostować :). Z mojej strony chcę Wam opowiedzieć 3 historyjki, jakie mi się przydarzyły, o tym, czy w każdej sytuacji lekarz ma obowiązek być na zawołanie pacjenta. Ponieważ nie można wstawiać akapitów, a takie długie wypowiedzi źle się czyta, wpiszę je w osobnych postach.
aśka
2006-01-10
11:16:39
Email
wczoraj była u nas nasza pani pediatra, postawiła diagnozę, pocieszyła, doradziła - złota kobieta. Na szczęście są lekarze i lekarze.
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum