szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Prezent dla ukochanej żony, Jaki? HELP!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
TeDe
2010-01-03
Email
Witam, Mam ukochaną, seksowną żonę która ma 22 lata, jesteśmy ze sobą już ponad 3 lata i chciałem jej kupić jakiś wyjątkowy prezent. Ciuchów ma dużo jak to kobieta, bielizny też (sam jej kupuje często), pierścionki i świecidełka też. Chcę żeby to było coś wyjątkowego i specjalnego - bo taka kobieta jak moją żona zasługuje na coś extra. Proszę was kobiety o jakąś radę.
pinkie
2010-01-07
13:05:42
Email
...to oczywiście z zazdrości pisałam...
TeDe
2010-01-08
11:29:12
Email
Nie nawiedzony ani nic nie przeskrobałem - tylko poprostu nie chce być jak wszyscy faceci którzyy zapominają o ważnych datach i są mało romantyczni, ja zawsze pamiętam o rózach nawet bez okazji, a poza tym moją żona jest super kochanką i zasługuje na takie traktowanie-bo drugiej takiej bym nei znalazł.
pinkie
2010-01-08
13:21:12
Email
...wiesz TeDe, obawiam się, ze wszystkie, a przynajmniej większośc z nas zasługuje na takie i większe prezenty... Gratuluję wspaniałomyślności, zazdroszczę żonie...
TeDe
2010-01-09
09:58:51
Email
słuchaj pinkie - Oczywiście że wszystkie kobiety zasługują, tylko faceci są czasami do bani. jedna kumpela mi powiedziała że jestem jak nie facet - romantyczny i rozumiem kobiety - bo tak naprawde nie lubie towarzystwa facetów - -mam dużo koleżanek :P Trzeba pamiętać że kobieta to osoba bardzo wrażliwa. koniec wywodu. coś jeszcze chcecie wiedzieć? dziewcyny?
noemi
2010-01-09
23:28:52
Email
kobiety są całkowicie różne od mężczyzn. odkąd to zrozumiałam, jest mi duuużo lepiej w życiu:) na nic aluzje, na nic: jak to zrobię, to on pewnei pomyśli jak się czuję, nie. mężczyźnie trzeba powiedzieć po prostu o co chodzi, bo nie zrozumie:) a kwiatki są fajne,ale to też trezba z umiarem:)
TeDe
2010-01-13
10:35:45
Email
Wiesz Noemi, ja to rozumiem że kobiety są różne i inne od meżczyzn i dlatego dobrze mi się układa z moją żoną, a z tymi kwiatami to moja praktyka mi pokzuje że kobiety zawsze lubą kwiaty i cenią takie gesty. Ale ciekawe jest to że meżczyźni często nie rozumieja kobiet kiedy mają "swoje" dni (miesiączka) i często nie wiedzą jak się zachować, a ja staram sie zawsze zachowac spokój i często robie gorącą wodę do termoforu żeby lepiej znosła te dni.
noemi
2010-01-13
12:35:46
Email
Tede, kobiety są nie tylko inne od mężczyzn, ale też różnią się między sobą. ja np nie jestem typem, który chciałaby dostawać kwiaty codziennie. dużo bardziej cenne jest dla mnie to, czy ktoś zrobi coś maleńkiego choćby, wiedząc, że sprawi mi to prezyjemność, coś więcej niż sztandarowy zakup kwiatów. nadmiar wszystkiego chyba każdego potrafi zabić, zagłaskanie na smierć potrafi pewnie też niejedną do szewskiej pasji doprowadzić:) po wymianie kilku postów z Tobą, wiem, że byśmy się nie dogadali:) jak mam okres, mówię: uwaga, uwaga, alarm!:) i już. bez przesady, to tylko okres, to nic nadzwyczajnego. nie jesteśmy wtedy kalekami:)
Ulka
2010-01-13
22:47:17
Email
Dziewczyny myślicie, że faceci czytają "nasze forum". Sorry Tede ale mam wrażanie , że się podszywasz za kogoś zupełnie innego.
coma
2010-01-14
19:56:33
Email
Ulka - też coś takiego przyszło mi na myśl...
noemi
2010-01-14
21:45:59
Email
może ktoś chce po prostu zbadać, co zrobić, żeby uszczęśliwić kobietę. w sumie to dobrze, że kogoś to interesuje;)
TeDe
2010-01-15
10:07:55
Email
Już pisałem że dobrze mi się rozmawia z kobir=etam i dlatego jestem na tym forum, Przykro mi że ktoś mysli, że sie podszywam :/ Noemi to prawda że każda kobieta jest inna, bo moją lubi jak poświęcam jej uwage i dbam o nią w te dni, a inne kobiety jak widać tego nie lubią. Każdy facet - obojetnie jkai ma charakter - powinnien myśleć o kobiecie i jak ja uszczęśliwiać - sex to nie wszystko!
noemi
2010-01-15
10:34:56
Email
Tede, a ja lubię czuć się ważna niezależnie od dnia cyklu. myślę, że rozmijamy się jeśli chodzi o rozumienie pojęcia "dbanie". mam wrażenie, że Twoje wchodzi bardziej w użalanie się nad kimś i mówienie, jaka to ta kobieta biedna. ale możliwe, że źle Cię zrozumiałam:) kobieta nie powinna być obsesją mężczyzny. jak ludziom dobrze ze sobą to im po prostu ze sobą dobrze, nie muszą siedzieć wieczorami z notesem w reku i zapisywać co by tu zrobić, żeby ją uszczęśliwić i w zamian zostać pogłaskanym po głowie. oczywiście, że seks to nie wszystko. to tylko jakieś 60% udanego związku. no, może nieco więcej;) pozdrawiam.
Ulka
2010-01-15
15:06:14
Email
TeDe dla mnie jesteś jakiś "Dziwny" jak na faceta, może masz po prostu taką romantyczną duszę, tylko ten romantyzm trochę taki naciągany. Piszesz , że sex nie jest najważniejszy a we wcześniejszym wpisie cyt. moja żona jest super kochanką więc należy jej się wszystko. Coś kręcisz , albo nas robisz w konia, albo jesteś bardzo młodziutki i zakochany. Prawdziwy facet choć by nie wiem jaki był nie da złego słowa powiedzieć na "facetów" a TY jawnie przyznajesz, że mężczyźni nie rozumieją kobiet. Mam dla Ciebie radę jeśli naprawdę kochasz swoją żonę to postaraj się jej nie zagłaskać na śmierć. A tak wracając do głównego tematu to weekend w spa jak najbardziej , polecam
Joanna26
2010-01-15
19:38:46
Email
Ha ha, Ula, jakie stereotypy... "Prawdziwy facet" - a co to jest, u licha? I ta domniemana meska solidarnosc, chyba zyjesz w jakims swiecie macho:))) Az sie boje spytac, co masz do powiedzenia o "prawdziwych kobietach"!;)
noemi
2010-01-15
19:54:33
Email
Joasiu, dokładnie:) prawdziwy facet to niby taki, który będzie powtarzał stereotypy i wygłaszał dziwne tezy? ee, najpierw chciały równouprawnienia, a teraz domagają sie od panów solidarności jajników, tfu, plemników;) a swoją drogą, dawno nie było na forum tak fajnego wątku:)
Ulka
2010-01-15
20:22:36
Email
Joanno przeczytaj mężowi ten wątek i zobaczysz jakie będzie miał zdanie na temat stereotypów , no chyba, że się mylę.
Joanna26
2010-01-15
22:15:59
Email
Moj maz, jak strescilam mu dylematy naszego goscia, stwierdzil: niech ona na niego uwaza (majac na mysli oczywiscie zone TeDe i jego sklonnosc do obsypywania jej kwiatami:), ale to byl tylko zart i;)) Ula, mezczyzni sa rozni, a generalizowanie jest zawsze niebezpieczne. A cos takiego jak "prawdziwy mezczyzna" to tylko spoleczny konstrukt, nie wiecej... To my wypelniamy go trescia i mozemy byc do niego bardziej lub mniej przywiazani.
Ulka
2010-01-15
23:30:10
Email
Pisząc prawdziwy facet nie miałam na myśli konkretnego typu mężczyzn, nie zamierzam tez szufladkować , każdy facet jest inny i nie tędy droga, ale do czego zmierzam, TeDe tak się zagalopował w tym rozumieniu kobiet, że chyba sam się w tym zatracił. Więc czytajcie pomiędzy wierszami, podobno kobietom nie trzeba mówić wprost.
pinkie
2010-01-16
17:48:04
Email
Dla mnie prawdziwy facet to zawsze będzie Stefan Karwowski, czyli "czterdziestolatek": dorosły, mądry, odpowiedzialny... Tomasz Karolak w "39 i pół" też niby w tym samym wieku, ale porównac go z Karwowskim sie nie da...
TeDe
2010-01-17
09:58:54
Email
podsumowanie: rzeczywiście każdy jest inny, jedni lubią to drudzy tamto, ale to jednak prawda że czasem facetom czegos brakuje i przyznjaę to otwarcie, bo sam czasem strzele jakąś gafę, ale nie chce być jak inni którzy nie mają romantyzmu - właśnie dlatego moja mówi mi że jestem wyjątkowy, ciekawe wasze wypowiedzi, ja mam 26 lat i jestem już z moją żoną 4 lata a ona konczy teraz 22 lata i zaczynamy się dobrze rozumieć i zaczyna wszytsko grać, a wy forumowiczki jkai macie stażw w związakach i w jakim jesteście wieku? jak w waszym wieku się wam układa w związku?
moonbow
2010-01-26
22:09:06
Email
TeDe, Katka - może napiszecie, czy wasze prezenty urodzinowe spodobały się waszym ukochanym? Czy weekend w spa zadowolił żonę, a zimowy Sztokholm spodobał się mężowi? Pochwalcie się wrażeniami!
TeDe
2010-01-29
11:31:35
Email
Wybrałem jednak na prezent dla zonki całodzienny pobyt w parku wodnym z atrkacjami i kolacją i było fajnie i romantycznie, sauna ( a w saunie pusto tylko my dwoje i dalej juz wiecie ...). takze zaliczam do udanych ten week
Ulka
2010-01-29
22:55:05
Email
TeDe jednak co młodość to młodość, cały dzień w wodzie , później sauna i jeszcze sex w saunie, no pozazdrościć kondycji. Ale jak żonka zadowolona to bezcenne
noemi
2010-01-30
23:50:43
Email
Tede, za dużo filmów oglądasz
katka
2010-01-31
22:26:08
Email
Wróciliśmy wczoraj,a w zasadzie dzisiaj w nocy. Myślę,że prezent spodobał się bardzo. Pewnie niektóre z was wolałyby kupic za tą cenę kurtke adidasa i markowe perfumy...my wolimy przygodę. Sztokholm to piękne miasto,nawet w tak mroźnej odsłonie. Bardzo duzo zwiedzalismy,chociaż niektóre miejsca uważam za nietrafione(muzeum nordyckie i akwarium).Wyjazd,jak już ktoś zauważył,do super tanich nie należał. Zredukowalismy koszty za dojazd i noclegi,w zamian stac nas było na obiad w restauracji i zakup pamiątek oraz na wejściowki do muzeów. Ceny tak mniej więcej 2-3 razy wieksze niz u nas,dlatego jadąc tam raczej nie ma sensu skupiac sie na przeliczaniu czegokolwiek na złotówki. Łatwiej przeznaczyc sobie jakąś kwotę do wydania,uwzględniając to,co wydac musimy na pewno.A co wart w Szwecji? Warto byc dzieckiem;) Każde muzeum ma zorganizowane miejsca dla dzieciaków,gdzie moga sie pobawić,tematycznie do miejsca. Np. w muzeum policji były kolorowanki o stosownej tematyce,klocki lego z komisariatem ,male mundurki,w których dzieciaki mogły bawić się w miniaturowym posterunku, normalny radiowóz,do którego zaglądały nie tylko najmłodsi. Albo muzeum Nobla-szafki tematyczne z każdej dziedziny z pozycja multimedialną,kolorowankami,modelami atomów oraz salką,w której dzieci mogły przygotować teatrzyk kukielkowy. I wszystko to przekladało sie na tłumy rodziców z pociechami w róznym wieku wpadającymi do takiego muzeum,rozbierającymi się z cieplych ubrań i fru na ekspozycję.A potem do kącika,w którym mozna zjeść przyniesiony przez siebie posilek(lub zakupiony na miejscu). Widzielismy przedszkolaki w trakcie wycieczki na ulicach-wszystkie w kamizelkach odblaskowych. Takie same rodzice zakladają dzieciom na sanki(oczywiscie nie zapominając o kasku).Inna bajka.
katka
2010-01-31
22:26:36
Email
I piwo mają dobre;)
TeDe
2010-02-01
17:27:45
Email
jakich filmów? co ty mówisz Noemi. widać że chyba nie masz faceta i zazdrościsz albo masz faceta i cie nie zaspokoja i nie jest romantyczny bo cały dzień gra w play station. a tak wogóle dlaczego tak napisałaś z tymi filmami??
agnieszka_z
2010-02-01
20:35:19
Email
TeDe nawet nie wiem co napisac po twojej wypowiedzi do Noemi... jestem w twoim wieku i nie obraz sie ale nie wyobrazam sobie zwiazku z rowiesnikiem (no chyba ze sa jakies wyjatki blizej mi nieznane), a to wlasnie dlatego ze jeszcze nie umiesz pewnych rzeczy zrozumiec u kobiet- my niekoniecznie potrzebujemy romantykow, to nie jest wcale priorytet w zyciu dwojga ludzi- obstawialabym raczej zrozumienie, bezpieczenstwo i szacunek do siebie nawzajem. Ja (zeby nie wypowiadac sie za wszytskie dziewczyny) potrzebuje mezczyzny a nie romantyka. I zeby nie bylo ze zazdroszcze - mam przy sobie mezczyzne, ktory umie dbac o nasz zwiazek...
agnieszka_z
2010-02-01
20:37:42
Email
Aluzji do filmow nie zrozumiales, ale to juz moze Noemi ci wyjasni... i nie atakuj takimi tekstami bez potrzeby
Ulka
2010-02-01
22:09:59
Email
Te De po tym co napisałeś do Noemi,można wywnioskować ze jesteś niedojrzałym emocjonalnie szczeniakiem, który udaje mężczyznę romantyka. Zalatuje tu gówniarzerią podpisuje się pod swoim wcześniejszym stwierdzeniem, ze udajesz kogoś kim zupełnie nie jesteś ( a jeśli naprawdę tak postrzegasz świat i jego wartości to współczuję). Rozumiesz kobiety jak nikt inny a nie potrafisz zrozumieć aluzji Noemi. Żal mi Cię, bo szukasz tu poklasku ale niestety przegiąłeś, dla mnie żenada. Wiesz prawdziwy mężczyzna romantyk ma klasę tobie jej zabrakło.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum