szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - jakie prezenty pod choinke?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
emi
2007-12-11
Email
Witam:) Zbliżają się święta i chyba wiele osób ma dylematy z tym co komu kupić pod choinkę. Ja np nie mam pojęcia co mam kupić mężowi:( Moze ktoś z was ma jakieś fajne ciekawe pomysły. Podzielcie się też pomysłami na prezenty dla dzieci i innych członków rodzinki, może uda się coś zgapić:)))
emi
2007-12-24
14:19:44
Email
Oj cos mi nie wyszlo:( To moze napisze zyczenia tradycyjnie: „To właśnie tego wieczoru, gdy mróz lśni jak gwiazda na dworze, przy stołach są miejsca dla obcych bo nikt być samotny nie może. To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimny śniegiem dmucha, w serca złamane i smutne po cichu wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru, zło ze wstydu umiera widząc jak silna i piękna jest miłość gdy pięści rozwiera. To właśnie tego wieczoru od bardzo wielu wieków pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku” Życzymy nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Pełnych pokoju świąt Bożego Narodzenia i błogosławionego Nowego 2008 Roku! Życzą: Emilia, Krzysztof i Kubuś Gaik
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum