szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - CELLULIT I ROZSTEPY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-02-26
Email
witam babeczki! spiesze dosniesc - odwiedzila mnie tesciowa i szwagierka, przywiozly prezenty - dla mnie kremy na celulit i rozstepy z firmy avon. stosuje je od 2 tygodni reguarnie, codziennie 2 razy smaruje cialo. no i TO DZIALA!!!! naprawde! cellulit zrobil sie duzo mniejszy, skora bardziej zwarta, gladsza, mila w dotyku. polecam serie anew i kremy w fioletowych opakowaniach. sa naprawde rewelacyjne. nigdy nie wierzylam w te firmy wysylkowe, a tu prosze, zdziwilam sie! rozsteoy co prawda nie znikly, ale sa mniej widoczne, robia sie coraz bardziej rozowe. bede na bierzaco informowac o postepach. pozdrawiam, magda
Kajka
2006-12-04
17:05:37
Email
ja nei pracuje i nie ucze sie, a dzidzie na 1-2h podzucam do dziadka lu z tatusiem siedzie po pracy tatki;)A CO DO ROZSTEPOW SLYSZALAM ZE NIGDY CALKOWICIE NIE ZCHODZA tak samo jak blizny...
MoNiSiA
2006-12-04
20:08:14
Email
A już myślałam, że wybierzesz się na studia. Tak ładnie maturka poszła, że na pewno na wymarzony kierunek byś się dostała. :-) A naprawdę rozstępami nie ma co się przejmować. Dużo estetyczniej wygląda płaski brzuszek, niż worek. Bez względu, czy są na nim rozstępy, czy nie. Zresztą ja nie chodzę w przy-krótkich bluzeczkach, dlatego tym bardziej jest to łatwiejsze do zaakceptowania. A na plaży mam nadzieję, że w przyszłym roku będę mogła spokojnie paradować w bikinii.
Kajka
2006-12-07
20:24:15
Email
mialam isc na psychologie, ale nawet papierow nie zlozylam bo uznalam ze nie ma sensu gdyz sie przeprowadzalismy do Krakowa wiec bym miesiac byla a pozniej 300km dalej... a znowu zaczynac w Krakowie tez nie mialo sensu na razie bo nie bylo to pewne w jakim czasie sie przeprowadzac bedziemy.... ale obiecuje ze w nastepnym roku juz nei bedzie sily bym nie poszla na studia
asiunia80
2006-12-13
17:12:38
Email
Ja GORACO POLECAM Krem na rozstepy firmy Methode de Jean Piaubert, ktory jest do stsosowania w trakcie ciazy i pologu. Rozstepy mialam juz przed ciaza, sredniej wielkosci, na poczatku uzywalam Musteli - 2 razy dziennie bez efektu, potem zaczelam ten krem i wsmarowuje go 2 razy dziennie systematycznie. Rozstepy ktore mialam bardzo sie splycily i jak na razie nei ma nowych, jestem zachwycona zwlaqszcza ze mam bardzo zla skore, pelna cellulitu itp i przytylam 20 kg w ciazy... Krem wart grzechu i wydajny. Od wrzesnia na razie jestem przy 2 -gim opakowaniu...
Kamila
2007-04-23
13:57:29
Email
Laski moje drogie, jakie kremy na rozstępy polecicie oprócz Musteli i Avon'u? A może macie jeszcze jakieś wypróbowane wyszczuplające kremiki? Zastanawiam się nad nowym cudeńkiem z VICHY... tylko cena pewnie zwali mnie z nóg :(
Kamila
2007-04-23
13:59:25
Email
Znalazłam :) może któraś próbowała?? http://www.allegro.pl/item184247034_apteka_vichy_lipometric_214ml_zel_wyszczu_gratisy.html
Kamila
2007-04-23
17:02:52
Email
Kupiłam ten krem z VICHY. Zobaczymy czy będzie jakiś efekt :)
MoNiSiA
2007-04-23
22:10:58
Email
Hej Kamilka. Jeśli chodzi o specyfiki na rozstępy, to ja serdecznie polecam kwasy i kolagen. Ewentualnie kremy z kolagenem. Ja sobie zakupiłam już dawno kwas 35% i robię sobie od czasu do czasu takie zabiegi. Po takim zabiegu kremuję się jeszcze kremem z Galenic'a. Efekty świetne! Rozstępy są praktycznie nie wyczuwalne. Na codzień używam soli zwykłej (najlepszy peeling) i smaruję kremem z Bielendy z serii perfect belly. Polecam. :-)
MoNiSiA
2007-04-23
22:15:39
Email
Sory, że się tak powtarzam, ale zmęczona już jestem. Hihihi. Pozdrówki laski!
Kamila
2007-04-24
13:13:55
Email
Oj Moniśka, to miksturę żeś naszykowała :) jak prawdziwa czarownica ;) oj przepraszam, sorki, wiedźma :) powiedz, co to za kwas, ile kosztuje i gdzie się go kupuje??? Napisz też jak się robi to zjawiskowe cudeńko ;) zaklęcie też jest? ;-) Pozdrawiam cieplutko :) A jak Ty się czujesz mała? Lepiej?
MoNiSiA
2007-04-24
22:21:21
Email
Link Link do kwasu. Teraz w ofercie są 50%, według mnie jeszcze lepsze. Na pewno sobie zakupię jak ten mi się skończy. A jeśli chodzi o te czary, to co ja tu dużo będę się produkowała, wiesz sama najlepiej, w końcu ta sama branża. ;-) A tak poważnie mówiąc, to dziękuję, że pytasz, czuję się już bardzo dobrze. Debecylinka działa. Hihih. Tylko tyłek długo bolał. ;-P
Monik
2007-04-25
22:39:22
Email
Dziewczyny nie wiem od czego zależy powstawanie rozstępów, ale chyba nie zależy to tylko od NAs... Ja jestem w 9 miesiącu ciąży, przytyłam bardzo dużo,bo aż 25 kg i jak narazie nie mam ani jednego rozstępu. Smarowałam od 5 miesiąca tylko brzuch-kremem z apteki "Gerber". Piersi nie smarowałam, reszty ciała też nie. Rozstępów nie ma ani na brzuchu ani w pozostałych miejscach. Wydaje mi się,że jak ktoś jest skazany na rozstępy to i tak będzie je miał. Co do kosmetyków z Avonu(seria fioletowa)-stosowałam je bardzo długo przed ciążą i muszę przyznać,że są rewelacyjne.Po ciąży oczywiście do nich powrócę. Regularne stosowanie naprawdę daje efekty. Chodzi mi konkretnie o krem antycellulitowy, bo kremu na rozstępy niestety nie próbowałam, bo nie miałam takiej potrzeby. Krem do biustu(fioletowy) też jest bardzo skuteczny. Pozdrawiam
kasiarys7
2007-04-25
22:53:58
Email
Japrzed ciążą i w czsie niej też nie wiedziałam co to rostępy.Na wszelki wypadek żeby ich nie było " po " zakupiłam sobie kremik na rostępy(ERIS-specjalna seria dla kobiet w ciąży)i wiecie jaki jest efekt...mam poprostu mam "je" te okropne fioletowe kreseczki na brzuchu i piersiach.Nic nie pomogło żaden kremik ,masaż.Są i już.(*)Monik bądz dobrej myśli.
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum