szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Czas na drugie, trzecie, czwarte he he


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
sylwetka
2007-03-17
Email
Hej Mamuśki i Wiedźmy zapracowane!!! Dzieci mają już po ok dwa lata a tu rodzeństwa ani widu ani słychu??? Buuu! Uszanowanka dla Kamili i Julii :)Napiszcie czy już planujecie kolejne dziecko? Czy może już z przyjemnością zabrałyście się do ,,pracy" ?
Kamila
2007-03-22
16:27:42
Email
Rozumiem Was, że nie chcecie drugiego dziecka. Kiedyś też nie chciałam... tylko przyszedł taki czas, że sobie pomyślałam, że jak kiedyś mnie zabraknie, to ta moja mała Kinia zostanie zupełnie sama... bez brata, czy siostry... sama mam brata i nie wyobrażam sobie jakby go nie było. Ale są też takie sytuacje, gdy w rodzinie jest po 5. pięcioro dzieci i nie mają ze sobą dobrego kontaktu... cóż.. różnie to bywa...
kyja
2007-03-22
18:00:10
Email
my nie planujemy teraz kolejnego malucha.Może kiedyś...wiecie, jak siedzę teraz w domu z dzieckiem-mamy anginę,choroby, pracuję do tego w równoważnym systemie pracy,mąz też pracuje o róznych porach, czasm musi na parę dni wyjechać,to nie myślimy na razie o dziecku.Moze gdy będę pracować w normalnych godzinach pracy, rata kredytu się zmniejszy, to czemu nie?teraz jeszcze borykam się z postępującą chorobą zwyrodnieniową stawów.Oj, moze nieptrzebnie marudzę-pewnie to przed to siedzenie w domu i chorowanie-przepraszam.A co do wózków i innych rzeczy dla dziecka-głęboki wózek i spacerówkę dostałam od koleżanki-po jej dziecku i jeszcze po dziecku jej koleżanki.Gondola miała z 8 lat-wyglądała dość egzotycznie ( w kwiaty żólto-niebieskie) w parku na tle innych wózków no i 2 kółka odpadała-na szczęście nie równoczesnie, hihi.Wychodzę z załozenia,że gdy nie planuje się wiecej niż 1 dziecko to nie ma sensu wywalac kupy pieniedzy-np. te cytowanie 1500 PLN na wózek.Oczywiście piszę tu z własnej perspktywy i nie chcę nikogo urazić.Czasem kupię coś Miskowi w lumpeksie, ale zazwyczaj nie trafiam na cos ładnego.Tak jak Kamila, staram się korzystać z przecen i rzeczy sa naprawde ok.No i moja mama sporo mu kupuje rzeczy, dużo rzeczy dla Miśka mam od znajomej mamy.Trochę pomarudziłam-przepraszam.Staram sie myslec pozytywnie, ale nie zawsze mi to wychodzi-moze jak wyzdrowiejemy;-)))???Pozdrawiam;-))))i trzymam kciuki za wszystkie 1 i wiecej dzietne mamusie;-))
aska
2007-03-23
10:54:33
Email
Sylwia, a Ty z kolei dodalam otuchy mnie. Bo czuje sie czasami podobnie jak Ty. Glubie sie i zastanawiam czy cos w tym zlego, ze nie chce miec dwojki dzieci. Z drugiej stronu nie zapieram sie, gdybym zaszla w NIEPLANOWANA ciaze jestem pewna,ze kochalabym swoje drugie malenstwo tak mocno jak Olke.
aska
2007-03-23
10:56:44
Email
sorrki, za kilka literowek np mialo byc "dodalas" a nie "dodalam" i sorrki za brak polskich znakow w moich wpisach od kilku dni - male problemy techniczne
sylwia
2007-03-23
15:57:21
Email
Aśka :)))), ja dokładnie tak samo uważam. Nie planuje i nawet nie czuję potrzeby posiadania drugiej dzidzi, ale jak bedzię to bedę tak samo mocno kochać.
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum