szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - CELLULIT I ROZSTEPY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-02-26
Email
witam babeczki! spiesze dosniesc - odwiedzila mnie tesciowa i szwagierka, przywiozly prezenty - dla mnie kremy na celulit i rozstepy z firmy avon. stosuje je od 2 tygodni reguarnie, codziennie 2 razy smaruje cialo. no i TO DZIALA!!!! naprawde! cellulit zrobil sie duzo mniejszy, skora bardziej zwarta, gladsza, mila w dotyku. polecam serie anew i kremy w fioletowych opakowaniach. sa naprawde rewelacyjne. nigdy nie wierzylam w te firmy wysylkowe, a tu prosze, zdziwilam sie! rozsteoy co prawda nie znikly, ale sa mniej widoczne, robia sie coraz bardziej rozowe. bede na bierzaco informowac o postepach. pozdrawiam, magda
cepan
2006-04-10
14:51:39
Email
Możesz go dostać w każdej aptece,nie pamietam dokładnie ile kosztuje,ale zapewniam,ze nie jest drogi w granicach 20 zł.To dość spora tubka maści.
21Aneta
2006-04-10
17:08:25
Email
a go się stosuje miejscowo czy mozna na większe obszary? bo ja mam w rozstępach całe cycki, brzuch i nogi (od ud po kolana).
Cepan
2006-04-10
17:20:32
Email
W opakowaniu jest ulotka,tam jest dokładnie napisane,jak sie stosuje ta maśc,ale wydaje mi się,że mozesz rozsmarowac ja na całej powierzchni piersi.
mati81
2006-04-13
08:58:33
Email
bUUUUUUU waśnie mnie uświadomila przyjaciółka że stosowała cepan prze 3 miesiace dwa razy dziennie i jej nie pomógł buuuuuu a ja juz kupiłam i z takim zapałem i nadzieją zaczełam sie smarowac tym smierdzielstwem, JUZ ZAWSZE BEDE JEDNYM WIELKIM ROZSTEPEM!!!
pinkie
2006-04-13
09:09:29
Email
Hej dziewczynki, nie wiem, czy wiecie, ale oprócz kremów bardzo ważny jest też peeling ciała. Jestem w ciazy, przy każdej kąpieli sie peelinguję, potem kremik. W połowie siódmego miesiaca nie mam ani jednego rozstępu. Nie wiem, jak będzie dalej, ale jak mi się uda, to nie omieszkam Wam napisać. Oczywiście na gotowe rozstępy peeling jest tak samo ważny.
pinkie
2006-04-13
09:12:31
Email
A co do kremiku na rozstepy w ciąży to używam Ziajka Mammamija. Jest z masłem shea, więc powinien być dobry
GraNia
2006-05-11
21:53:46
Email
cepan do 20zł w aptece, avonu nie polecam ciężąrnym szczególnie tego na cellulit oraz żadnych innych kosmetyków gdzie jest np. kofeina. świetny na rozstepy i p/roztepom jest FISSAN kosztuje 20zł w aptekach, tylko trzeba go w masowywać dość długo ale jest zajebisty. beznadzieja to krem ziajka - do dupy, od razu mi rozstepy sie po nim zrobily.
pinkie
2006-05-12
18:55:09
Email
A ja używam Ziajki i już ósmy miesiąc kończę bez ani jednego rozstępu. Co komu pasuje...
ciekawa
2006-05-20
23:15:22
Email
cepan kupisz w aptece ok 15zl.najlepsze co moze byc na blizny tylko trzeba regularnie stosowac, a zapach cebulki ulatnia sie szybko:)
MoNiSiA
2006-05-21
08:26:28
Email
Ja to już przyzwyczaiłam się do tego zapachu i nawet podoba mi się :))) Też jestem zdania, że nie ma nic lepszego na blizny niż cepan. Pozdrawiam.
asiula
2006-11-05
21:34:12
Email
cześć mam pytanie jestem w 10 tygodniu ciazy i panicznie boję się rozstępów, jakich kremów uzywanie polecacie oraz metod???
MoNiSiA
2006-11-06
07:33:19
Email
Asiula. Najważniejsze, abyś skórę cały czas nawilżała. Najlepsze do tych zabiegów są oczywiście oliwki. Do tego możesz używać typowego specyfiku przeciw rozstępom, np. Fissan. Z tych droższych, lepszych polecam Galenic dla kobiet w ciąży. Jak dla mnie - rewelacja. Pozdrawiam.
MoNiSiA
2006-11-06
07:47:44
Email
A tak poza tym, to chciałam Wam powiedzieć dziewczyny żebyście się nie załamywały tymi rozstępami. Zabieg, który NAPRAWDĘ je usuwa m.in. to laser. Potrzeba ok. 5 sesji. Drastyczniejszy zabieg, to oczywiście operacja - plastyka brzucha. Koszt pierwszego zabiegu, to ok. 400zł/za sesję. Koszt operacji zaś, to cena ok. 4 tys.zł. Dziewczyny, ja trochę zmieniłam myślenie. Pomyślcie sobie, że jest FUUUUL kobitek, które jednego dziecka nie urodziły, a mają więcej rozstępów, niż nie jedna z Was. Wiem, że to "boli" kiedy na plaży kręcą się same super laski z pięknymi brzuszkami. Ale uwierzcie mi, że wszystko zależy od nastawienia. Kiedy w zeszłym roku kupowałam strój, musiał być TYLKO jednoczęściowy. Moja psychika zakodowała sobie, że ja innych nie mogę, że tamte nie są dla mnie. Ale tak nie można. Trudno, rozstępy nie są z mojej winy. Jedyne co mogę zrobić, to wyrzeźbić brzuszek, ujędrnić go. Już będzie lepiej wyglądał. A rozstępy...Są i trudno, niech sobie będą. :-) Jeśli komuś to będzie bardziej przeszkadzało niż mi, to niech się poprostu nie patrzy. :-) Ja chcę się cieszyć na swój sposób wakacjami, słoneczkiem, plażą. Nie chcę się ograniczać. Szkoda życia. Ale i tak będę smarować się kremem z Avonu - fioletowym. Świetnie nawilża i się rozprowadza. Do tego peelingi (najlepsze z soli). No i ćwiczenia. :-) Pozdrawiam.
Kajka
2006-12-04
15:14:34
Email
hmm... ja w ciazy stosowalam MUSTELE, ale mam pare roztepow wiec nie wiem moze i jest dobra tyle ze ja mialam zatrucie i strasznie puchlam wiec raczej od tego. teraz probuje sie ich pozbyc i z uporem strasznym schodza... albo raczej nie schodz...(rower, bieganie basen itp oraz smarownie sie wszystkim co sie da) chyba wyprobowalm wszysto... no moze nie te kosmetyki co z cenami przginaja ale pilingi, balsamy, zele, kremy do 50pln sprawdzilam wszystkie i ... co gorsza roztepy dalej sa wiec chyba tylko jakis zabieg mi pomoze... franowate sa i tyle!!!
MoNiSiA
2006-12-04
15:40:42
Email
Kajka, nie sądzę, aby po zabiegu zeszły. Niestety. Rozmawiałam kiedyś ze znajomą i totalnie wzięłam je na dystans. Są i niech sobie będą. Naprawdę są gorsze w życiu rzeczy i sprawy. Nie ma co się podłamywać. Najważniejsze jest akceptować siebie. A skąd tyle czasu bierzesz na tak aktywne życie z dzidziusiem? :-) Pozdrawiam.
Kajka
2006-12-04
17:05:37
Email
ja nei pracuje i nie ucze sie, a dzidzie na 1-2h podzucam do dziadka lu z tatusiem siedzie po pracy tatki;)A CO DO ROZSTEPOW SLYSZALAM ZE NIGDY CALKOWICIE NIE ZCHODZA tak samo jak blizny...
MoNiSiA
2006-12-04
20:08:14
Email
A już myślałam, że wybierzesz się na studia. Tak ładnie maturka poszła, że na pewno na wymarzony kierunek byś się dostała. :-) A naprawdę rozstępami nie ma co się przejmować. Dużo estetyczniej wygląda płaski brzuszek, niż worek. Bez względu, czy są na nim rozstępy, czy nie. Zresztą ja nie chodzę w przy-krótkich bluzeczkach, dlatego tym bardziej jest to łatwiejsze do zaakceptowania. A na plaży mam nadzieję, że w przyszłym roku będę mogła spokojnie paradować w bikinii.
Kajka
2006-12-07
20:24:15
Email
mialam isc na psychologie, ale nawet papierow nie zlozylam bo uznalam ze nie ma sensu gdyz sie przeprowadzalismy do Krakowa wiec bym miesiac byla a pozniej 300km dalej... a znowu zaczynac w Krakowie tez nie mialo sensu na razie bo nie bylo to pewne w jakim czasie sie przeprowadzac bedziemy.... ale obiecuje ze w nastepnym roku juz nei bedzie sily bym nie poszla na studia
asiunia80
2006-12-13
17:12:38
Email
Ja GORACO POLECAM Krem na rozstepy firmy Methode de Jean Piaubert, ktory jest do stsosowania w trakcie ciazy i pologu. Rozstepy mialam juz przed ciaza, sredniej wielkosci, na poczatku uzywalam Musteli - 2 razy dziennie bez efektu, potem zaczelam ten krem i wsmarowuje go 2 razy dziennie systematycznie. Rozstepy ktore mialam bardzo sie splycily i jak na razie nei ma nowych, jestem zachwycona zwlaqszcza ze mam bardzo zla skore, pelna cellulitu itp i przytylam 20 kg w ciazy... Krem wart grzechu i wydajny. Od wrzesnia na razie jestem przy 2 -gim opakowaniu...
Kamila
2007-04-23
13:57:29
Email
Laski moje drogie, jakie kremy na rozstępy polecicie oprócz Musteli i Avon'u? A może macie jeszcze jakieś wypróbowane wyszczuplające kremiki? Zastanawiam się nad nowym cudeńkiem z VICHY... tylko cena pewnie zwali mnie z nóg :(
Kamila
2007-04-23
13:59:25
Email
Znalazłam :) może któraś próbowała?? http://www.allegro.pl/item184247034_apteka_vichy_lipometric_214ml_zel_wyszczu_gratisy.html
Kamila
2007-04-23
17:02:52
Email
Kupiłam ten krem z VICHY. Zobaczymy czy będzie jakiś efekt :)
MoNiSiA
2007-04-23
22:10:58
Email
Hej Kamilka. Jeśli chodzi o specyfiki na rozstępy, to ja serdecznie polecam kwasy i kolagen. Ewentualnie kremy z kolagenem. Ja sobie zakupiłam już dawno kwas 35% i robię sobie od czasu do czasu takie zabiegi. Po takim zabiegu kremuję się jeszcze kremem z Galenic'a. Efekty świetne! Rozstępy są praktycznie nie wyczuwalne. Na codzień używam soli zwykłej (najlepszy peeling) i smaruję kremem z Bielendy z serii perfect belly. Polecam. :-)
MoNiSiA
2007-04-23
22:15:39
Email
Sory, że się tak powtarzam, ale zmęczona już jestem. Hihihi. Pozdrówki laski!
Kamila
2007-04-24
13:13:55
Email
Oj Moniśka, to miksturę żeś naszykowała :) jak prawdziwa czarownica ;) oj przepraszam, sorki, wiedźma :) powiedz, co to za kwas, ile kosztuje i gdzie się go kupuje??? Napisz też jak się robi to zjawiskowe cudeńko ;) zaklęcie też jest? ;-) Pozdrawiam cieplutko :) A jak Ty się czujesz mała? Lepiej?
MoNiSiA
2007-04-24
22:21:21
Email
Link Link do kwasu. Teraz w ofercie są 50%, według mnie jeszcze lepsze. Na pewno sobie zakupię jak ten mi się skończy. A jeśli chodzi o te czary, to co ja tu dużo będę się produkowała, wiesz sama najlepiej, w końcu ta sama branża. ;-) A tak poważnie mówiąc, to dziękuję, że pytasz, czuję się już bardzo dobrze. Debecylinka działa. Hihih. Tylko tyłek długo bolał. ;-P
Monik
2007-04-25
22:39:22
Email
Dziewczyny nie wiem od czego zależy powstawanie rozstępów, ale chyba nie zależy to tylko od NAs... Ja jestem w 9 miesiącu ciąży, przytyłam bardzo dużo,bo aż 25 kg i jak narazie nie mam ani jednego rozstępu. Smarowałam od 5 miesiąca tylko brzuch-kremem z apteki "Gerber". Piersi nie smarowałam, reszty ciała też nie. Rozstępów nie ma ani na brzuchu ani w pozostałych miejscach. Wydaje mi się,że jak ktoś jest skazany na rozstępy to i tak będzie je miał. Co do kosmetyków z Avonu(seria fioletowa)-stosowałam je bardzo długo przed ciążą i muszę przyznać,że są rewelacyjne.Po ciąży oczywiście do nich powrócę. Regularne stosowanie naprawdę daje efekty. Chodzi mi konkretnie o krem antycellulitowy, bo kremu na rozstępy niestety nie próbowałam, bo nie miałam takiej potrzeby. Krem do biustu(fioletowy) też jest bardzo skuteczny. Pozdrawiam
kasiarys7
2007-04-25
22:53:58
Email
Japrzed ciążą i w czsie niej też nie wiedziałam co to rostępy.Na wszelki wypadek żeby ich nie było " po " zakupiłam sobie kremik na rostępy(ERIS-specjalna seria dla kobiet w ciąży)i wiecie jaki jest efekt...mam poprostu mam "je" te okropne fioletowe kreseczki na brzuchu i piersiach.Nic nie pomogło żaden kremik ,masaż.Są i już.(*)Monik bądz dobrej myśli.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum