szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Prezent dla ukochanej żony, Jaki? HELP!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,
Napisano: Treść:
TeDe
2010-01-03
Email
Witam, Mam ukochaną, seksowną żonę która ma 22 lata, jesteśmy ze sobą już ponad 3 lata i chciałem jej kupić jakiś wyjątkowy prezent. Ciuchów ma dużo jak to kobieta, bielizny też (sam jej kupuje często), pierścionki i świecidełka też. Chcę żeby to było coś wyjątkowego i specjalnego - bo taka kobieta jak moją żona zasługuje na coś extra. Proszę was kobiety o jakąś radę.
noemi
2010-02-02
00:05:17
Email
matko, ale narobiłam:) Tede, bo seks w saunie w publicznym parku wodnym to tylko na filmach:)chyba że źle zrozumiałam Twoją aluzję w nawiasie:) a z mojego życia prywatnego nie mam potrzeby Ci się zwierzać, nie szukam potwierdzenia, że jestem fajna;)
TeDe
2010-02-02
09:48:18
Email
Przepraszam Ciebie Ulka i Ciebie Noemi, jeśli was jakoś uraziłem. Dziewczyny, każdy jest inny, ważne żeby każde z nas było szczęśliwe w swoim związku. A jeśli chodzi o seks w saunie, to rzeczywiście zdarza się to w filmach, ale dlaczego nie miałoby by to być zrealizowane w rzeczywistości? nam takie eksperymaenty odpowiadają, a jeśli chodzi o niedojrzałość to rzeczywiście meżczyzna 26 letni jest jeszcze jak dziecko, a kobiety stają się szybciej dojrzałe. wiem jedno moja żona codziennie mówi mi jaki jestem i że jest jej dobrze ze mną, i te kwiaty, wyjazdy, basen i seks w różnych miejscach jej odpowiada. szanuję wasze wypowiedzi i dają mi one do myślenia. a wam jak się układa?
Ulka
2010-02-02
13:06:00
Email
TeDe, mnie nie masz za co przepraszać. Wiesz zazwyczaj jak ma się coś na sumieniu to właśnie człowiek reaguje w taki sposób jak Ty czyli "atakiem", no ale trzeba mieć trochę przyzwoitości. Wiesz pewnie wszystko zależy od sauny, ale jak ja byłam to było tak gorąco, ze nawet ciężko misie oddychało gorące powietrze tak paliło w nozdrza, ze nawet przez myśl mi nie przeszło by się rzucić na lezącego obok gołego męża. No ale jak już pisałam co młodość to młodość
noemi
2010-02-02
13:42:34
Email
Tede, wcale nie poczułam się urażona. no ale rozśmieszyłeś mnie, przyznam. seks w saunie w publicznym aquaparku jest dla mnie albo bajką, albo oznaką całkowitego pozbawienia wyczucia i smaku. uważaj na temperatury, żebyś nie zszedł przed trzydziestką:)
TeDe
2010-02-02
14:45:17
Email
dla jednych to brak wyczucia a dla drugich to młodość i ta adrenalina że ktoś może wejść - sauna byłą akurat pusta, a szybki numerek nie trwał długo. a wy dziewczyny ile macie lat że mówicie co młodość to młodość?
noemi
2010-02-02
15:11:27
Email
Tede, no dla mnie młodość nie jest synonimem głupoty. EOT jak dla mnie:) pozdrawiam
TeDe
2010-02-02
15:34:36
Email
EOT?
noemi
2010-02-02
15:42:27
Email
end of topic. ale teraz to już na poważnie:) pozdrawiam
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum