szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - jakie prezenty pod choinke?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
emi
2007-12-11
Email
Witam:) Zbliżają się święta i chyba wiele osób ma dylematy z tym co komu kupić pod choinkę. Ja np nie mam pojęcia co mam kupić mężowi:( Moze ktoś z was ma jakieś fajne ciekawe pomysły. Podzielcie się też pomysłami na prezenty dla dzieci i innych członków rodzinki, może uda się coś zgapić:)))
pinkie
2007-12-12
08:01:04
Email
Ja chcę kupic dobry trymer do strzyżenia włosów, bo on o takim zawsze marzył. Poprzednio zazwyczaj kupowałam mu jego ulubioną wodę toaletową ASPEN.
Juz kiedyś podawałam ten link, ale może odświeżę sklep ze zwariowanymi prezentami
emi
2007-12-12
10:54:07
Email
W sumie to tez myslałąm o maszynce do strzyzenia, ale nie wiem czy maz by sie z tego cieszył:)
Goga66
2007-12-12
11:12:08
Email
Ja kąpielówki mojemu kupuję i jakąś książkę. Obiecaliśmy sobie,że darujemy sobie drogie prezenty na siłę a właściwie mamy aż za dużo rzeczy. Zu od babci dostanie hulajnogę na 3 kółkach a od nas tablicę magnetyczną z literkami, dwustronną - druga storna klasyczna tablica z kredą.Wszystkie prezenty w okolicach 50 lub poniżej 50zł. Tylko bratu chcę kupić ekspres do kawy ciśnieniowy (marzył o tym) na spółę z jego dziewczyną i wyjdzie po 160 zł
Julia
2007-12-12
13:02:14
Email
Dziewczyny w ostatnim numerze "Dziecka" jest reklama sklepu int z drewnianymi zabawkami www.drewniaczek.eu. Jak dla mnie trochę drogo, ale zabawki świetne, może coś Wam się spodoba. My mieliśmy z mężem kupić Bartkowi wózek dla lalki, którą dostał od Mikołaja (sam taką chciał), ale jakoś nie za bardzo się nią bawi, natomiast płacze ciągle że chce kolejkę. Ma już garaż i drogę z Wadera więc chyba dokupimy mu tory. A Jaśkowi muszę poszukać czegoś, czego nie ma po Bartku :o) Nie wiem jeszcze co to będzie. Planujemy też po ok 50 zł na prezenty dla każdego dziecka. A sami sobie kupujemy po portfelu, bo nasz stare się rozpadają ;o) Chyba nic fantazyjnego, więc nic nie podpowiem :o) Acha, jedziemy na święta do rodziny męża i tam chłopcu 9letniemu chcemy kupić takie modele drewniane do składania. Fajna sprawa, jest duży wybór i trzeba się trochę przy tym pomęczyć :o)
Julia
2007-12-12
13:07:33
Email
W sumie teraz oglądam dokładnie i wcale tak drogo nie jest, a naprawdę jest masa ciekawych rzeczy.
dodka591983
2007-12-12
14:55:48
Email
JA szukam zegarka dla meza spodobal mi sie v z nike, ale nie moge dostac w zadnym sklepie, a z katalogu wykupione. Synek od rodziny dostanie zabawki, od dziadkow szczeniaczka-uczniaczka i klocki, od chrzesnego hipp hopp zebre, a od nas krzeselko uczydelko. Mojej mamie z racji tego ze jest ksiegowa kupilismy dlugopis parkera, tacie czajnik elektryczny do pracy (czarny zeby brudu nie bylo widac :)) siostrze pre na playstation ( bo od rodzicow dostanie wlasnie ps2)cioci zestaw do manicure,wujkowi pizame, a babci kosmetyki dove pro age z pieknym szalem. to byly moje tegoroczne pomysly
noemi
2007-12-12
18:56:43
Email
dla mego mężczyzny wyszukiwałam zawsze coś, czego sam nie mógłby znaleźć. na przykład ściągnęłam ze stanów winyla, który nie do dostania w POlsce. w tym roku symbolicznie coś pewnie, bo już prezent sobie zrobiliśmy - właśnie wróciliśmy ze słonecznego urlopu. nie miałam nigdy problemów z robieniem prezentów rodzicom, dla mamy zawsze jakiś dobry krem ( w tym roku perfumy - obkupiłam się w wolnocłowym;)), dla taty nic jeszcze nie mam, w zeszłym roku dostał piękny szalik. prezentem "awaryjnym" dla taty może być zawsze buteljka dobrej whisky:) praktykuję też pisanie osobistych życzeń i talonów:) taki mały bzik, który pozostał z dzieciństwa;) dla córci nic nei mamy, pewnie jakiś drobiazg zapakujemy. tak maleńkie dziecko ma tak naprawdę wszystko, więc nie bede kupować na siłę, a za mała jest, zeby czegoś sobie życzyć:) aaaaa, w tym roku pewnie nie obejdzie się bez zdjęcia Lenki w ramce dla dziadków:)
ciekawa
2007-12-12
21:45:44
Email
Dla tatusia pudełko na suche muchy-dla niewtajemniczonych-robione robaczki na pstrągi;) Dal córci garnuszek na klocuszek, dla mamy albun na zdjęcia wnuczki i zestaw kosmetyków które jej ostatnio podpasowały i robot kuchenny, dla siostry ulubione perfumy-drogie to co roku uzupełniam jej zapas,
emi
2007-12-14
11:22:57
Email
Fajne macie pomysły:))) Ja Kubusiowi chyba kupie jakąś kolejke lub rowerek. Ale jeszcze dokładnie nie wiem. Siostrze to chyba kosmetyki i moze cos jeszcze ale na razie nie mam na nic pomysłu. Babci moze jakies witaminki. Najgorzej mam z mezem. Chyba zostane przy maszynce do włosków:) alebo ostatecznie siebie zapakuję w czerwona wstazeczke;)))
Joanna26
2007-12-14
12:14:13
Email
Pinki,swietny jest ten sklep,ktorego link podalas:)Choc wiecej rzeczy moglabym tam kupic mojemu tacie niz ukochanemu:):)
pinkie
2007-12-14
12:19:20
Email
:) ja sama chciałabym wiele rzeczy z tego sklepu mieć :)
polishgirl
2007-12-14
19:06:12
Email
Synkowi chyba kupimy klocki Duplo -lego, takie od 2-5 lat, chyba koparka z ludzikami. Mężowi nie mam pomysłu, acha chciał maszynki do golenia. Rodzicom swoim i siostrom nic w tym roku nie kupujemy, bo nie spędzamy razem wigili, mieszkają w innym mieście, tak juz przyjeliśmy że robimy prezenty tym u których jest wigilia. Wiec w tym roku jesteśmy u teściów. Ale teściowa ostatnio wymysliła ze może tylko dzieciom zrobimy prezenty , a nas wszystkich dorosłych ominiemy. Wstepnie się zgodziłam, ale szwagierka uważa że to zły pomysł, wiec zobaczymy... ;-)
dodka591983
2007-12-15
09:50:46
Email
moim zdaniem prezenty powinny byc w swieta chociaz skromniutkie, bo nie ocene chodzi a po tradycje.i milo jest dostac jakis drobiazg od Mikolaja za to ze sie caly rok bylo grzecznym :) Moja tesciowa tez w tym roku nie robi i nie chce prezentow ale to juz wynika z chytrosci, a nie z braku kasy, dla mnie to smutne no ale kazdy ma swoje zdanie
kasiarys7
2007-12-17
16:10:50
Email
Ja popieram zdanie dodki - zycie zrobiło się takie zabiegane i mało czasu na przyjemności że w święta miło się spotkać w rodzinnym gronie i zobaczyc pod choika prezenty - dla wszystkich , nie tylko dla dzieci.Przeciez każdy z nas był grzeczny i każdemu bedzie miło że ktoś o nim pamieta . U nas dla dzieci przeznacza sie większą kwote ok.100 ale dla nas dorosłych robimy sobie takie do 20,00 .Czyż nie jest wtedy przyjemnie jak cała rodzina rozpakowywuje paczki i nikt nie jest pominiety.Czy my dorośli juz nie zasługujemy na przyjemności.Acha wspomne że takie podarki robimy w swoim małym gronie czyli mama + brat z rodzinką i my Bo tylko w takim gronie spędzamy swieta.W rodzinie męża nie ma zwyczajów kupowania sobie i dzieciom ale my dla dzieciaków zawsze mamy prezent.
Ja w tym roku kupiłam dla synka jeżdzik samochodzik Dla chrzesnika gre piranie + kredki + śmieszne skarpety pięciopalczaste dla drugiego spajdermena na motorze (na baterie)+ skarpety takie same jak wcześniej , dla chrzesnicy karete z koniem + lalka dla drugiej bluzka + kosmetyki .Dla bratowej mam musującą kule do kąpieli Dla brata kalendarz ścienny z "babkami" Dla mamy Piękna ramke ze zdjęciem wnuczka + pilniczek i lakier do paznokici ( taki co mama sobie upatrzyła ale szkoda jej kasy )
Mam nadzieje że wszyscy będziemy zadowoleni.Bo i wielka radośc z dawania i dostawania.
ciekawa
2007-12-17
18:34:11
Email
Oj tak, my spędzamy zwykle święta z moimi chrzestnymi(w tym roku inaczej)- ale robiliśmy sobie prezenty nawet takie za 10zł-no 15:) Musze sie pochwalić ze zawsze ja dostawałam fuchę mikołaja i latałam po sklepach. O dziwo za 10zł można kupić coś fajnego i uszczęśliwić obdarowanego.
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum