szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Dziewczyny gdzie jesteście???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Kamila
2006-09-21
Email
Poszukuję pilnie Julii, Agaty, Agi74, Sylwii, Sylwetki, Migotki i innych mamusiek, które już tu nie zaglądają!!! Rozumiem, że większość z Was pracuje, ale dajcie znak życia... PLIS.... Kyja, Ty też uciekłaś!
agnieszka74
2006-09-21
23:01:37
Email
Spoczko spoczko Kamilo ...kontrola jest ;)))))
Nie zawsze jest czas cos napisac ale zaglądam codziennie...to mój nałóg..heheh
Agata
2006-09-22
09:29:33
Email
Melduję się na wezwanie wiedźmy naczelnej:):):):)
Nie zawsze piszę, ale oko na to co się tu dzieje to mam hehe
sylwetka
2006-09-22
17:41:23
Email
Jestem jestem @zakręcona, pracująca, ale tu zaglądająca, co prawda mało piszę ostatnio, ale wiesz co chyba mam wypalenie chwilowe. Minie I hope. Pozdrawiam Czule :-*
Migotka
2006-09-22
20:43:17
Email
Kamilko kochana bardzo mi cieplusio się na sercu zrobiło,że ktoś się interesuje moim losem w sposób przyjazny a nie złosliwy,jak np. "dorotki";)---Na forum zaglądam bardzo sporadycznie,bo niestety nie pozwalają mi na to sprawy rodzinne.Mam takie urwanie głowy,że czasami budzę się rano i nie wiem od czego zacząć dzień...Jednak jak tylko mam chwilkę wytchnienia to zerknę to się tu dzieje.Chyba już zawsze bedę to robić,czuję się związana z tym forum i z wieloma osobami które w nim uczestniczą.Pozdrawiam cieplutko,postaram się częściej pojawiać.

kyja
2006-09-22
21:09:10
Email
jaki słodki mały ogrodnik;-)))ja tez tu zaglądam, ale nie zawsze mam czas,żeby coś skrobnąć, za dużó pracy w pracy i w domu-dzis nawet zaspałam;-)))))i poznałam ulubionego kolegę Misia ze żłobka;-)))
Ewka25
2006-09-26
19:21:40
Email
I ja zaglądam często, głównie czekam na posty Kamili i Kyji, jako że mamy dzieciaki w podobnym wieku. Szkoda, że brak czasu nie pozwala częściej bywać. W dodatku jutro mam pierwszy dyżur od 3 lat i jestem w związku z tym lekko oglupiała...
mati81
2006-09-26
22:37:34
Email
A czy ktos wie gdzie jest Monga28, emka, Asteria??? co u nich słychać???? wie ktoś??????????????? hej wiedźmy meldowac się!!!

Kamila
2006-09-27
14:08:58
Email
Super dziewczyny, że się odezwałyście! Cieszę się, że u Was wszystko dobrze, tylko Migotka mnie troszkę zmartwiła :-( ale mam nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży! Nawet te najbardziej beznadziejne problemy udaje się rozwiązać, uwierz mi Migotko, doskonale to wiem... A kawaler Ci rośnie! Pozazdrościć! Ewa Ciebie tutaj na forum to nie widziałam kopę lat! Nic nie piszesz! I nie wykręcaj mi się tutaj dyżurami ;-) Pisz tu zaraz jak tam mała Ala? Stroi się już?? Bo moja mała pięknisia uwielbia malować się moimi błyszczykami do ust... gorzej jest z nałożeniem jej czegokolwiek na włoski (których i tak ma malutko).. jeśli już się uda coś zaczepić to utrzyma się na jej główce max 2 minuty... Nadal jednak nie odezwały się Julia z Sylwią.. no i pozostałe wiedźmy... Mati, może Ciebie posłuchają??
Julia
2006-09-27
21:08:55
Email
Hej Kamila, jestem cały czas i zaglądam, ale jakoś tak odechciało mi się ostatnio pisać. Chyba jakiś dołek :o( Jak mi wróci natchnienie, to będę znowu coś wpisywać. U nas ok, Bartek dobrze się ma w żłobku, chociaż płakał na początku bardzo. Pogłaskaj brzusio od nas! Pozdro dla wszystkich dziewczyn.
kyja
2006-09-28
07:26:11
Email
Julia,w końcu się odezwałaś;-)!!!!zastanawiałam się często co u Was słychać-jak minie zły nastrój ,pisz tu dużo! pozdrowienia dla Bartusia
Kamila
2006-09-28
11:57:56
Email
Julia, martwię się o Ciebie! Nie widzę Cię na GG.. proszę, odezwij się, mamy do pogadania :) skąd ten kiepski nastrój?? Czyżby pogoda? Pozdrawiam!
Ewka25
2006-09-28
20:08:22
Email
Ala ma się świetnie, pozazdrościć werwy... Nie stroi się (jeszcze), ale rzeczywiście chętnie sięga po moje kosmetyki (na szczęście mam ich mało). Wlosy za to ma NIEMOŻLIWE:)Piękne, gęste, jasne loki. W kucykach wygląda jak malowanie.Ja nie to, żebym dyżurowała (mam tylko 1 dyżur w miesiącu), ale i tak dość mam - nie ma mnie z domu ponad 8 godzin, jak chce dorobić to jeszcze dlużej, tak, że czasem mam tylko czas ją wykąpać i położyć spać... Buzi dla wszystkich zmęczonych Mam.
Asteria
2006-10-03
17:56:42
Email
Hejka, witam po przerwie, sorki za "znikniecie" ale strasznie sie wciagnelam w wychowanie mojego slonka, dom itp i zupelnie zapomnialam ze istnieje swiat poza tym. Nie to ze wczesniej nie mialam tych samych obowiazkow, ale jakos inaczej gogpodarowalam czasem albo moze moje slonko wiecej godzin sypialo za dnia... Albo ja juz zupalnie zeswirowalam w tym co robie... No ale jestem i postaram sie zagladac od czasu do czasu :) Milo mi bardzo ze pamietalyscie o mnie, to cieszy i przyjemnie wiedziec ze gdzies na swiecie ktos o Tobie pamieta :):) Dziekuje wszystkim sciskam mocno i pozdrawiam mamusie, brzuszki i maluszki :):)
Kamila
2007-03-07
19:39:26
Email
Ewa25, Migotka, Sylwia... i inne panie :) gdzie się podziałyście??? Tylko nie piszcie, że zaglądacie, ale nie piszecie.. meldować się!
Migotka
2007-03-07
22:19:54
Email
Tak jest....kapralu Kamilo...melduje swoją gotowość na frumkowanie:)))hehee...zaglądam na forum codziennie,to rutynowa czynność,którą wykonuję sprawdzając swoję skrzynke pocztową.Zżyłam sie z Wami bardzo mocno i interesuje mnie Wasze zycie,problemy,radosci...wiem KAMILKO o co Ci chodzi przywołując nas do pisania- brakuje Ci dawnego forum,tego rodzinnego klimatu,mi tez go brakuje...ale cóz prawda jest taka,że nasze dzieci wyrosły, a my same nabrałysmy doświadczenia i dystansu i nie musimy juz tak czesto pytac o rady:)Ty ponownie wczułas sie w klimat,bo masz malenkiego Konradka i jakby na to nie patrzec znów jests młoda mamą :)A na opisywanie codzienności zwyczajnie brakuje nam wszystmi czasu,ale głowe dam sobie uciąc,ze kazda z mam zagląda tu na pewno:)Moim ulubionym watkiem jest dział z fotkami,kocham te Wasze maluchy,zawsze ogladam Twoje pociechy Kamilka,ostanio zakochałam sie w Sarunii Agaty,oj to dopiero laleczka:*Kubulon Agi to mój Kacperek w przyszłosci,ma identyczne rysy twarzy,tez takie delikatne i słodziutkie:)))No ale wiadomo,to sie dziedziczy po maciach,no nie AGA??:))))HEHEHHEHE.Smutno mi bardzo,że Goga,Monisia,Anetka21,polish,a nawet Basia 26 nie wstawiaja nowych fotek...ale rozumiem to,bo sama tez tego nie robie,zwyczajnie z baraku czasu....Chociaz Moniska powiem Ci ze odwiedzam czesto boga Julkowej,który super prowadzisz!!!!Staram sie byc na bieżąco:)))Bardzo Was polubiłam i jedyne co sie by musiło stac,co by mnie od Was odseparowało to zamkniecie forum,ale wierze goraco ze tak sie nigdy nie stanie:)Buzka dla Waszystkich mamusiek i ch kochanych szkrabiczków:))))
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum