szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - bol w piersi


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
dziundzia
2006-10-22
Email
Dziewczyny, czy ktoras z Was przechodzila przez to?? jestem karmiaca matka, od kilku dni w prawej piersi odczuwam co chwile przeszywajacy, klujacy bol... Czy moze to byc jakies zapalenia?? Piers wyglada normalnie, wiec nie wiem czy gonic do lekarza czy po prostu sie zrelaksowac, moze to jakis nerwobol tylko??...
Basia.26
2006-10-23
08:35:02
Email
cześć, mnie taki ból złapał w lecie, jakpewnego razu postanowiłam w końcu zazyć zimnego prysznicu. uwielbiam zimną kapiel, no ale w obawia o piersi zrezygnowałam z takich natrysków. jednak w ten upalny dzień juz nie wytrzymałam. no i klapan, na drugi dzień gorączka ok 38 i lekki ból w piersi... na goraczkę wziełam Ibuprom, mozna brać tylko przeciwbóle z ibuprofenem. a na ból piersi najlepsze są stłuczone liście bialej kapusty schłodzone w lodówce. tak mi położna poradziła. takie liście wkładasz do biustonosza. wymieniasz, kiedy liść jest już taki wiotki, jakby bez soku. po jednym dniu wszystko przeszło. ale przynajmniej 2 dni kuracje stosuj. życze szybkiego dojścia do formy.
ciekawa
2006-10-23
12:26:15
Email
A czy to pomaga na spuchniete piersi-takie przed miesiaczką? Znowu okres mi sie spóźnia a piersi chyba powiększyły sie dwukrotnie;( Nie moge sie nawet gwałtownie ruszyć.
dziundzia
2006-10-23
13:50:12
Email
Dzieki Basiu za rade!! Chyba dzis plece po kapuste...Szwagierka mi wczoraj mowila, ze ona miala taka sytuacje rok temu a juz dlugo nie byla matka karmiaca-ponoc ma rozszerzony kanalik mlekowy.U mnie to pewnie po tym jak kilka razy zbieralo sie zbyt duzo pokarmu w tej piersi, byla okropnie bolaca, spompowywalam troszke, by ulzylo, staralam sie jak najmniej karmic nia i byc moze w jakims kanaliku cos tam jeszcze zawiera, choc teraz nie wyczuwam zadnych zgrubien. Kapusta jest ponoc dobra przy rezygnacji z karmienia...takze nawet dobrze sie sklada, bo dalam sobie i dzidzi czas do konca roku. W tym czasie chce ja odstawic. Nie wiem jak to bedzie, bo ona nie pije nic innego z zadnej butelki. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam! Takze Twego maluszka!
Basia.26
2006-10-23
19:20:16
Email
kapusta pomaga we wszelkich zastojach i bólach. sądze, ze tobie ciekawa tez pomoże, bo kapustę można przykładać ogólnie na bolace miejsca. a co do karmienia obolałą piersią, to ja z kolei slyszalam, ze przy zapaleniu, zastoju itd należy jak najwięcej karmić tą chora piersią. wtedy te wszystkie kanaliki pracują na wyższych obrotach i się przetykają...
ciekawa
2006-10-23
21:14:41
Email
Do czego to doszło zeby okładac sie kapustą:( Ale chyba spróbuje bo mam wrazenie, że mi peknie skóra na piersiach. dzięki
pinkie
2006-10-24
16:46:24
Email
Ciekawa, zawsze tak masz przed okresem? Mnie piersi bolały 2-3 dni przed, ale gdy bolały mnie 12 dni zrobiłam test ciążowy i to było dokładnie rok temu :)))
ciekawa
2006-10-24
17:04:15
Email
rano byłam oddac kerw na test ale jakoś nie mam przeczucia:( Zawsze puchłam długo przed ale to co sie teraz dzieje doprowadza mnie do szału!!!! Mąż wyniki zaraz przywiezie:)
ciekawa
2006-10-24
17:25:27
Email
Normalnie szok!!!!!!! Dodatni:):):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Basia.26
2006-10-24
19:12:17
Email
ciekawa a to numer!!!! hahaha, a ja właśnie przypuszczałam tak, ale nie chciałam bić piany:)) no proszę, właśnie myslałam, że tak piersi to raczej nie bolą przed okresem, ale przed.... hihihi, gratuluję!!!!
ciekawa
2006-10-24
21:24:21
Email
No kochana moje zdziwienie jest tym większe, ze ja jestem jedną chodząca bużą chormonów i piersi bola mnie długo przed okresem a juz taka zmyłkę zrobiły mi ostatnio. Wstałam rano wsciekła ze okresu nie ma a ja puchne i puchne. Postanowiłam ze pujde wywołas okres bo tylko trace cza a tu maluszka trzeba robić. Lekarz i tak odesłał by mnie najpierw na test więc poszłma odrazu i kurcze niespodzianka;):):):)A co ciekawe w poniedzielk(poprzedni) miałm usg ginekologiczne i lekrka powiedział ze nie ma ciaży:)Matko jak ja sie ciesze:)
bela
2006-10-24
22:23:06
Email
Ciekawa G R A T U L A C J E ! ! ! Bardzo sie ciesze.Oby wszystko przebiegalo bez problemow. Buziaki
dziundzia
2006-10-25
14:00:54
Email
Ciekawa, GRATUKLACJE, GRATULACJE!!!! Zycze cudownych 9 miesiecy i jeszcze cudowniejszych pozniejszych przezyc :)...
ciekawa
2006-10-25
16:30:29
Email
he he narazie przygniata mnie gi-gan-tycz-ny biust!!!! Niegdy nie nażekałam na jego wielkosc ale to to przesada;)
dziundzia
2006-10-25
16:58:37
Email
JA TEZ POKI CO MAM OKAZALY...ALE TO JUZ NIEDLUGO BEDE MOGLA SZCZYCIC SIE TAKOWYM BIUSTEM:) POTEM ZOSTANIE EWENTUALNIE TYLKO SILIKON:)
ciekawa
2006-10-25
17:22:50
Email
Oj oj a skad takie złowieszcze prognozy. Moja mam ma 53 lata i sliczny biust a wykarmiła dwie córki:)
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum