szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - ZDRADA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Magdalenka
2010-03-02
Email
czy dopuszczcie do siebie mysl o zdradzie? co musialoby wydarzyc sie w waszym zwiazku abyscie zdradzily meza? czy po fakcie powiedzialybyscie mu? a gdyby on zdradzil, wybaczylybyscie? potrafilybyscie z tym zyc? a moze macie jakies doswiadczenie w tej bolesnej kwestii? ja wiem, ze nie potrafilabym wybaczyc ani zapomniec zdrady. nie wiem czy potrafilabym zyc ze swiadomoscia ze zostalam zdradzona. mysle, ze gdybym zdradzila, nie powiedzialabym o tym, choc kiedys twierdzilam, ze jezeli bym zdradzila, do automatycznie bylby to dla mnie oniec zwiazku. odeszlabym po prostu bez wzgleu kto dopuscilby sie zdrady. prosze o odpowiedzi.
Magdalenka
2010-03-09
08:16:11
Email
a mnie sie wydaje ze zdrady byly zawsze, tylko kiedys nie robiono o to szumu. kobiety mialy znacznie gorsza pozycje niz teraz i jezeli maz zdradzal, to najwyrazniej tak musialo byc, to byla norma. kobiety nie robily nic (poza nielicznymi wyjatkami kobiet bardziej samodzielnych, z rewolucyjnym podejsciem jak na tamte czasy), bo coz moglyby zrobic? odejsc? dokad? kto by je utrzymal z dziecmi? kiedys zdrada i utrzymanki byly na porzadku dziennym, w nizszych i wyzszych sferach. zony biedniejszych byly od szybkiego zaspokojenia faceta, urodzenia dzieci i generalnie zapieprzania w domu. zony bogaczy byly od rodzenia synow i tyle, inne, bardzej wyuzdane zachcianki spelnialy kochanki bo przeciez zona mogla tylko lezec i czekac na koniec, nie przystalo jej cokolwiek innego. to my, w 21 wieku na zdrade sie nie godzimy, widzimy w tym problem i zadamy rozwodu nasze babki a nawet babki przechodzily nad zdrada do porzadku dziennego bo nic innego nie mogly zrobic. pomijam kwestie co sie dzialo w ich sercu, ale zstawaly przy mezu bo nie mialy wyjscia. kiedys nad rozwodka, samotna matka, panna w ciazy lub z dzieckiem ciazylo pietno, pokazywano je sobie palcami.
mapet
2010-03-20
23:07:09
Email
Heja próżne laseczki. Ale jesteście złeeeeeeeeeeeee
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum