szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Dziewczyny gdzie jesteście???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Kamila
2006-09-21
Email
Poszukuję pilnie Julii, Agaty, Agi74, Sylwii, Sylwetki, Migotki i innych mamusiek, które już tu nie zaglądają!!! Rozumiem, że większość z Was pracuje, ale dajcie znak życia... PLIS.... Kyja, Ty też uciekłaś!
Migotka
2007-03-07
22:25:02
Email
Przy Kululonie miało byc mój Alus,ostanio zostałam ciocią małego KACPERKA i teraz to imie mi cały czas w głowie siedzi;))))
Goga66
2007-03-08
15:52:16
Email
Migotka, ale ja się trochę przynajmniej udzielam. A Ty co???!!! Opuściłaś się Koleżanko :( Nieładnie :))) Zdjęcia Zu niedługo włożę. Trochę szkoła (licencjat i praca semestralna) plus dopracowywanie czasem w domu, plus poszukiwanie większego mieszkania odciąga mnie od przyjemności przejrzenia fotek ale się poprawię. Foty z wakacji na krecie chyba widziałaś?
Agata
2007-03-08
21:52:22
Email
Migotka...ale mnie miło zaskoczyłaś Twoimi słowami o Saruni. Dziękujemy bardzo.
Powiem Wam, że ja sama mam wyrzuty sumienia gdy wpisuję się tylko pod kilkoma fotkami a nie pod wszystkimi. Wszystkie nasze forumowe skarby są przeurocze. Dlatego postanowiłam, że w weekend przejrzę fotki wszystkich dzieciaczków...trzeba nadrobić zaległości.
Migotka
2007-03-09
12:02:47
Email
Tak Gosiu widziałam wakacyjne fotki Zuzaczka,były tak wspaniałe ,że tylko zachęcają do dalszego oglądania pięknej podrózniczki,a tu nic...cisza......fotek jak nie było tak nie ma.Gośka ja wiem,że Zuza to teraz pewnie urodą przyćmi forum,ale nie martw się nikt się nie obrazi na Ciebie,ze masz tak łądną córcię,nie urkywaj jej i wklej nowe foteczki,tak szybko jak tylko będziesz mogła.A co do pracy licencjackiej to wiem ile pochłania ona czasu,a rczej gromadzenie tych wszystkich mareriałów...sama tez piszę swoją....:)Pozdrawiam ciepło i wiosennie.Karolina:*
Goga66
2007-03-09
12:41:02
Email
Dzięki Migotko, za miłe słowa. Na forum jest jednak mnóstwo przecudnych dzieciaczków, które trudnno zaćmić, można tylko z przyjemnością oglądać i obserwować, jak rosną. Twój Aluś też w końcu niezły przystojniacha:)))
MoNiSiA
2007-03-10
21:48:35
Email
Witajcie dziewczyny. Migotko, dziękuję za zainteresowanie brakiem fotek Julkowej. Hihihi. Doszłam do wniosku, że od czasu do czasu zamieszczę fotki, o ile tylko czas pozwoli. Jeśli chodzi o zaglądanie na forum, to robię to bardzo często, czasem też coś skrobnę. Ale ostatnie wydarzenia w moim życiu jakoś za bardzo zawładnęły mną, ale już zabieram się za zamieszczanie fotencji. :-) Zapraszam do oglądania, pozdrawiam cieplutko. Buziaczki dla Waszych skarbów:-****
Kamila
2007-04-02
11:49:18
Email
No i znowu muszę wyciągać za uszy stare forumki... Migotka, Kyja... gdzie się podziałyście???
Kamila
2007-04-02
11:49:47
Email
Ewa25... do Ciebie też ta mowa!
Kamila
2007-06-01
14:50:28
Email
Migotko.. hallo!!! Co tam u Ciebie??? Wszystko w porządku? Dawno Cię nie widziałam na forum...
Filipinka
2007-06-20
23:20:00
Email
Gdzie jest Migotka
Kamila
2007-06-21
09:38:31
Email
Kyja a co u Ciebie i Miśka??? Migotkę wywołuję po raz kolejny i... nic :-(
Ewka25
2007-06-21
17:55:56
Email
Forum przeglądam niemal codziennie, tylko z pisaniem kiepsko... Najbardziej lubię posty Kyji i Kamili, pewnie dlatego, że mamy dzieci prawie w jednym wieku:)Aż mi się nie chce wierzyć, że już takie dorosłe dzieci mamy...
Kamila
2007-06-22
15:00:01
Email
Ewcia, co u Was?? Jak Twoja córcia? Dałabyś jakąś fotkę...
Ewka25
2007-06-22
19:34:39
Email
Ala ma się świetnie-jest śliczna, mądra, miła i wymawia już "r":))) Nie sprawia mi żadnych kłopotów.Do przedszkola pójdzie za rok (moja mama się nią zajmuje, wcześniej była niania).Gdy jej nie widzę dłużej niż kilka godzin wariuję, nie mogę sobie znaleźć miejsca.Ala mówi, że jesteśmy 2 koleżanki, nawet mi poradziła w kwestii ubrania ostatnio...:)
Migotka
2007-06-23
21:53:44
Email
Kamilko kochana, jestem... końcu jestem! Wrociliśmy niedawno z Wloch.Tyle pracy,nauki, obowiązków wszelkiego rodzaju mam teraz na glowie,że nie mam juz czasu na nic,czasami nawet oszczedzam czas na śnie...ale postaram sie czesciej tu do Was zaglądać!Buziaczki kochane moje i dziękuje Wam za pamięć!
Goga66
2007-06-23
22:03:15
Email
Migotko, dobrze, że się pojawiasz :)
Agata
2007-06-29
12:54:47
Email
Ja też się melduję, choć ostatnio nie bywam tu zbyt często.....niestety z moim samopoczucuem nadal nie najlepiej. Pozdrawiam Was wszytkie.
Julia
2007-06-29
20:56:34
Email
Agato to samopoczucie to jakieś dołki ciążowe? Wal śmiało, my Cię tu zaraz pocieszymy i od razu będziesz uśmiechnięta!
Agata
2007-06-30
12:05:03
Email
Julia to samopoczucie to głównie wymioty i nudności. W pierwszej ciąży też tak miałam ale nie trzymało mnie tak długo. Wtedy sprawę załatwił pobyt w szpitalu i kroplówki. Tym razem niestety to nie pomogło. w szpitalu byłam na początku czerwca i jakoś poprawy nie widzę. Tzn. jeden dzień jest dobrze, nic mi nie dolega, a na drugi to non-stop wymiotuję. Póki co straciłam na wadze 3 kg, które raz udaje mi się nadrobić....ale potem jak przyjdzie ten gorszy dzień to wszystko w łeb:(:(:(
Na dodatek trzyma mnie teraz to przeziębienie. Czekam właśnie na moją doktor która przyjedzie mnie osłuchać, bo podejrzewam, że to chyba się przeniosło na oskrzela. Dziś w nocy większość nocy nie przespałam właśnie z powodu kaszlu i duszności.
Dlatego tak bardzo tęsknie już za tym aby czuć się dobrze, aby już w pełni cieszyć się tą moją wyczekaną drugą ciążą. Nie dość, że pierwszą przeleżałam prawie plackiem, to i w drugiej nie najlepeij się czuję.
No to sobie ulżyłam dziewczyny. Mam nadzieję, że już niedługo zacznę pisać bardziej optymistyczne posty. Ściskam was wszyskie i zdrówka życzę.
maxim
2007-07-02
20:36:49
Email
Ja zaglądam tu co jakis czas, taki nałóg....choc przez dłuższy okres czasu nie miałam neostrady..poza tym pracowałam ..niestety nie na stałe ale i stety dla mojego synka, pozdrawiam serdecznie!!!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum