szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - bol w piersi


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
dziundzia
2006-10-22
Email
Dziewczyny, czy ktoras z Was przechodzila przez to?? jestem karmiaca matka, od kilku dni w prawej piersi odczuwam co chwile przeszywajacy, klujacy bol... Czy moze to byc jakies zapalenia?? Piers wyglada normalnie, wiec nie wiem czy gonic do lekarza czy po prostu sie zrelaksowac, moze to jakis nerwobol tylko??...
ciekawa
2006-10-27
16:15:44
Email
nIszczy ubrania-kurcze dobrze, ze mówisz. Moze masz i racje z tym stanikiem do spania-mnie mój biust przygniata dosłownie. Nosiłaś taki zapinany czy koszulke elastyczna(topik). Nie chce skolei dostać jakiś problemów limfatycznych od tego stanika 24/24.
Basia.26
2006-10-27
16:21:56
Email
ja miałam taką dopasowaną bieliznę z Big Stara... już niestety jej nie produkują. może byc coś w rodzaju topiku, ale te komercujne sa bardzo luźne, dla mnie beznadziejne. triumph ma taki stanik-bluzke w swojej kolekcji, na styl sportowy, ale nie wiem czy to jest teraz w sklepach, ja widziałam u kolezanki. warto też zobaczyc w sportowych w dziale z bielizna lub po prostu na krótkie koszulki ze stanikiem sportowym, ale lepiej ją kupić na wyrost;)) ja nie ściskałam się tymi stanikami, bez przesady;)) o takich problemach, jak piszesz, nawet nie myslałam. podczas karmienia tez non stop w staniku łaziłam, miałam bardzo wrazliwe brodawki i nerwiło mnie, jak koszulka o nie ocierała się. już w szpitalu w drogi dzień zakładałam stanik, hehe. gdzie te czasy, jak całe lato łaziłam bez biustonosza... :)
Basia.26
2006-10-27
16:25:12
Email
aha, ciekawa napisz ile czasu staraliście sie o dzidzie... mam kolezanke, stara sie chyba pół roku, inna już prawie 2 lata i... nic:( ta, która dwa lata się stara, zrobiła już wszystkie możliwe badania, bierze ten jakiś lek na prolaktyne... a ta, co pół roku, to na razie chyba po prostu próbuje... co jej polecić, jakie badania?? czy mogę jej jakos pomóc, jakoś ją pokierować??
ciekawa
2006-10-27
18:03:55
Email
wiesz co my sie zdecydowalismy jakieś 4 miesiace temu ale po miesiacu staran wyszło ze mam za wysoka prolaktyne. Brałam bromergon, miałam usg ginekologiczne i tyle. Kolezanka poradziła mi mierzyc temperature. Skok temp o 0.6 stpnia to juz jajeczkowanie-no i widzisz we wrzesmu sie udało. Nawet dokładnie wiem kiedy:)26-28 września. Chyba nie ma innych sposobów. Dodam ze wyjatkowo niesolidnie mierzyłam ta temperature;)Do jajeczkowania i potem nic;) A cykle ma 36, 38, 46 dni-wiec cyrk na kółkach.:)
dziundzia
2006-10-27
20:35:31
Email
z tym planowaniem ciazy..to ciezko jest...dzieci nie bardzo daja sie zaplanowac. Moja kumpela w PL pare dni temu oznajmila, ze w koncu jest jakims cudem w ciazy, ponad rok sie starali...My przy drugim tez juz watpilismy, przez pare miesiecy nie wychodzilo-chcialam miec letnie dziecko, ale nie wyszlo. Chyba jestem plodna tylko w maju:) dziewczynom czasem moze pomoc tylko pelny luz, nie mozna za duzo mysle na ten temat, bo psychika tylko pomaga. Wszystkim wyczekujacym zycze duuuzo cierpliwosci!!
dziundzia
2006-10-27
20:38:38
Email
Seria z Erisa, pamietam, ze byla super, kiedys ja probowalam. Za pare miesiecy w koncu wybieramy sie do PL, wiec na pewno zaopatrze sie w nia ponownie. Ten pomaranczowy zapach byl bomba. Troche dobrych, rodzimych rzeczy mi tu brokuje, nie ma co:(...
MoNiSiA
2006-10-27
20:54:51
Email
Ciekawa, co do Fissanu, to nie jest on jako taki ujędrniający, ale zauważ, że trzeba się nieźle napracować, żeby go wmasować. ;-) Tak więc siłą rzeczy jest masaż, który świetnie napina skórę. :-) Życzę powodzenia!
Basia.26
2006-10-27
21:12:16
Email
dzieki dziewczyny za rady, przekaże je kolezankom :) Monisia, co do wmasowywania fissanu, to racja, niezła z tym robota. ale ja trochę oszukiwałam, najpierw smarowałam się balsamem Nivea granatowym i dopiero fissanem, wtedy łatwiej sie rozprowadzał ;)) za to masowałam sumiennie i dość długo, najczęściej oglądając jakiś film... stałam nagusieńka w pokoju jak ta hipopotamica i masując się, rzucałam ciałkiem we wszystkie strony.... mój mąż był dzielny, znosił to, hahaha :)
MoNiSiA
2006-10-28
07:02:27
Email
Basia Hehehehehe. O okres dostałam...Jak zawsze, cykl 28-30 dni. Wkońcu taka nerwowa przestanę być. ;-) A co do specyfików na rozstępy, dobra jest też naturalna oliwa. Podobno. Raz się tym posmarowałam i podziękowałam. Ogólnie to najważniejsze, aby skóra była dobrze nawilżona. Kurcze...żebym ja na to wszystko wcześniej zwracała uwagę... No nie mogę tego zaakceptować... :-( Po powrocie z Londynu biorę się ostro za siebie i tyle. Hihihi. Jak oficjalnie, to oficjalnie. Pozdrawiam Was mocno :***
ciekawa
2006-10-28
17:22:43
Email
tak wracajac do kosmetyków. Jestem własnie na kursie masazu klasycznego-do maszu uzywamy parafiny ciekłej. Nie macie pojęcia jaka świetna jest po niej skóra:):):) Na stopy czy rece-wystarczy ze mam takie weekend kursu a skóra jak u niemowlaka:):) Hoć musze wam powiedzieć ze cieżko sie masuje jestem bardzo słaba....
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum