szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - jakie prezenty pod choinke?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
emi
2007-12-11
Email
Witam:) Zbliżają się święta i chyba wiele osób ma dylematy z tym co komu kupić pod choinkę. Ja np nie mam pojęcia co mam kupić mężowi:( Moze ktoś z was ma jakieś fajne ciekawe pomysły. Podzielcie się też pomysłami na prezenty dla dzieci i innych członków rodzinki, może uda się coś zgapić:)))
Goga66
2007-12-18
16:31:48
Email
Warto przeczytać. Zwłaszcza ostatnią część o tym, jakie zabawki są najlepsze. To trend, który na Zachodzie jest popularny i moim zdaniem b. słuszny, bo sama po Zu widzę, że te najdroższe "z bajerami", to drogi niewypał i tyle. POLECAM, bo chociaż pisał chyba Anglik, to aktualne i w Polsce :) bez przesady z prezentami
Goga66
2007-12-18
16:43:48
Email
na wszelki wypadek jeszcze raz, bo pusty mi się otwiera bez przesady z prezentami
Goga66
2007-12-18
16:47:53
Email
No i drugi raz wstawiłam z błędem :( Sorki bez przesady z prezentami
Goga66
2007-12-18
16:51:19
Email
Jakiś pech mnie prześladuje. Klikajcie na pierwszy link, bo otwiera się co prawda na drugiej stronie ale za to na właściwym artykule
ciekawa
2007-12-19
08:10:37
Email
Bardzo duzo prawdy a artykluke. To co czasem wyczyniają ludzie o sie w głowie nie miesci. Mojej szefowej wnuczek ma tyle zabawek ze stoja w kartonach-nierozpakowane w piwnicy!!!! A na ostatnie urodzony 4letni maluch dostał kłada!!!! za bagatela 800zł!!!! No trzeba było cos wymysleć bo ostatnio drudzy dziadkowie kupili zjezdzalnie do ogrodu!!! szok teraz to juz tylko ferarii po choinke!(sarkazm) Bo dziecko "ma wszytko"jak twierdzi babcia! Dla mnie to chore! moja mam ma fioła na punkcie wnuczki i co i raz jej a to jakis deserek kupi a to jakis ciuszek ale pod choinke to sie pytałą co ma kupic i miała limit 50zł!!!My kupiliśmy jedną zabawke-moze droga bo prawie 100zł ale uważam ze bedzie dobra.
Kamila
2007-12-19
09:13:53
Email
Mamie kupiłam pidżamkę z Atlantica, trochę droga, ale dobra jakość (79zł), tacie czapkę zimową (30zł), Kini grę (70zł), Konradowi traktor plus gadające zwierzątka (66zł), dla teścia nadajnik GPS TOMTOM (400zł) preznet najdroższy, mąż mu kupił ze względu na to, że bardzo pomaga na wsi... teściowe sexi koszulka nocna (czerwona, satynowa, długa, z rozporkiem do "szyji" haha), też z Atlantica (88zł), dla brata jeszcze nic nie kupiłam, ale chyba uderzę w bielizne albo jakiś kosmetyk... a no i wymagająca 6. letnia chrześnica mojego męża - dostanie w tym roku pościel z Barbie (87zł). To tyle. AAAA cholera o mężu zapomniałam :) złozyłam się z bratem na pendriva (źle chyba napisałam, taki przenosny nośnik danych, o dużej pojemności 8 Giga) koszt 199zł. Najwięcej kosztował mnie on i teść :) ale niech im tam będzie... szczerze mówiąc, nie lubię robić prezentów.. ciężko trafic mi w potrzeby innych... Ciekawa, Garnuszek na klocuszek dla Nastki to naprawdę dobry pomysł! Kinia dostała jak miała z pół roczku, do tej pory się nim bawi a i przy okazji Kondzio :) dziewczyny, a Wy o czym marzycie?
kasiarys7
2007-12-19
10:42:43
Email
My robimy prezenty na tyle ile nas stać...Prababcia dala 25 zł. żeby kupic cos Hubertowi.Babcia garnuszek na klocuszek a mój brat grający pociąg Fisher prica...Ceny prezentów jak widac zróżnicowane ale czy to ważne - ważne żeby była radośc...( i mam nadzieje że tak będzie ).Ja jeszcze dokupie jakiś drobiazg dla synka i cos dla męza - tu brak pomusłu.....(????)
Kamila
2007-12-19
10:56:19
Email
Kasiu, pocią z Fisher'a - rewelacja, Kondzio dostał od nas do buta. Wogóle zabawki z tej firmy uważam, że są the best - wytrzymałe na uderzenia, farba nie odpryskuje.. super!
pinkie
2007-12-19
11:02:52
Email
Ja mogłabym dostać portfel, bo mój jest w rozsypce ;) A marzenia wkładam między bajki ;)
noemi
2007-12-19
12:36:57
Email
wiecie co, z dawnych czasów pamiętam jak mieliśmy niziutki limit na prezenty gwiazdkowe. wtedy można było popisać się kreatywnością:)wtedy prezenty miały duzo większe znaczenie niż dziś, kiedy się myśli o tym, co komuś kupić, bo np. wszystko już ma. w rodzinie ustalamy sobie limit, z reguły niewysoki. wyjątkiem są rodzice, im robimy droższe prezenty
ciekawa
2007-12-19
16:17:21
Email
ja też chce portfel-czerwony elegancki ze skórki-widziałam piękny z cyrkoniami:)Płaszcz-czerwony -dostałam bez okazji:) No i może nowe perfumy gucci:)
weridiana
2007-12-19
22:06:26
Email
A my w tym roku zrobiliśmy losowanie tak jak kiedyś w szkole, bo u nas na wigilii jest 12 osób i jak byśmy mieli robić prezent dla każdego to troszkę by nas pociągnęło po kieszeni a tak zawsze lepiej. Ja wylosowałam szwagra i kupiłam mu książkę "50 najlepszych wywiadów playboya" i do tego bokserki z mikołajem.
dodka591983
2007-12-20
08:24:24
Email
UJa zdecydowalam sie dla meza na zegarek diesel, pozwolilam mu nawet wybrac:) myslal ze dostanie go po wyjsciu ze sklepu a ja poprosilam o ladne zapakowanie juz jak na prezent i lipa, nawet nie mogl popatrzec na niego :)) a co dopiero zalozyc, oj jaki byl niezadowolony. ale jak prezent swiateczny to czekac do wigilii trzeba. Jeszcze on nie ma nic dla mnie a ja sama nie wiem co bym chciala
noemi
2007-12-20
15:42:09
Email
znalazłam świetne kubki-termosy. śliczne są, a przy tym kawka zawsze będzie ciepła:) 45zł
emi
2007-12-24
14:05:32
Email
Hej:) Ja Kupilam w koncu mezowi maszynke do strzyzenia włosów, nozyki do maszynki i skarpetki:), babci złozylismy sie na prezent z siosta i kupilismy jej garnek i talezyki deserowa, bo to jej sie przyda, dla soistry mam kosmetyki i naszyjnik, dla Kubusia mamy rowerek takiego krokodyla z materiału do nauki literek i grajacego pieska maskotke:) Ja juz dostałam od meza aparat cyfrowy:))) W smie sama nie wiedziałam co chce a ze zaproponowal mi taki prezent to nie mogłam sie nie zgodzic:) Napiszcie co fajnego dostałyscie od Gwiazdora;)
emi
2007-12-24
14:19:44
Email
Oj cos mi nie wyszlo:( To moze napisze zyczenia tradycyjnie: „To właśnie tego wieczoru, gdy mróz lśni jak gwiazda na dworze, przy stołach są miejsca dla obcych bo nikt być samotny nie może. To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimny śniegiem dmucha, w serca złamane i smutne po cichu wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru, zło ze wstydu umiera widząc jak silna i piękna jest miłość gdy pięści rozwiera. To właśnie tego wieczoru od bardzo wielu wieków pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku” Życzymy nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Pełnych pokoju świąt Bożego Narodzenia i błogosławionego Nowego 2008 Roku! Życzą: Emilia, Krzysztof i Kubuś Gaik
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum