szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - FORUM ZAWIESZONE????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-07-27
Email
dziewczyny, przed chwila probowalam wejsc na strone ze zdjeciami i okazalo sie ze jest ona bablokowana ze wzgledu na notoryczne lamanie regulaminu przez niektorych uzytkownikow. nie wiem jak wy, ale ja uwazam, ze to naprawde niski wybieg. przeciezdo tego chyba daza dorotki/mapety itd. uwazam, ze administrator/-ka zbyt latwo spoczela na laurach. zamiast zablokowac te swinie, pseudointeligentke, ktora tak sobie poczyna na forum bezkarnie, po prostu zablokowano cala strone. fe! pani amdministrator! spodziewlam sie czegos wiecej!
sylwia
2006-07-28
22:06:24
Email
Nie wiem jak ty Monisiu to odczytałas, ale ja czytając post Magdalenki nigdzie nie zauważyłam aby o tobie pisała "płytka", jej chodziło własnie o naszą intrygantkę, a nie o ciebie. Wyraźnie to podkresliła, więc chyba niepotrzebnie się zdenerwowałas. Wiem, ze jestem urażona całą ta sytuacja, ale uwierz nikt ciebie tutaj nie obraza. Trzymaj się pozdrawiam i całusy dla Julki.
MoNiSiA
2006-07-28
23:06:57
Email
Może rzeczywiście źle to odebrałam. Jest mi przykro poprostu. :-((((((( Pozdrawiam ciepło wszystkie dziewczyny!
Magdalenka
2006-07-28
23:40:09
Email
monika, nie pisalam "plytka" o tobie, ale o naszej intrygantce. niepotrzebnuie sie tak zdenerwowalas. piszac o policji tez nie mialam na mysli ciebie, ale (juz nie pamietam kto to byl, moze zreczywiscie ty tez) kilka dziewczyn ktore wspominaly o policji, prokuraturze itd. i owszem, takie straszenie jest dla mnie smieszne, bo po pierwsze po co straszyc, najlepiej od razu wykonac, a po drugie wiadmomo jak dziala nasza policja. zreszta, jak widac, mapet/dorotka sie szczegolnie nie przejela ani policja ani prokuratorem. jezeli zas chodzi o wyzwiska, to przyznaje ze nie widze w tym sensu, bo co ci da, ze wyzwiesz jakas anonimowa osobe? chyba tylko tyle, ze przez chwile poczujesz sie lepiej, przy czym to podziala na mapeta/dorotke tak, jakby ona chciala, czyli zaczela pyskowke, a ty to ciagniesz. mnie rowniez bylo przykro, kiedy przeczytalam uwagi w topiku mojej corki. ale co da to, ze wyzwe kogos od debili, szmat, kurew itd. no co? zaboli ja to? zmieni jej zachowanie? nie sadze. co najwyzej poczuje sie polechtana w swojej pokreconej dumie, ze ktos na nia zwrocil uwage. bylabym ostrozna w przyrownywaniu rzucania miesem i obelgami na internecie do obrony psa albo dziecka. mysle ze roznica jest zasadnicza - na sytuacje dziejace sie w realu masz wplyw, mozesz spowodowac zeby ten ktos przestal krzywdzic, albo upominajac slownie, albo zwyczajnie dajac po mordzie. w necie natomiast twoj wplyw na zachowanie ludzi jest znikomy dlatego po prostu, ze tutaj czuja sie bezkarni, bo nieuchwytni i anonimowi. mysla sie jezeli chodzi o to, ale do tego aby im to udowodnic potrzeba jakichs administratorow wlasnie, my szare myszki mozemy sie co najwyzej zdenerwowac i poprosic grzecznie albo po chamsku. mysle jednak ze skoro taka osoba zaczyna pyskowki i obrazanie innych, to prosby albo grozby slowne raczej nic nie zmienia. i trzeba sie z tym pogodzic. atak jest najlepsza obrona kiedy masz mozliwosc bezposredniej konfrontacji, na internecie niestety takiej mozliwosci nie ma.
Magdalenka
2006-07-29
00:02:00
Email
a z drugiej strony, czy uwazasz, monika, ze nie jest plytkie obrzucanie sie blotem? wedlug mnie bardzo. mowie o czynie, zachowaniu, nie oceniam ludzi, zauwaz. nie mowie ze jestes plytka, wedlug mnie takie zachowanie jest plytkie, czy to robisz ty, ja, zosia,malgosia czy ania. nie znizajmy sie do poziomu intrygantki, na boga! jestesmy inteligentnymi kobietami i nie potrzebujemy chyba poklasku od jakiejs tchorzliwej jednostki, ktorej glowna atrakcja dnia jest chyba mieszanie na forum? mozna zmieszac dorotke z blotem, mozna tez i przemilczec jej uwagi, efekt jest taki sam, a przynajmniej podobny. kwestia tylko, ktora reakcja jest bardziej godna i z ktora wychodzisz z twarza? takie jest moje zdanie, i mam do niego prawo, niekoniecznie musi sie ono wszystkim podobac. pozdrawiam i zycze wiecej luzu. magda
Basia.26
2006-07-30
13:23:15
Email
o tym włśnie pisała adminka. ktoś wyraził swoje zdanie, nie koniecznie obraźliwe, po prostu SWOJE, a na forym zaraz wrzało. dajcie spokój, nie trzeba tutaj non stop słodzić, ale można też napisac to, co się myśli. no ale zaraz afera się robi, ciśmienia rosnął... błagam was, dajcie spokój... to już przesada...
emka
2006-07-31
22:59:03
Email
Cześć Kobietki Dawno tu nie zagladałam, właśnie poleciłam forum znajomej z maluszkiem w brzuszku a tu mowa o zamykaniu forum.. Bardzo się zmartwiłam :((
No ale poza tym chciałam Was wszystkie bardzo pozdrowić - stare forumowiczki i nowe.
Wlaśnie chciałam wkleić Ancię w dziale z fotkami i się trochę pochwalić. No ale coż. Na razie się nie da. Ściskam Was wszystkie mocno i mam nadzieję, że jakoś uda się zapanować nad tą sytuacją - nie do końca mi znaną, ale z tego co się domyślam chyba nie zaciekawą..
A Ancia już duzą bardzo, gada od tygodnia tak że hej, od dwoch siusia do nocnika a za tydzień mamy w końcu upragniony urlop więc będziemy się mogli nią nacieszyć. tak to z babcią siedzi a ja w robocie siedzę, dlatego tak zniknęłam.
Całuję Was wszystkie jeszcze raz mocniutko
Emka
Michalina
2006-08-01
14:20:23
Email
Czesc Emka, pozdrowienia i buziaki dla Ani Mani. Nasz Łukasz jeszcze w pieluchę sika, no ale chłopak ma tyle ważniejszych spraw teraz na głowie :)- samochody, motocykle, drażnienie psa sąsiada więc sama rozumiesz ;). Przy tak ekscytujących zajęciach - pielucha i siku zajmują bardzo odległe miejsce. Mam nadzieje, że odblokują w końcu to forum ze zdjęciami.
emka
2006-08-13
22:40:54
Email
Hej Michalinko :))))))
To zrozumiałe, że ma chłopak teraz mnóstwo zajęć!
Ania jeszcze chodzi z pileuszką (na zewnątrz i do spania, a w domu gdy już nie mamy siły latać z nią co chwilą do nocnika i co jakiś czas wycierać podłogi ;) Jak ostatnio musiałam ją 6 razy przebierać to zwątpiła... chyba jakaś rozkojarzona była bo w ogóle nie wołała, że chce siusiu - tylko dwa razy.
Też mam nadzieję, że wrócą forki bo bardzo mi ich brakuje :((( Adminko Kochana a nie da się przynajmniej tego co było pooglądać, bez możliwości dopisywania nowych komentarzy??? Miło było tak powspominać...
Pozdrawiam wszystkie Kobitki i ich Pociechy

emka
2006-08-13
22:42:15
Email
I specjalne buziaki od Ani dla Łukaszka :))))


Eryka
2006-08-14
22:41:32
Email
Hej Emka! Super, że się odezwałaś!!!!!!!! Tęsknimy za Tobą i Anią:) Fajnie, że Twoja duża panna już robi takie postępy. Ściskamy ją serdecznie i przesyłamy buziaczki, a nie wiesz co się dzieje z Mongą28?
emka
2006-08-15
00:40:14
Email
Co z Mongą nie wiem nie niestety :(((
Buziaki dla Was Eryko
Agata
2006-08-18
11:45:53
Email
Codziennie zaglądam do działu fotki i nic.....czy już nie minęło zbyt dużo czasu?? Może można by już udostępnić ten dział...tam, są w końcu fotki naszych dzieci.
Nie wiem co myślą pozostałe forumki na ten temat, ale mnie jest przykro, że ten dział jest zamknięty i zdjęcia naszych dzieci są gdzieś tam "zawieszone".
agnieszka74
2006-08-20
10:03:26
Email
No własnie ! Adminko kiedy odwiesisz dział ???
romaa
2006-08-21
09:26:27
Email
dziewczyny, tak sobie tu czytam, nie wiedzialam ze jest taki problem, bo zwykle urzeduje w innym dziale. i mysle sobie ze jest na to sposob i wcale nie trzeba zatrudniac nowej osoby. po prostu na moderatora powinno sie wyznaczyc ktoras z Was, albo nawet kilka z Was zeby pilnowaly porzadku. na pewno znajda sie osoby ktore z przyjemnoscia beda to robic nieodplatnie. chyba tak to funkcjonuje na innych forach, ze osoby juz znane i uznane dostaja prawo do moderowania, ingerowania w to co sie dzieje na forum. moze to zaproponujcie Admince? pozdrawiam
Magdalenka
2006-08-21
14:34:32
Email
POPIERAM!!!! Aga na Moderatora!!!! Aga, zgodzisz sie?
agnieszka74
2006-08-23
18:11:45
Email
No co Ty ?? Magdalenka..mam wątpliwosci czy bym sie nadawała...:)))))
agnieszka74
2006-08-23
22:48:18
Email
oo ! cos siedzieje z forum...czcionka sie zmieniła !! A moze to tylko u mnie ???
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum