szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Dziewczyny gdzie jesteście???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Kamila
2006-09-21
Email
Poszukuję pilnie Julii, Agaty, Agi74, Sylwii, Sylwetki, Migotki i innych mamusiek, które już tu nie zaglądają!!! Rozumiem, że większość z Was pracuje, ale dajcie znak życia... PLIS.... Kyja, Ty też uciekłaś!
Goga66
2007-06-23
22:03:15
Email
Migotko, dobrze, że się pojawiasz :)
Agata
2007-06-29
12:54:47
Email
Ja też się melduję, choć ostatnio nie bywam tu zbyt często.....niestety z moim samopoczucuem nadal nie najlepiej. Pozdrawiam Was wszytkie.
Julia
2007-06-29
20:56:34
Email
Agato to samopoczucie to jakieś dołki ciążowe? Wal śmiało, my Cię tu zaraz pocieszymy i od razu będziesz uśmiechnięta!
Agata
2007-06-30
12:05:03
Email
Julia to samopoczucie to głównie wymioty i nudności. W pierwszej ciąży też tak miałam ale nie trzymało mnie tak długo. Wtedy sprawę załatwił pobyt w szpitalu i kroplówki. Tym razem niestety to nie pomogło. w szpitalu byłam na początku czerwca i jakoś poprawy nie widzę. Tzn. jeden dzień jest dobrze, nic mi nie dolega, a na drugi to non-stop wymiotuję. Póki co straciłam na wadze 3 kg, które raz udaje mi się nadrobić....ale potem jak przyjdzie ten gorszy dzień to wszystko w łeb:(:(:(
Na dodatek trzyma mnie teraz to przeziębienie. Czekam właśnie na moją doktor która przyjedzie mnie osłuchać, bo podejrzewam, że to chyba się przeniosło na oskrzela. Dziś w nocy większość nocy nie przespałam właśnie z powodu kaszlu i duszności.
Dlatego tak bardzo tęsknie już za tym aby czuć się dobrze, aby już w pełni cieszyć się tą moją wyczekaną drugą ciążą. Nie dość, że pierwszą przeleżałam prawie plackiem, to i w drugiej nie najlepeij się czuję.
No to sobie ulżyłam dziewczyny. Mam nadzieję, że już niedługo zacznę pisać bardziej optymistyczne posty. Ściskam was wszyskie i zdrówka życzę.
maxim
2007-07-02
20:36:49
Email
Ja zaglądam tu co jakis czas, taki nałóg....choc przez dłuższy okres czasu nie miałam neostrady..poza tym pracowałam ..niestety nie na stałe ale i stety dla mojego synka, pozdrawiam serdecznie!!!
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum