szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Przeprosiny


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
Daniel
2007-04-07
Email
Chcielibyśmy przeprosić Emcie i wszystkie forumowiczki za poziom dyskusji jaki musiały obserwować w dziale "mamusie majowych maluchów 2006" Przeczytajcie sobie dokładnie do czego prowadzą nieporozumienia ,przerost formy nad treścią i czysta złośliwość. Z okazji Świąt Męki Pańskiej prosimy o wybaczenie i zrozumienie że człowiek błądzi i grzeszy tylko po to by zrozumieć i budować kompromis. Pełni pokory Agnieszka&Daniel Szkoda by było pożegnać się z tym forum bez powiedzenia słowa PRZEPRASZAM co czynimy


pinkie
2007-04-12
22:09:18
Email
Ładnie napisane - AgaDan. Goga zreszta została poproszona o pomoc w tym wątku. A Katka - masz rację w kwestii nieanimowości, czasami myślę, ze nie warto wszystkiego wyrzucać na forum, bo potem ktoś łapie za słowo, albo ocenia, jakby znał i wiedział najlepiej. I pomyśleć, ze taka kłótnia zaczęła się zwykłym niedomówieniem...
pinkie
2007-04-12
22:12:13
Email
...no i poszło... a miałam siedzieć cicho...
Goga66
2007-04-13
11:24:14
Email
Katka, możesz sobie myśleć o mnie, co chcesz. I o mnie Ci chodziło i pewnie o Ciekawą, której w majówkach nie było. Ale jedno sobie wypraszam. Określenie Stara Dupa. Ja Cię nie wyzywam a ty się popisujesz totalnym chamstwem, czego ja z kolei nie trawię. Fora dla chamów i to agresywnych są w onecie pod artykułami. Jak musisz się na kimś wyżyć, to tam masz pole do popisu. I jeżeli nie masz nic konkretnego do powiedzenia , poradzenia i pomocy, to rozumiem zazdrość płynącą z faktu, że inni się wypowiadają, kiedy musisz siedzieć z zamkniętą buzią. A moja wiedza nie jest tylko z netu, Skarbie. Trochę studiowałam i czytam KSIĄŻki - czyli rzecz, której pewnie dawno nie miałaś w ręce jak 50 proc. Polaków. A wśród tych 50 proc. duża część czytuje tylko Harlekiny itp. Mam też troche więcej lat i znajome z kupą dzieci (np. jedna ma 10 a druga 5, nie mówiąc o reszcie, które wiele jako matki przeżyły i teraz przekazują). Prosiłaś się o "miłą" reprymendę więc proszę bardzo. Więcej Ci nie odpowiem, bo z osobami chamskimi nie dyskutuję.
Goga66
2007-04-13
11:26:43
Email
Też mialam nie odpowiadać ALE jedno tępie wszędzie -chamstwo. Nasz kraj i tak nie poPisuje się wysoką kulturą W MEDIACH ANI NA ULICY ALE NIE MUSZę TEGO TOLEROWAć.
Goga66
2007-04-13
12:51:03
Email
Sorry, nieogólnie pisała Filipinka co nie zmienia faktu, że popisałaś się w tej ostatniej wypowiedzi chamstwem Katko a Filipinka tchórzostwem nie potrafiąc wypowiedzieć opinii pod własnym nickiem. Ktoś kiedyś słusznie powiedział, że tego czego nie ma się odwagi podpisać własnym nazwiskiem lepiej nie wypowiadać, bo oznacza to, że nie należy tego mówić, skoro nie chce się wypowiedzi utożsamiać z własną osobą. Zresztą dyskusja nt. anonimowych wypowiedzi już się kiedyś odbyła i nie bedę się powtarzac w tej kwestii. Rozmawiałyśmy tam też o wyjątkowych sytuacjach, gdzie jest to zrozumiałe
Filipinka
2007-04-13
13:04:38
Email
a Fuj!!To się Katko popisałaś na całego-OBRZYDLIWE-Każdy może sobie myśleć co chce,ale po to człowiek ma mózg,by kontrolował wypowiadanie tych myslami.Boże kobieto krytykujesz Gogę66,wysmiewasz się z jej wieku, a Ty co niby taka młoda jestes..może jak teściowa Migotki bedziesz w wieku 60 lat uważać się za podlotka!!Już kiedyś w rownie nieprzyjemny sposób krytykowałaś urodę jednej z dziewczyn,jezeli dobrze pamiętam to Migotki..kobieto zazdrość przez Ciebie przemawia-bo do tak ślicznej i miłej dziewczyny jak Migotka to naprawdę dureń by się przyczepaił.Nie możesz znieść kiedy ktos jest lepszy od Ciebie,Goga66 już od dawna jest atakowana za swoja wiedzę,mądrośc i chęć niesienia pomocy innym mamom,wcale bym sie nie zdziwiła gybyś teraz zapomiała zmienic nick na jowita,lub mapet,bo piszesz w taki sam paskudny sposób.Nigdy nie widziałam Twojego zdjecia,moze ktoś na fotum je widział..tak sie ukrywasz,widac masz wielkie powody ku temu!!Goga66 ja tez nie trawię chamstwa,dlatego skonczę swoją wypowiedż,choc o wiele mocniejsze słowa cisną mi się po przeczytaniu tej katkowe wypowiedzi na usta.Bardzo niski poziom kulturalny,intelektualny,przerażające!!!
Goga66
2007-04-13
13:12:23
Email
Nie manipuluj Filipinko - bo jesteś właśnie tą osobą, która stara się zawsze wszystkich skłócić tchórzliwie kryjąc się pod anonimowymi nickami. A To bardziej niż Katka Ty podkręciłaś temat. Obie dałyśmy się wmanewrować, bo gdyby nie Ty, to może bym się nie wypowiedziała o wpisie Katki a tak oba połączyłam w jedno, ona temat tylko zasygnalizowała, Ty rozwinęłaś. Skończ te żałosne podchody, bo Twoje intencje skłócenia wszystkich są bardziej niż widoczne. Za spokojnie było na forum? Niedługo jednak będziemy chyba wiedzieć, kto tu tak szkodzi... I nie omieszkam sprzedać tego na forum, bo przeginasz pałę
Goga66
2007-04-13
13:13:25
Email
A Was dziewczyny proszę zamknijmy ten temat, , bo tej osobie znowu chodzi o dobrą zabawę naszym kosztem. Nie piszmy w tym wątku już nic.
filipinka
2007-04-13
13:21:27
Email
przepraszam,dobrze ze sie swoim nikiem nie podpisał,bo bym została zlinczowana!!załuje ze to napisałm,sorki uznajcie ze tego nie ma..wycofuje sie:((((((((((
Goga66
2007-04-13
13:24:45
Email
Przepraszam Filipinko, jeżeli jesteś jeszcze inną Filipinką i jeśli naprawdę intencje miałaś dobre. Ale sama widzisz, że używanie anonimowych nicków do niczego dobrego nie prowadzi - tylko do tego, że intencje odbiera się jako złe z założenia.
katka
2007-04-13
14:57:05
Email
Goga,ksiązki czytam,studiowałam i skończylam studia,nieistotne jakie,na pewno związane z moją obecna praca.Znajomych posiadam równiez wielu i mam pewne doswiadczenia.Nie mam potrzeby chwalenia sie kim jestem,kim jest moj małzonek i zasypywania innych sterta zjęc swoich,kota i roweru. Nigdy nie krytykowałam wyglądu Migotki,ani innych osób. Jakie mam zdanie,to moja prywatna sprawa.Pisze pd swoim nickiem i nie mam potrzeby ukrywania sie pod innymi. Nie musze byc tu lubiana przez wszystkich. Wisi mi tototalnie. Nie musze uciekac w swiat wirtualny,żeby mnie ktoś polaskał po główce i powiedział,że jestem wspaniała.Pozdrawiam wszystkie oburzone.
Goga66
2007-04-13
15:09:28
Email
Katko, nie zarzuciłam Ci braku wykształcenia, tylko, delikatnie mówiąc, nieelegancki sposób wypowiadania się. Kultura nie zawsze jest równoznaczna z wykształceniem. Wypowiedź na Twój temat filipinki pominę (nie chcę przesądzać o jej intencjach, bo już sama nie wiem).Ja może zbyt pochopnie połączyłam Twój pierwszy wpis z wpisem Filipinki (bynajmniej nie utożsamiając Was) ale można było zaprotestować w normalny i grzeczny sposób. Nie popisałaś się kulturą ani rzeczowymi argumentami. Ja nie traktuję młodszych jako głupszych ani wieku 40 lat nie uważam za wiek który nie pozwala na wypowiadanie się. Nie robiłam wybiegów, co do tego gdzie i jak możesz czy chcesz się prezentować. Natomiast Twoja grubiańska odpowiedź, bo to nawet nie riposta nieco mnie zniesmaczyła. Jeżeli takie argumenty musisz wytaczać, to już niewiele masz w ogóle argumentów. Czasem się komuś coś pochopnie zarzuci (choć uważam, że lepiej nie uogólniać, że forum to baby a baby to takie są a nie inne - bo różne są i wcale wiele się nie różnią od facetów) ale można odpowiedzieć stosunkowo grzecznie a nie wyciągać wieku(którego się nie wstydzę, bo wszędzie się do niego przyznaję a i każdy tyle będzie mieć i zobaczy czy to taka duża różnica :)). Toż to argument idiotyczny.
katka
2007-04-13
15:17:27
Email
Ale to dla mnie nie byl żaden argument,który ma ci dodawac lub ujmowac wiedzy. Czasami dosadnie nazywam swoje spostrzezenia. Zwłaszcza,gdy ktos na siłe szuka swojej obecności w czyis słowach. Napisałam do głównej zainteresowanej czyli agadan,ty sie odzywasz,bo czujesz sie pokrzywdzona moja wypowiedzią.Nie myslałam o nikim konkretnym. Masz jakąs schize na swoim punkcie. A nie każdy w wolnej chwili mysli o tobie. Wisisz mi to totalnie dziewczno.
Goga66
2007-04-13
15:33:11
Email
Nie pisałam o sobie tylko o gronie osób, które się bardziej udzielają czy czymś się wyróżniają a jest takich kilka. To była Twoja interpretacja, kiedy napisałaś o nożycach. Ty zaczęłaś mówić o mnie. O dwóch pisała Filipinka a znając jej wypowiedzi od dłuższego czasu mam prawo wnioskować tak a nie inaczej I schizy na swoim punkcie nie mam ale na punkcie chamstwa owszem. I nie zapieraj się Katka, bo dosadność nie oznacza braku kultury. Nie popisałaś się.
Goga66
2007-04-13
15:34:42
Email
I dowiaduję się o władzy. Ciekawe spostrzeżenie. Jeżeli wypowiadanie się równa się władzy, to możesz też taką posiadać :)Każda z nas tu więc czasem włada.
Goga66
2007-04-13
15:38:38
Email
I nie poczułam się obruszona Twoją pierwszą wypowiedzią ale takie uogólnianie prowokuje takie filipinki do mącenia. Jeżeli uważałaś, że pochopnie się wypowiedziałam można to było po polsku a nie po chamsku to napisać. ale widac lubisz się kwaśno o różnych osobach wypowiadać nawet w formie ogólnej. Bo są takie a nie inne osoby (ktokolwiek by to nie był to ktoś z forum). Ale zgadzam się, że mogłam darowć włączanie się w Twoją wypowiedź i przeprosiłabym za to, tyle że ujęłaś mnie potem kulturką osobistą :)
Goga66
2007-04-13
15:41:11
Email
No ale skoro nie rozumiesz, to sorry, to się już nie porozumiemy.
katka
2007-04-13
15:42:51
Email
Siądź sobie jeszcze raz przed ekranikiem i przeczytaj-wiedzy nie władzy.
Goga66
2007-04-13
15:44:09
Email
:)
Kati
2007-04-13
15:53:13
Email
hahaha, katka lubisz nazywać rzeczy po imieniu, tak?? no to ja tez tak lubie, wiec piszę, że kawał chama z ciebie, nie chodzi o poglady, chodzi o tak prostacki język wypowiedzi, że az człowieka skręca. jestes prostak i ignorant... tylko używając kolokwializmów potrafisz wyrazić to, co czujesz i myslisz?? warcholstwo...
lidiamital
2007-04-13
16:18:03
Email
Temat jest o tytule: PRZEPROSINY- drogie Panie. Musiałam to napisać bo mnie skręca jak to czytam.
Goga66
2007-04-13
17:30:04
Email
Lidio, masz rację i myślę, że warto dać już temu wątkowi spokój, na ktory zasługuje
AgaDan
2007-04-13
19:48:06
Email
Więc ten temat zakończę JA --------słuchajcie drogie panie. NA forum spotykaja sie różne osoby o róznych poglądach. Rodzi to wiele kontrowersjii ale wytłumaczcie mi jedną rzecz!!!!!!!!!! Dlaczego tylko kontrowersyjne tematy i ich treść powodują że rozwiązują się wszytkim języki?????? Dlaczego gdzie chmstwo i złosliwośc tam najwięcej wpisów i odsłon wątku.............Czy po to tutaj wchodzicie????? Zobaczcie temat zdjęcia.......SETKI PIĘKNYCH ZDJĘĆ bez komentarza ---niektórym nawet nie chce sie kliknąc myszką by napisac "piękna buzia" ale jak dopierdzielić to pierwsza.......zapytam jak Tomek LIS "co z tą Polską" Czy tak w sobie dusicie to skur*****yństwo że gdzies musi znaleźć ujście i dzieje się to tu?????? (dla złośliwych wypowiedź zawiera elementy samokrytyki) Zakończmy te waśnie-----w tym temacie chcielismy przeprosić i nie dość że pani Emcia&Olivcia nas olała to jeszcze znowu zadyma!!!!!!!!!!!!!!!!! KONIEC
Goga66
2007-04-13
19:57:09
Email
Ja też chciałam przeprosić tę ostatnią Filipinkę, bo w toku dyskusji odczytałam opatrznie jej intencje. Ale proszę dziewczyny - unikajcie tego nicku i wszystkich anonimowych. Rozumiem, że ta ostatnia nie chciała dać się opluć stąd nick a intencje były naprawdę dobre. Przepraszam jeszcze raz i dziękuje za wsparcie za które Cię jeszcze opieprzyłam :(
emcia
2007-04-13
21:06:21
Email
I takim właśnie wpisem to wszystko się zaczęło : (majówki str 43)Daniel wpis z dnia 2007-04-02 Sorki ale nie chce mi się tego tłumaczyć. Zastanawiałam się dlaczego nas jest tak mało w tym dziale "majowe" Egocentryzm i grubiaństwo o raz odpowiedzi w stylu "bo jesteśmy tego samego rocznika, ale no niestety nie jesteśmy sobie równe" powodują że pozostały tu osoby którym albo nie zależy albo zaciskają zęby. Co do szczepionek to Pani Emcia ma obłędne teorie na ten temat i doprowadzi kiedyś do tragedii eksperymentując na swoich dzieciach coraz to innymi medykamentami. Fakt że problem jest poważny w połaczeniu że zaden lekarz nie będzie odwodził matki od szczepienia bo nie będzie brał odpowidzialności za to- a matka i tak odwiedzi innych lekarzy by uzyskać taką odpowiedź jaka ją zadowala nie zwalnia matki z POSIADANIA reszty zdrowego rozsądku......... Na wszystko zaszczep dzici droga Pani --- http://www.mediweb.pl/diseases/vad01.php masz ty link do strony ze szczepieniami niech się kumuluja wykluczają i tworzą coraz to nowsze szczepy bakterii i nie zapomnij wspomagac je antybiotykami jak lubisz bo jeśli jeszcze nie wiesz to jeden z głównych składników dobrego pneumokoka---zmutowana bakteria z szerokiego wachlarza nibypomocy. Kończe zabawę w tym dziale. I proszę Panią by nie odstaraszała i nie straszyła innych. Bo może jakims dziwnym trafem stała sie małym ideałem dla jakiejs matki a Info które powiela sa KŁAMSTWEM o którym pisałam.......Zegnam Lidka
emcia
2007-04-13
21:06:43
Email
Lidiamital 2007-04-02 Cały dzień mnie to gryzło. Daniel jak masz coś do powiedzenia Emci czy której kolwiek z nas to wprost.Analizowałam po stokroć wpisy Emci i wszystko ma ład:23 była po szczepionki, 29 napisała że je ma w lodówce, i że we wtorek czyli to jutro wypada szczepienie, że była u znajomego pediatry i wzięła receptę na szczepionkę przeciwko meningokokom, co nie zmienia faktu, że szczepionkę przeciwko pneumokokom ma już wykupioną.Napisz o co chodzi? O jaki właściwie Egocentryzm i grubianizm? Co to znaczy, że nie jesteśmy sobie równe? Czym własciwie Cię obraziłyśmy? Nie jestem tu bo mi nie zależy, nie zaciskam też zębów- Fajnie było czytać o naszych dzieciakach i nie zepsujmy tego jakimś głupim (...)
emcia
2007-04-13
21:07:05
Email
Dota 2007-04-02...ale o co chodzi??? czytam i czytam i .... no normalnie brak słów, ja nie wiem o co chodzi? a że ogólnie mam ostatnio doła to nawet mi się nie chce tego komentować, ale ktoś chyba chce nas skłócić hahaha ...to chyba już normalne na tym forum :) pozdrawiam miłej nocki
emcia
2007-04-13
21:07:44
Email
I tak do dnia dzisiejszego nie wiadomo o co chodziło Agnieszce i Danielowi. Do dnia dzisiejszego oprócz zamieszania na forum i bezpodstawnych oszczerstw nic z tego nie wynikło. I jestem pewna, ze nadal nikt nic z tego nie rozumie, oprócz autorów oczywiście. Ale zadyma była...”bo chyba było już nudno .....”
Goga66
2007-04-13
21:11:30
Email
emciu - ale zobaczyli, że przesadzili i przeprosili. I to kilkakrotnie. Ludzie są tylko ludźmi - mają złe chwile. Przemyśl czy nie dać się przeprosić. W końcu popełniamy wszyscy paskudne błędy. Pozdrawiam
AgaDan
2007-04-13
21:57:20
Email
Cofnij się emcia&olivcia do poczatku i DOCZYTAJ-------Chcielibyśmy przeprosić Emcie i wszystkie forumowiczki za poziom dyskusji jaki musiały obserwować w dziale "mamusie majowych maluchów 2006" Przeczytajcie sobie dokładnie do czego prowadzą nieporozumienia ,przerost formy nad treścią i czysta złośliwość. Z okazji Świąt Męki Pańskiej prosimy o wybaczenie i zrozumienie że człowiek błądzi i grzeszy tylko po to by zrozumieć i budować kompromis. Pełni pokory Agnieszka&Daniel Szkoda by było pożegnać się z tym forum bez powiedzenia słowa PRZEPRASZAM co czynimy ---------Musze to przetłumaczyć???? wszyscy zrozumieli tylko hrabianka nie??? Napisalismy że ze było to"nieporozumienia ,przerost formy nad treścią i czysta złośliwość" Goga daj spokój ---chyba naprawde nie "jesteśmy sobie równe"----jedna używa mózgu a druga myśli że go ma........co upowaznia mnie do określenia tej osoby durną BABĄ co czynię.........i nie zniżę się do tego poziomu by ze sobą rozmawiać- napisała"olivcia 2006-11-27 09:28:47 Emcia....mam to samo.. " i sobie samej odpisywac by u siebie znaleźć zrozumienie...............SKOŃCZ LASKA KOMBINOWAĆ bo się gubisz
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum