szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Przeprosiny


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
Daniel
2007-04-07
Email
Chcielibyśmy przeprosić Emcie i wszystkie forumowiczki za poziom dyskusji jaki musiały obserwować w dziale "mamusie majowych maluchów 2006" Przeczytajcie sobie dokładnie do czego prowadzą nieporozumienia ,przerost formy nad treścią i czysta złośliwość. Z okazji Świąt Męki Pańskiej prosimy o wybaczenie i zrozumienie że człowiek błądzi i grzeszy tylko po to by zrozumieć i budować kompromis. Pełni pokory Agnieszka&Daniel Szkoda by było pożegnać się z tym forum bez powiedzenia słowa PRZEPRASZAM co czynimy


emcia
2007-04-13
22:11:14
Email
No naprawdę...teraz to pokazałaś klasę.... I żyj nadal w przekonaniu, ze masz mózg...Powodzenia!!!
AgaDan
2007-04-13
22:26:29
Email
emcia-olivcia-co dalej ile was???? Dajesz radę to objąć. Kiedy jestes emcia a kiedy olivcia :) szkoda ze masz takie samo hasło bo nieraz ci się myli słoneczko:) emcia 2007-03-21 14:35:27 cuś mi się z nickiem popinkoliło ????? to był mój wpis oczywiście !!! jaka olivcia?? ta ja emcia!!! ło la boga co tu się dzieje!!! ----To nie wiesz co się dzieje????????? Faktycznie trudno to objąć jak się NAPINA pod taka masą nicków.......masz honor???? opuść to forum ---albo zmień nick :) hahahahahaha
Kati
2007-04-13
22:37:58
Email
długo myślę nad tym, co w tej sprawie napisać. wydaje mi się, że obiektywnie widzę o co tu chodzi, ale jak to przekazać, zeby wyszło tak, jak tego chcę... otóż trzeba przeprowadzic analizę dwóch osób:emci i Agadan (w sumie trzech, ale Agai Daniel maja te same poglądy, więc traktuję ich jako jedno). Emcia- osoba pracująca w rodzinnej firmie, zdaje się dobrze sytuowana. Agadan- małzenstwo, oboje sa dumni niesamowicie z pracy meża, zdają się być rozsądnymi ludzmi i rodzicami. ale o co mi chodzi, do rzeczy: wydaje mi się, że Agadan zbyt gwałtownie zareagowała na pewne wypowiedzi emci, a mianowicie pamiętam coś takiego: wole kupic kilka firmowych ubranek mniej, a dziecko zaszczepić... ot prosta wypowiedz, no ale chyba zdajemy sobie sprawę, ze nie u wszystkich kwestia kilkuset zł na szczepionke to odmówienie sobie ubranka. niektórzy musieliby przestać jeść. dla przykładu. druga wypowiedz to chodziło o ochrzan pracownicy. i teraz moja interpretacja: niektórzy ludzie żyjący na wyższej stopie życiowej "zapominają" że niektórym jest ciężej i chlapią teksty, które nijak mają się do reszty, ale nie są te teksty znowu aż tak szkodliwe, po prostu trzeba machnąć na to reką. wiem to, bo mojej siostrze też już się całkiem pomieszało pod tym wzgledem i "nie pogadasz"- argumenty takie same, dokładnie jakby niekupienie kilku oryginalnych rzeczy kazdego zbawiło i już kazdy ma kase na zycie, szczepionki, szkołe czy coś tam innego. to oczywiście tylko przykład, ale ogólne spojrzenie na życie moja siostra ma takie samo, po prostu ona też "zapomniała" jak to było, jak pieniedzy nie było. kolejna wypowiedz co do przcownicy- sama pracuję w rodzinnej firmie, wiem jak cieżko "szefować" rówieśnikom, często czysta uprzejmość przechodzi w spoufalenie się, a to juz pierwszy krok do tego, że człowiek peszy sie jak ma w pewnych sprawach zająć odpowiednie stanowisko, czyli upomniec, zwrócić uwagę, kazac coś zrobić, no i pracownik się oburza, bo "to nie po koleżeńsku". znam te realia, niestety, ale ja się wtedy peszę, jednak staram sie dopiąć swego, natomiast siostra od razy rozdziara paszczę i szefuje. tu nie ma złotego środka, po prostu tak się wychodzi, jak się pracuje z "kolegami". Ostatecznie podsumowujac sądzę, że wypowiedzi Emci nie zawsze są dostosowane do sytuacji (ktoś się martwi, że szczepionka droga, a ona wyskakuje, że co tam, kilka ubranek firmowych mniej i kasa na szczepienie jest), ale ogólnie sa to wypowiedzi niegroźne, które powinno się skwitowac albo wypowiedzią typu: nie u kazdego kwestia tej kasy to jedna wizyta w sklepie mniej, albo całkiem je zignorować. Natomiast co do Agidan to na prawde w tej sprawie mam duże zastrzeżenia. niestety, ale poprzednie przeprosiny uwazam za napisane w formie ironii, nerwy wzieły góre, nie wyszło tak, jak powinno. nie na poziomie jest ciągłe informowanie wszem i wobec, że MY PRZEPRASZAMY, A TA HRABIANKA NAS OLEWA... to już jej sprawa po prostu. przeprosiny tutaj, w tym temacie sa OK, ale te w temacie majówek, wybaczcie, ale nie podobało mi sie to. zamiast rozdmuchiwac to dalej, to temat powinien umrzeć smiercia naturalna, i tak by się stało, gdybyście nie wracali non stop do tego tematu i nie podsycali atmosfery tekstami typu: TA HRABIANKA.... to chyba tyle z mojej strony, po prostu za dużo emocji...
dota
2007-04-13
22:38:54
Email
hahaha przerost formy nad treścią ...dobre Aga odczep się w końcu od Emci bo mi się to juz wydaje śmieszne. dlaczego tak bardzo zalezy Ci na tym aby Ci wybaczyła, namieszałaś spoko zmieszałaś ją z błotem spoko, ale niech to się już skończy, dlaczego wyrzucasz ją z forum?? przecież to niedorzeczne Dla mnie możecie być obydwie, bo to forum dla wszystkich, a jak już powiedziała Goga nie wszyscy się musza tolerować :) Tak na prawdę ja a pewnie nikt oprócz Was nie wie o co Wam tak naprawdę chodziło. Pozdrówka
emcia
2007-04-13
22:55:09
Email
Kati wielkie brawa!!! Jestem pod wrażeniem Twojej wypowiedzi.... i zgadzam się z Twoim wpisem w każdej kwestii!! Wielkie, naprawdę wielkie brawa!!!
AgaDan
2007-04-13
23:06:00
Email
Brawo Kati.......miło przeczytać cos logicznego ale nie wymagaj byśmy odpuszczali bo sama byś nie odpuściła a w czyjejś sprawie łatwiej sie wypowiedzieć racjonalnie mimo że niewykonalnie- ale mimo wszystko wielki pozytyw dla Ciebie......dota-----wypowiedź jak najbardziej mimo szczerych chęci pozbawiona obiektywizmu ale nie wymagam. Wszystko we mnie jest złe-czepiam się, wyolbrzymiam ,wymyslam i kłamię----a może to ja jestem emcia-olivcia i może xxx-----Dlaczego nikt tego sie nie czepi???? udajecie że się nic nie stało??? A może na tym forum jest Goga66 AgaDan + kilka innych nicków a reszta jeden IP pani Hrabianki .....faktycznie -jest to śmieszne ale jakie wygodne :) piszesz do siebie i sie zgadzasz ze wszystkim. a gdzie jest panie E,O,X,W,H,M???? poczeka jak strony sie zmienia i nikt nie zobaczy o co lotto??? Dla hobby i tak sobie zawsze bede o tym pisać... W końcu to forum dla każdego
AgaDan
2007-04-13
23:16:31
Email
Idę spać....małe są szanse że jeszcze jakaś z was tu siedzi a pani "dwojga-wielu-nicków" nie odpisze jak nie będzie miała komu przytaknąć:) Dobranoc -fajnie się bawię
Kati
2007-04-13
23:21:42
Email
Agadan, uwazam, że zachowujecie sie jak wysmiewcy... wiem, że niektórzy jak kase poczują, to często chrzanią trzy po trzy, ale można wtedy powiedzieć, ze nie mądrkuj jak masz kase, bo az mnie skreca. albo zwrócic uwagę typu: znam się na tym mieszaniu szczepionek, to zły pomysł, bo mutuja, mozesz zaszkodzić dziecku bardziej niz jakbys wcale nie szczepiła. takie eksperymenty mogą skończyc sie fatalnie dla dziecka, przemysl to, to może być głupie rozwiązanie... itd itp, ale wy wolicie pokazac komuś bezposrednio, że jest DEBILEM (bo wypowiedz na temat szczepionek taki własnie miała charakter), i opowiadac, że NIE MA MóZGU. a juz o co chodzi z ta Oliwcia?? co ma piernik do wiatraka?? znowu wysmiewasz!!!! a po co?? chyba już wiecie obije z meżem, że to wyśmiewanie i ironizowanie to nie najlepszy pomysł, więc po co powtarzacie ten błąd?? i jakie macie prawo tak beszczelnie kogos wypraszać z forum?? szczerze, to uwazam, że sami nie macie godności, bo powinniscie na chwile usiasc na tyłkach, przemyśleć wszystko i po jakimś czasie wyciągnąć dłoń do zgody ale w sposób normalny, a nie krzyczac na całe forum PRZEPRASZAMY!! Emcia po prostu odcieła sie od tematu, nie potrzebowała waszych przeprosin, bo nic one by nie zmieniły, a na pewno nie w tym tonie, a wy swoje... co wcale nie uwazam, że Emcia jest w porządku. chlapie czasem trzy po trzy, ale takie wady to chyba ma każdy, zawsze ktos coś rzuci nie tak. nie zywie jej ani antypatia ani sympatią, po prostu to dla mnie jedna z wielu uczestniczek forum. ale wasze teksty sa na prawde o niebo "lepsze", jak się z wami trzyma to jest super, ale jak coś jest nie tak, to wyśmiewcy z was sa przedni, normalnie człowieka żywcem pochowacie, bo teksty tez macie niewybredne. kojarze to z takimi klasowymi wyśmiewcami, którzy najgłosniej sie śmiali z czyjejs wpadki, niedoskonałości itp, najlepiej wyzywali i byli "śmietanka klasową", bo lepiej ich było mieć za "przyjaciół" niż wrogów... a juz dziwne jest, ze oboje macie ten sam nick, bo czasem głupio się czyta, nie wiadomo kto to pisze, potem Agadan odpowiada Adzedan... to tez zabawne, nie sądzicie?? bo nawet nie napiszecie "tu Aga" czy "tu Daniel".... wiec tez jedna osoba może odpowiadac tej samej... i co?? "hahaha" nalezy powiedziec?? bo każecie ludziom główkować, kto to napisał, a każdy jest na tyle bystry, że albo gdzies tam wylapie sformułowanie "zrobiŁAM" albo go ogólnie nie obchodzi kto to pisze... ale idac waszym tokiem myślenia, jest się z czego pośmiać, nie?? a jak Emcia sama sobie odpowiadała, no to ogólnie mam to gdzieś, nie takie schizy ludzie mają... a laska pewnie chciała temat do góry podciągnąć i taka "dziecinadę" wprowadziła, co wcale nie jest ani szkodliwe ani zabronione... boże, jaki głupi temat...
Kati
2007-04-13
23:38:14
Email
wybaczcie, ale nie przyjmuje braw... mnie tez poniosło na końcu, ale po prostu sama nieznosiłam nigdy takiego wyśmiewania, brzydze sie tym bardziej niz takim "fjubździu" panny HRABINY. bo przepraszacie, śmiejecie się, przepraszacie, obrażacie, przepraszacie, wyśmiewacie i w kółko. ktos was ignoruje, ma prawo, a wy skaczecie i jak nie prośbą to groźbą próbujecie "wziąść" zakładnika. i co nie odpuszczacie?? że co?? czyli nie przyjeła przeprosin, chowa uraze (czyli "zgadza się, jest głupia") (!!), więc jak dzieci w piaskownicy jęzor pokazujecie i znów swoje.... zdecydujcie się... co warte te przeprosiny, te hasła o "męce Pańskiej"?? piekne słowa w początkowym poście, ale potem własną buzię wycieracie takimi epitetami... ech, szkoda słów.
AgaDan
2007-04-13
23:39:23
Email
Słodziutka jesteś Kati ---naprawdę Widzisz piszemy sobie razem ja tu mąż tam i staramy się bawic na tym forum świetnie i tak jest. To dlaczego piszemy z jednego nicka zostało kiedys wyjaśnione a jak ktos końcóweczki poczyta to i uważnie podejdzie do tematu i płci rozmówcy. Niepotrzebnie sie tak emocjonujesz i uogólniasz bo nasze zachowanie dotyczyło i dotyczyć będzie jednej osoby która cierpi na pomroczność jasną podpisując sie raz to nickiem emcia potem olivcia ale nie o tym teraz dysputa. Jestesmy wesołymi ludźmi i bardzo szczęsliwą rodziną:) co widać słychac i czuć....fujjjjjj Wiem że masz rację w wielu wywodach i wzwodach hahahahaha ale zbytnio nie gloryfikuj trafności swich stwierdzeń bo dowiedzielismy sie o sobie tak abstrakcyjnych rzeczy że nikt ze znajacych osób by nie uwierzył że to o nas..........Oczywiście nie zabieramy ci prawa do osądu nas ale niestety i wcale nie z WRODZONEJ złosliwości nie zgadzamy się z tym jak nas narysowałaś:) Zaczęła mnie bateria grzać w kolana pewnie i jej udzielił się ten zabawny nastrój jaki we mnie narasta:) Dobranoc
Kati
2007-04-13
23:45:32
Email
CYTAT: a może to ja jestem emcia-olivcia i może xxx-----Dlaczego nikt tego sie nie czepi???? udajecie że się nic nie stało??? A może na tym forum jest Goga66 AgaDan + kilka innych nicków a reszta jeden IP pani Hrabianki .....faktycznie -jest to śmieszne ale jakie wygodne :) piszesz do siebie i sie zgadzasz ze wszystkim. a gdzie jest panie E,O,X,W,H,M???? KONIC CYTATU... a po co w ogóle było pisane?? Aga my tu jesteśmy dłużej, takie podejrzewanie kogos o coś to juz tu było przerabiane, i sie znudziło. szukasz kolejnej afery?? no i juz sama nie wiem do kogo ja piszę... do Agi, do Daniela, do obojga... czuje rozdwojenie jaźni.... Cytat: Dla hobby i tak sobie zawsze bede o tym pisać... W końcu to forum dla każdego KONIC CYT. no własnie... no własnie... dla kazdego. a swoja drogą, dla hobby bedziesz pisac o podejrzeniach odnosnie nicków, czy dla hobby bedziesz pisać na forum... bo ja z wypowiedzi wnioskuje to pierwsze, co jest tylko wyszukiwaniem kolejnej "afery", która wzmozy aktywnośc (raczej agresywną) na forum...
AgaDan
2007-04-13
23:57:01
Email
Tylko w jednym przypadku:)i w stosunku do jednej osoby:) Dasz mi w końcu pójść spać ???? Poddaję się!!!!!!!!
Kati
2007-04-14
00:02:39
Email
a czy ja ci łóżko zajmuję, że spac nie możesz???? dobranoc;)
AgaDan
2007-04-14
00:06:05
Email
no właśnie jakoś mi tak ciasno przez chwilę było:) Dobranoc Kati
AgaDan
2007-11-12
12:32:41
Email
czasy się zmieniają Ludzie też - niestety.
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum