szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - CELLULIT I ROZSTEPY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-02-26
Email
witam babeczki! spiesze dosniesc - odwiedzila mnie tesciowa i szwagierka, przywiozly prezenty - dla mnie kremy na celulit i rozstepy z firmy avon. stosuje je od 2 tygodni reguarnie, codziennie 2 razy smaruje cialo. no i TO DZIALA!!!! naprawde! cellulit zrobil sie duzo mniejszy, skora bardziej zwarta, gladsza, mila w dotyku. polecam serie anew i kremy w fioletowych opakowaniach. sa naprawde rewelacyjne. nigdy nie wierzylam w te firmy wysylkowe, a tu prosze, zdziwilam sie! rozsteoy co prawda nie znikly, ale sa mniej widoczne, robia sie coraz bardziej rozowe. bede na bierzaco informowac o postepach. pozdrawiam, magda
Migotka
2006-02-27
13:53:41
Email
Ja co prawda nie mam celulitu,ale od wewnętrznej strony ud pojaiło sie pare nitek rozstępu...nie zabardzo wiedziałam czym mam to smarowac,bo słyszałąm taką opinię,że nie ma specyfiku likwidującego rozstepy.Ot tak sobie zaczęłam smarować skórę balsamem oliwkowym Alusia-tym z NIVEA BABY i i mleczkiem z tej samej serii.No i musze powiedzieć,że rezultaty pojawiły sie piorunujaco szybko.Po niespełna miesiącu pozbyąm się tych szpecących,fioletowych niteczek.
Mała
2006-03-03
23:21:12
Email
Magdalenka, dwaj mi więcej informacji o tch kosmetykach avonu.Ja walczę z rozstępami od czasu ciąży.Bitwę po bitwie pzregrywam.Używałąm balsamu avonu, w niebieskim opakowaniu(poodobno na rozstępy) ale nic mi nie pomógł.Podaj mi prosze jakieś dokładniejsze dane tych kremów, w jakim są opakowaniu i jak się nazywają itd.A jaka jest cena?
Doti
2006-03-04
11:22:42
Email
Mała to jest ten krem (numer 89133584) o którym pisze Magda. Ja sobie kupiłam ten bo rozstępów nie mam (numer 89622048) i ten (numer 89133404). Czekam aż przyjadą i zaczynam smarowanie!!
Magdalenka
2006-03-04
16:58:41
Email
juz pisze - z Avon - na rozstepy "Re-fine" w fioletowym opakowaniu. na cellulit "cellu-sculpt" tez w fioletowym, na brzuch i posladki (podnosi i wyszczupla) seria ANEW (tez Avon) "Clinical lift and tuck" w bialym opakowaniu ze srebrnym napisem. ale mam tez inny krem tylko na rozstepy, od tygodnia go stosuje zamiast tego z avonu - Galenic Elancyl "Reducteur vergetures". mysle ze jest lepszy niz z avonu. to jest koncentrat, bardzo wydajny. nie znam cen tych kremow, dostalam je przy okazji odwiedzin rodzinu. w usa avon jest stosunkowo niedrogi, ale slyszalam od szwagierki ze ta seria Lift & Tuck jest droga, nie wypytywalam o cene. pozdrawiam. na piersiach rostepy dosc mocno rozjasnialy, na biodrach tez, zrobily sie jakby plytsze. ale wiecie co, jak juz urodze te dzieci, ktore mam w planie ( ;-))) ), to sobie zrobie cycki. przysiegam, wczesniej sie zarzekalam ze nie, ale jak bede miec kase, to zrobie i juz. ciaza, taki piekny stan, karmienie tez, a potrafia zrobic z ciala kobiety taka rozlazla galarete. a szkoda.
ilona81
2006-03-04
19:32:34
Email
O..dziewczyny, ja jestem jeszcze w ciazy, ale właśnie od wewnętrznej strony ud zauważyłam pare fioletowych niteczek, narazie nawilżam, ale moze by likwidowac rozstępy juz teraz? Nie jestem jednak pewna, czy w ciąży moge smarowac takimi kremami? smaruję takimi przeciw rozstępom, ale czy te z avonu na rozstępy które juz sie pojawiły, sa bezpieczne?
bociania łąka
2006-03-14
09:42:32
Email
W ciąży nie jest zabronione uzywanie tylko kremów przeciw rozstepom, na opakowaniu jest napisane zwykle czy mozna ich uzywac w czasie ciąży. Jestem w ciazy i stosowałam Galenic i Mustela. Musze stwierdzic ze ten pierwszy jest lepszy. To sa kremy dla kobiet w ciazy. Jest z Galenica krem redukujacy rozstepy ale wyraznie jest na nim napisane ze kobieta w ciazy nie powinna go stosowac. To sa jednak silne preparaty. Lepiej jest stosowac tylko te NAPRAWDE bezpieczne.Pozdrawiam Was mamuski bardzo mocno.
setka
2006-03-14
11:41:06
Email
JA tez polecam te dwie firmy BARDZO. Moze cena nie jest zachecajaca ale warto!!
Mała
2006-03-16
14:19:19
Email
Kupiłam krem avonu re-fine.Tzn właściwie dostałam od teściowej(jej znajoma jest konsultantką avonu).Więc niestety nie znam ceny.Używam dopiero od paru dni, więc na razie o efektach nie ma mowy.Dam Wam znać jak coś się zacznie zmieniać.Dzięki:)pozdr.
Kamila
2006-03-25
10:44:37
Email
Jakoś nie jestem przekonana do kremów o których piszecie z AVONU.. są drogie, mam te na cellulit (fioletowy), smaruję się, ale jakoś nie widzę postępów.. owszem ciało jest ogólnie gładsze.. tak się zastanawiam, czy czasem nie lepiej zainwestować w kosmetyki z WICHY (nie wiem czy dobrze napisałam) koleżanka używała i jest zadowolona. Wiem, że są drogie.. ale tak szczerze mówiąc dziewczyny.. AVON to tylko AVON.. teraz wyszła kolejna rewelacja.. krem po którym chudniesz czy coś takiego (dają wagę gratis) sorki, ale jakoś mnie to nie chwyta. Rozmawiałam o tym właśnie kosmetyku z instruktorką fitness i odradzała mi to.. chudniesz ćwicząc, dbając o dietę, ale jakoś nie wierzę, że się nasmarujesz cudownym kremem i eureka 5 cm w udach mniej.. pozdrawiam wszystkie kobietki chcące pozbyć sie wstrętnej pomarańczowej skórki!
mati81
2006-04-08
23:25:50
Email
Magdalenka jak walka z celulitem i rozstępami sa dalsze efekty?
MoNiSiA
2006-04-09
13:30:15
Email
Hey kobitki. Ja to naiwna jestem :( A może bardziej zdesperowana ;((( Myślałam, że zabieg mikrodermabrazji pomoże choć troszkę pozbyć się rozstępów. I znowu kupa kasy w błoto. Efektu żadnego! Zła jestem jak cholera ;( Tak powoli zaczynam się do nich przyzwyczajać. Chociaż z drugiej strony liczę na to, że za kilka lat będę w stanie zrobić sobie plastykę brzucha. To dla mnie naprawdę ważne. W tej chwili używam CEPANU, który dostał jakieś europejskie medale za skuteczność. Jestem do niego jak najbardziej przekonana, chociaż cebulowy zapach może odpychać. Stosowałam też fissan i czasem miałam wrażenie, że więcej rozstępów po jego używaniu mi się pojawia :( Co do cellulitu to również bym chciała jakieś sprawdzone metody. Bardzo mnie on męczy. Pozdrawiam.
Magdalenka
2006-04-09
15:39:09
Email
eee tam, kremy-sremy. po poczatkowej fazie euforii ze tak rewelacyjnie dzialaja nastapila faza rozczarowania. rozstepy sa jak byly, cellulit tez. pozostaje tylko cwiczyc. ale kiedy i jak? co z mala wtedy? taki juz nas los rostepowo-cellulitowy. cellulit moze cos i zlikwiduje, ale te obrzydliwe rozsteopy chyba moga tylko zjasniec z czasem, u mnie jakby pojasnialy, ale sa caly czas. niestety. pozdrawiam!
MoNiSiA
2006-04-09
17:21:45
Email
Magdalenka, no dobre kremy mogą wiele zdziałać, ale tylko jeśli będą systematycznie stosowane. Zlikwidować nic już - poza operacją - tego nie zlikwiduje. A kremy mogą przede wszystkim rozjaśnić. Choć w naturze one z czasem też zjaśnieją ;) Co do cellulitu to sport, sport i jeszcze raz sport. No i dużo wody niegazowanej. Jakaś szorskta rękawica, peeling i kremik. Kremik polecam z bielandy, taki zielony. Aaa i świetne urządzenie na cellulit to Vacu Vell. Pozdrawiam.
cepan
2006-04-10
14:15:03
Email
tak monisia,maszrację.Cepan zaleciła mi położna,by zmiejszyć bliznę poporodową.W ulotce przeczytałam,że stosuje sie go na różnego rodzeju bliznowce,więc postanowiłam smarować nim uda i brzuch,bo mam tam potworne rozstepy.Musze przyznać,ze nastąpiła poprawa.Tylko jak juz napisałaś liczy sie systematyczność w smarowaniu.
21Aneta
2006-04-10
14:32:51
Email
DZIEWCZYNY a ile ten cepan kosztuje i gdzie go można kupić? bo jeśli faktycznie pomaga na rozstępy to chyba by mi się przydał...
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum