szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Przeprosiny


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
Daniel
2007-04-07
Email
Chcielibyśmy przeprosić Emcie i wszystkie forumowiczki za poziom dyskusji jaki musiały obserwować w dziale "mamusie majowych maluchów 2006" Przeczytajcie sobie dokładnie do czego prowadzą nieporozumienia ,przerost formy nad treścią i czysta złośliwość. Z okazji Świąt Męki Pańskiej prosimy o wybaczenie i zrozumienie że człowiek błądzi i grzeszy tylko po to by zrozumieć i budować kompromis. Pełni pokory Agnieszka&Daniel Szkoda by było pożegnać się z tym forum bez powiedzenia słowa PRZEPRASZAM co czynimy


Atka
2007-04-07
17:17:47
Email
Pisałam to już w 'majówkach', przekleję i tu - "KREW NIE WODA" - poniosło nas i wypomnieliśmy sobie wszytko jak leci. Nie pierwsza taka kłótnia i niestety nie ostatnia. Wpisywałyśmy się przecież na to forum dlatego, że każda z nas prezentuje inny styl wychowania. Inny pod KAŻDYM względem: metod wychowawczych, finansów przeznaczanych na dziecko, sposobu na prowadzenie swojego życia...itd. I właśnie to nadaje sens temu iż tu poznałyśmy się i jesteśmy od tylu miesięcy.Dzięki temu łapiemy dystans w stosunku do tego jak my sami myślimy. Skoro te różnice nas do niedawna jeszcze łączyły to, czy ma to sens żeby teraz nas to miało podzielić już na dobre? Jeśli w dalszym ciągu będziemy tą kłótnię ciągnąć to dojdzie do tego, że będzie trzeba to forum podzielić na dwie części: na dzieci wychowywane przez rodziców zarabiających lepiej i dzieci tych rodziców, którzy ledwo ciągną od wypłaty do wypłaty. Bo właśnie do tego zmierzamy. Moje rodzeństwo kiedy jeszcze mieli wspólny pokój wiecznie odprawiało brewerie dotyczące wszystkiego co znajdowało się w ich pokoju. Mama przecięgnęła im przez środek pokoju wstążkę na ziemi. A oni po jednym dniu życia w miarę względnej zgodzie zaczęli kopać sobie do tej wstążki przesuwając granice.Wyrośli z tego od tamtej pory. Tyle, że oni byli dziećmi w wieku 10 i 5 lat. My jesteśmy rocznikowo jednak starsi od nich.Nie bądźmy snobkami - wiem, że dziś nikomu pieniądze z nieba nie lecą i żyje się jak żyje, ale nie zmienimy tego skacząc sobie z tej okazji pazurami do oczu. Może pora też wyrosnąć? nie będziemy w końcu kopać sobie od dziś do naszej wstążki? Daniel mam nadzieję, że zostaniesz w majówkach.
Daniel
2007-04-07
17:22:43
Email
Jest problem.........ta osoba xxx zarejestrowała sie jako Daniel:( więc jeśli tak mozna to straszna kicha.......jak teraz mamy wiedzieć kto jest kto jesli jest taka dziura w forum że każdy może takie konto załozyc:( buuuuuuuu
Atka
2007-04-07
18:12:13
Email
Nie rozumiem jak można rejestrować się bez problemu pod czyimś nickiem i jeszcze miec rózny IP tak zeby nikt ni eumiał udowodnić kto rzeczywisci eprowadzi te dialogi na mało inspirującym poziomie kultury. Z tego wszystkiego Daniel to zrozumiałam tyle, że za swoją wypowiedz przeprosiłaś, ale nie wiem, w którym momencie pisałaś ty a w którym ktoś inny pod twoim nickiem i adresem IP.A moze wogóle nie pisałaś nic obrażającego i był to odpoczatku ktoś inny pod twoim nickiem?już nic nie rozumiem.
Daniel
2007-04-07
18:21:03
Email
Obraziłem Emcię i te dziwne wpisy maja około godziny.......Zreszta Emcia juz sama nie wie w co wierzyć i mi zarzuca że to preparuję........Komuś udaje się zakładać konta i może się da bo z nie takimi rzeczami sobie poradzono. Zobaczymy co na to administratorzy.Mam cicha nadzieję ze to oni to wymyślili by mnie skarcic........bo jesli nie to włąśnie sie skończyło nasze forum:(
Atka
2007-04-07
18:33:04
Email
Daniel, ale za co skarcić? była wymiana poglądów i tyle.Kazdy wyciągnął na wierzch to co ciązyło mu na zołądku i po sprawie. Dlaczego miałoby się skończyć nasze forum? niech to ktoś z administratorów naprawi tak żeby nikt nie właził na adresy innych.
Goga66
2007-04-07
19:01:27
Email
Daniel - przeprosiłaś i to kilkakrotnie i wystarczy. Mam wrażenie (sorry Emciu), że Emcia jest troche zaparta chyba, że xxx też jej wypowiedzi spreparował. Ty Daniel zrobiłaś, co mogłaś, żeby się pogodzić. Podrabianie nicków już tu kiedys było. Tamta nieszczelnosc została załatana
AgaDan
2007-04-07
19:36:36
Email
Cóż ......zrobiłam co mogłam ale konto trzeba było zmienic:( Szkoda ..ale i tak zawsze by mi sie kojarzyło z cała ta zadymą:) Fajnie ze się wstawiłaś za mna Goguś......skontaktujmy sie jakos przez GG tylko jak:( żeby ktos tego nie przechwycił i się nie podszył...masz jakiś pomysł???? Pozdrawiam i kończe tą kwestię...........zmeczona jestem papapapapa
Goga66
2007-04-07
19:45:12
Email
Moje gg jest dostępne na forum - podaj swój nick z gg, to sprawdzę czy to Ty na pewno.
AgaDan
2007-04-12
00:55:51
Email
Jako że coraz więcej osób zagląda do tego tematu chciałam podkreślić że przeprosiny nie zostały przyjęte. Każda moja wypowiedź jest odbierana jako atak i w prawie każdej wypowiedzi pani Emcia-Olivcia czyni kąśliwe uwagi pod naszym adresem. Wobec powyższego i wobec podniosłości naszego apelu ..............jak się zachowała???................ (niepotrzebne skreślić)
katka
2007-04-12
08:31:39
Email
wyluzuj,zapomnij.Czego sie spodziewasz po forum,gdzie są same baby. Zawsze znajdzie sie odrobina jadu,zawsze znajdzie sie okazja,żeby komus dogryźć. Zobacz jak takie wą tkisa oblegane. Fenomenem jest dla mnie,że problem rozpocząl sie w majowych dzieciakach 2006,a głos zabieraja osoby nie związane z tematem. Takie wszechobecne,zawsze tam gdzie cos sie dzieje. Miałam nie pisac nic w tej kwestii. Czytałam i tylko sie przygądałam. Problem wydaje mi sie smieszny. Olej to po prostu. Niektórzy pisza tu o sobie sporo,a potem maja pretensje,że ktos sie z nimi nie zgadza. Sami pozbawiamy sie anonimowości,a potem jest nam źle,bo ktos powie,że jestesmy beznadziejni. Pozdrawiam-Kasia
filipinka
2007-04-12
12:33:02
Email
Hahahaaa...katka ciekawe o kim Ty piszesz...daj spokój z tym "ukrywaniem " tych osób o których myślisz,bo kazdy wie doskonale,ze masz na mysli 2 konkretne osoby,które są absolutnie wszędzie i udają,że znają się na wszystkim....i w przypadku jednej z nich jest to czesto wiedza JESZCZE czysto teoroetyczna.
Goga66
2007-04-12
16:34:17
Email
Filipinka i Katka - dajcie sobie spokój. Co? Bo właśnie Wy dodatkowo widzę chcecie pociągnąć temat. Jeżeli te osoby - a wiemy, kogo macie na myśli, nie przeszkadzały (tej teoretycznej nie zauważyłam) to czemu Wam nagle to przeszkadza? Nagle rozdmuchujecie ten temat w temacie Daniel-AgiDan a temat jest chyba zakończony już jakiś czas temu. AgaDan poinformowała o ostatecznym chyba rozwiązaniu i myślę, że to wystarczy
Goga66
2007-04-12
16:37:06
Email
Są osoby, które lubią się wypowiadać na wiele tematów, są takie, które mają i wiedze na wiele tematów. W czym więc przeszkadza Wam ich udział? Nie każdy tu każdego lubi. Są osoby, ktore swoją osobowością denerwują inne osoby jak to się m.in. w majówkach okazało i trzeba się z tym pogodzić. Jak w życiu. Mnie nie muszą wszyscy lubić i jakoś to przeżyję. Wystarczy, że lubię się tu z kilkoma osobami i pomagamy sobie i o to chyba tu chodzi a nie o przeciąganie animozji w nieskończoność i podkręcanie, chyba celowo, tematu.
katka
2007-04-12
20:39:57
Email
Ha ha ha. Nie myslałam o nikim konkretnym,pisałam bardzo ogólnie. Ale uderz w stól a nozyce sie odezwa. Sorry Goga,jestes po prostu starą dupa której wydaje sie ,że złapała wiatr w żagle. Madrzysz sie,cytujac wiedze wyczytana z internetu. Szkoda,że tak mało jest w tym twojego wlasnego doswiadczenia. Moze niektórzy cenia te rady,może innym to zwisa. Mysle,że jest tu sporo osób,ktore maja cos ciekawego do powiedznia. Ty do nich dla mnie nie nalezysz. widze,że jestes bardzo drazliwa na swoim puncie i sama szukasz zaczepki. Ja na prawde nie myślałam o tobie,ale skoro sama sie tego domagasz.
AgaDan
2007-04-12
21:11:16
Email
A ja uważam że to własnie Goga jest najbardziej obiektywną osobą jaka pisze na tym forum walcząc z masą naburmuszonych małolatek kryjących się pod fikcyjną maską doskonałości i wszystko jakos próbuję sobie wytłumaczyć ale ataków pod jej adresem po prostu NIE TRAWIĘ....
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum