szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - jakie szmatki dla niskiej kobitki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,
Napisano: Treść:
rena27
2007-09-27
Email
cześć dziewczyny!!! może mi coś poradzicie bo sama już nie wiem w co mam się ubierać by wyglądać trochę poważniej. chcę tak wyglądać ponieważ mam już dość tego że ekspedientki proszą minie o okazanie dowodu!!!! kiedy kupuję wino dla gości, piwo dla męża itd. mam 150cm wzrostu (rozmiar ciuchów 34) 27 lat, męża i dziecko i mało brakowało a byłoby drugie ;))
mayasun
2007-10-01
21:21:13
Email
A co mogłabym doradzić, hmm na pewno nie mini jakie masz na zdjęciu, no i nie opaska, to dwie rzeczy, które ezuciły mi się w oczy. Staraj się nie zakładać gładkich jednolitych bluzeczek, a raczej jakieś ciekawe z wzorem lub z dodatkami i lepiej luźniejsze, ale nie za wiele. Polecam warstwowość, która jest modna i która też odwraca uwagę od twojej figury. Spróbuj przymierzyć w sklepie (o ile jeszcze w sklepach mozna kupić) asymetryczną spódnicę średniej długości.
mayasun
2007-10-01
21:25:51
Email
I jakieś linki się znajdą:

Re: Rady

Mąż mnie zgania z kompa, więc tyle na dziś.
rena27
2007-10-01
22:34:23
Email
dzięki za porady
rena27
2009-06-06
14:00:39
Email
a co sądzicie o spódnicach ołowkowych pasują niskim kobietkom??????
rena27
2009-06-06
14:09:10
Email
a i jeszcze spodnie rurki co o nich sądzicie?
Magdalenka
2009-06-08
06:59:02
Email
mysle ze spodnice olowkowe jak najbardziej. spodnie rurki mnie sie generalnie nie podobaja, na nikim, ale to rzecz gustu. niemniej, jezeli to nie sa spodnie 7/8, czyli porzed kostke, to jak najbardziej mozesz je nosic - krotsze po prostu skracaja nogi i bedziesz wygladala na nizsza. pozdrawiam, m.
ciekawa
2009-06-09
14:50:11
Email
Generalnie trzeba bardziej patrzec na figure niżwzrost-tak mysle ale ołówkowa o ile ci w niej dobrze napewno nieco wydłuzy a rurki luźne -uwielbiam-naperewno wyszczuplają i tez wydłużą. Ważne zebys podnie nie konczyły sie przy kostce ale spadały na buty. krótsze spodnie lepiej jak odśłaniaja kolano chocmoja niska koleżanka nosi takie do połowy łydki i jest jej super i wcale jej nie skracająale to tarzeba patrzec na całosć.
rena27
2009-06-16
20:26:56
Email
a co sądzicie o rybaczkach,tunikach i bolerkach
celinaa
2014-11-05
12:11:26
Email
Mnie się wydaje, że tuniki raczej skracają nogi no chyba że dobierzesz do nich jakieś szpilki. Ja ostatnio kupiłam takie świetne botki wiązane na obcasie http://www.renee.pl/obuwie_damskie/botki/botki_lity_na_slupku_e347_czarny.html także od razu czuję się wyższa:)
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum