szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - FORUM ZAWIESZONE????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-07-27
Email
dziewczyny, przed chwila probowalam wejsc na strone ze zdjeciami i okazalo sie ze jest ona bablokowana ze wzgledu na notoryczne lamanie regulaminu przez niektorych uzytkownikow. nie wiem jak wy, ale ja uwazam, ze to naprawde niski wybieg. przeciezdo tego chyba daza dorotki/mapety itd. uwazam, ze administrator/-ka zbyt latwo spoczela na laurach. zamiast zablokowac te swinie, pseudointeligentke, ktora tak sobie poczyna na forum bezkarnie, po prostu zablokowano cala strone. fe! pani amdministrator! spodziewlam sie czegos wiecej!
andzia
2006-07-28
00:58:32
Email
TO STARSZNIE PRZYKRE!Zaskoczylo mnie bardzo to co tu zobaczylam dzis.Nigdy nie sadzilam ze forum bedzie zamkniete.Tyle kochanych mam (nie tylko) jest tutaj.Bardzo sie z wami zwiazalam.Jestem tu odkad zaszlam w ciaze z Wiki eee nie wczesniej.Hmmm ile by to nie bylo to bardzo zle mi z tym ze forum "powoli znika".POZDRAWIAM KOCHANE
aska
2006-07-28
12:09:57
Email
ja uważam, że gdybyście, gdybyśmy wszystkie ignorowały, dosłownie i bez upominanie siebie nawzajem, te bezsensowne wpisy wiadomej osoby jej zwyczajnie by się znudziło. Robiła to przecież tylko dlatego, żeby zwrócić Waszą, naszą uwagę. Okazał/a się sprytniejsza i dopieła swego. A Wy, my poza wzajemnym, jak już wspomniałam, upominaniem się aby jej nie odpisywać, nie zrobiłyśmy nic, a wrecz przeciwnie ciągłyśmy temat.
ciekawa
2006-07-28
13:09:05
Email
Racja! Sama sądziłam, ze upomnienie adminki załatwi sprawe-myliłam sie. Żeczywiscie musiała by zatrudnić specjalnie osobe do przegladania forum kasowania wulgaryzmów i głupich wpisów. Gdyby nikt tej osobie nie odpowiadał na jej poziomie to sprawa była by prostrza i łatwiejsza do skorygowania dla admina a jak całay chur zaczyna podobnie sie wyrazać i robi sie tego tyle to jak to czyśćic???? Kasować całosć!! myliłam sie adminka ma racje-pamietajmy że forum jest dodatkiem do strony. Jak same nie rozwiażemy problemu to forum zniknie bo nikt nie bedzie sie wszytywał w kłutnie rozwrzeszczanych bab!!!
Isia
2006-07-28
13:33:01
Email
Rozwiązać problem... Hmmm... Sama nie wiem, co napisać. Ja osobiście prowokatorkę/i olewałam, bo po co mi kłótnie? Ale chamskie wpisy w dziale zdjęć maluszków to przesada i tego nikt mi nie przepowie, nawet sama adminka. Może warto byłoby szczególnie administrować właśnie tamten dział? A z resztą może nam się uda? Admince można pomóc, gdyby zgodziła się na to. Mam na myśli zgłaszanie bezpośrednio do niej takich incydentów w działach innych niż fotki. Nie wszczynanie kłótni, ale zgłaszanie do niej. Oszczędzimy jej pracy a nam niepotrzebnych emocji... No bo w sumie już nie wiem, co wymyślić, aby ocalić to forum. Jestem tu prawie od początku ciąży, a za dwa tygodnie Wiki skończy roczek. Mam tu przyjaciółki (cmokas, wiedźmy!), mam wiele dobrych wspomnień. Nie chcę tego stracić. Ale może być różnie. Bez wymieniania- dziewczyny, dziękuję za wszystko!!
ciekawa
2006-07-28
13:57:45
Email
to jest dobry pomysł. Poprostu ignorowaćjej wpisy a o każdym nadajacym sie do usuniecia informowac adminke. oszczędziły byśmy jej czytania i szukania po całym forum. Tylko czy jej to odpowiada(?)
Julia
2006-07-28
13:58:56
Email
Szkoda mi strasznie, że tak się to wszystko poukładało. Nie sądziłam, że dojdzie do zamknięcia całego działu, zwłaszcza tego najsympatyczniejszego :o( Myślę, że pomysł Isi jest dobry, tzn. żebyśmy współpracowały z adminką i jej dawały znać jak coś jest nie tak. Tylko myślę, że warto byłoby napisać jej o tym w mailu, bo być może tego co tu piszemy nie przeczyta (chociaż to raczej interesujący dla niej temat). A tak podsumowując to forum jest świetne i ja osobiście sądzę, że tej dorotce nie udało się do końca osiągnąć celu. Nawet jeśli forum zamkną, to z powodów praktycznych-za mało jest osób, żeby to kontrolować. Za to spójrzcie na nas- jest tu wiele serdeczności i sympatii, dorotce nie udało się skłócić forumowiczek. Nie zniżyłyśmy się do jej poziomu, obrzucając się błotem. Myślę, że bardzo się lubimy i na pewno część kontaktów będzie kontynuowana dalej, choćby na gg. Tak więc dorotko, może i forum zamkną, ale skłócić nas ci się nie udało. Pozdrowionka i gorące uściski dla wszystkich dziewczyn!!
katka
2006-07-28
15:11:28
Email
Ale sie namieszało, tak przeczuwalam. Szkoda bo to jedyne miejsce gdzie moge chwalic sie moimi dziećmi do znudzenia, bądz narzekać na caly świat i zawsze znajdzie sie choc jedna osoba,która mnie zrozumie
Magdalenka
2006-07-28
15:23:40
Email
o ignorowaniu wpisuow dorotki/mapeta itp bylo juz duzo. zawsze znajdzie sie jednak osoba, ktora poczuje sie urazona bardziej niz inne jej wpisami , czego nie rozumiem (choc i mnie to spotkalo), zawsze sie znajdzie jakas dobra dusza, ktora wywlecze temat na gore, choc dawno byl zapomniany, i w poczucou obowiazku i wiezi skrytykuje intrygantke, co dla nie jest najlepsza pozywka. i caly mlyn zaczyna sie od nowa. dziewczyny, jestesmy tu nie od dzis, dlacezgo tak wielkie znaczenie ma dla was zdanie jakiejs plytkiej panienki? nie znacie sie, nie widzicie, a ona w swojej tchorzliwosci nawet nie smie sie podpisac. czy przejmujesie sie co byc moze mysli o was anonimowy pan kowalski z drugiego konca polski? ze powie ze macie nadwage, albo ze jestescie glupie? a na podstawie czego ona/on wydaje o was takie opinie? przeciesz nie macie po 5 lat zeby odgrazac sobie ze przyjdzie tata i zbije. straszenie policja tez wydaje mi sie smieszne, bo to trwa juz od [paru miesiecy i kilka uczestniczek juz zakladalo sprawy, zglaszalo na policje i jak dotad nic sie nie dzieje. zre4szta, w naszym kraju bioirac pod uwage "predkosc" organow scigania, zajmie im to jakies 10 lat. a jezeli chodzi o adminke, to pewnie, nie musi zatrudniac dodatkowej osoby, ale moze warto byloby choc sprawdzic skad ona pisze i z czyim nikiem sie pokrywa. dlaczego zakladac od razu, ze dziala w sieci osiedlowej? jestem rozgoryczna, bo jakims cudem w starych dobrych czasach (do ktorych niestety nie nalezalam) dziewczyny dawaly sbie rade, od zimy jednak forum zaczelo upadac i upodabniac sie do zgrai bab obrazajacych sie nawzajem, jest po prostu (przykromi to mowic, i przypuszczam ze za chwile spanda na moja glowe gromyy) plytkie, a to wszystko dzieki nam samym, kochane. odrobine powagi, dobrej woli i charkteru i forum dzialalbyu jak dawniej, ale nie, my musimy wciaz od nowa ropztrzasac ten sam watek, zamsiat raz na zawsze roztrzygnac problem. przykre to, ale jestem zawiedziona, i neistety widac roznice w poziomie i jakosci formum (nie chodzi tu o bledy ortograficzne, ale raczej o zachowanie uczestniczek, wyzywanie sie, rzucanie miesem nie jako wykrzyknienie, ale po prostu by kogos obrazic), i roznica ta jest zdecydowanie na niekorzysc. nie zamierzam stad odchodzic, ale smutne jest, ze nie potrafimy tak trzymac sie ze soba jak wiedzmy. smutno pozdrawiam, magda
Julia
2006-07-28
15:37:02
Email
Magdalenko zgadzam się z Tobą w zupełności. Ale niestety na forum stale zaglądają nowe osoby i wiele z nich nie przeczyta twojago posta i prośby o ignorowanie. Albo zanim go przeczytają, wyciągną jakiś brudny wątek i coś znowu napiszą, bo po prostu nie wiedzą. Aby osiagnąć całkowitą ignorancję, trzeba by chyba jedynie nie dopuszczać już nikogo do forum, a to jest niemożliwe. I nie chodzi mi tu o to, żeby nie przychodziły nowe osoby. Chcę tylko napisać, że nigdy nie będzie zupełnego ignorowania debilnych wpisów. To niemożliwe.
bela
2006-07-28
17:12:51
Email
dlaczego nie zamknieto dzilau np "matki zony..." gdzie najczesciej dochodzilo do jakis klotni tylko dzial z dziecmi???Milo bylo poogladac inne bobaski w podobnym wieku i nie tylko no i oczywiscie pochwalic sie swoim szkrabikiem.Dziewczyny dalyscie sie prowokowac "intruzom" a im o to chodzilo.Ich cel zostal osiagniety :-(((.A tyle razy mowilo sie o ignorowaniu.Prosze o przywrocenie dzialu z fotkami!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sprobujmy raz jeszcze.....
ciekawa
2006-07-28
17:14:16
Email
zgadzam sie!!!! Choć o nowych osobach nie mówiła bym w ten sposób. nowe osoby moga tylko niechcacy napisac coś w starym temacie-nie kłucą sie bo wpisy dotek ich nie dotyczą(sama jestem nowa). Jest kilka stałych forumowiczek które ponosi złosc i niestety zniazja sie do poziomu tej pani:( i to do nich powinien być ten apel. Jesli dotka kogoś obraza to do tej osoby powinna nalezec decyzja reaguje czy nie. a tu zaraz rozpętuje sie wielka dyskusja i bronienie kogoś kto moze wolał by sprawę zignorować. Wzorem dla każdej jest Migotka-która niesety chyba zrezygnowała z forum. Niezależnie od tego jak się jej czepiano-zachowała klase i spokój-nie odpowiedała. A co do sądów i policji-drogie panie-czy sądzicie ze policja zajeła by sie sprawa skłuconych bab!!!! pozatym nikt tu nie używa personaliów więc nawet jesli obraża sie tu kogoś to nie ma przestępstwa-co oczywiscie nie przestaje byc naganne moralnie.
bela
2006-07-28
17:46:49
Email
Ciekawa owszem mialam na mysli "stare " forumki.Masz racje z tym bronieniem.To jest sprawa miedzy "intruzem" a pokrzywdzoną.Im wiecej osob wdawalo sie w obrone tym bardziej radowalo to "intruzow"
ciekawa
2006-07-28
17:54:14
Email
Wiesz ja sobie zdaje sprawe z tego,że ona moze kogoś doprowadzić do furii ale z tego co sie zorientowałam ( a nie starłam sie zbytnio) to dziewczyny zdaja sie nie zauważać tego że ich sposób nie działa. Jest dużo prostrzy-owszem łatwiej jest sie wydrzeć i wykrzyczeć. Ale zignorowac to dopiero sztuka.
MoNiSiA
2006-07-28
20:41:43
Email
Wiesz co Magda. Poczułam się okropnie czytając twój wpis. Jeśli nie pasuje ci co piszę na forum, to nie czytaj tego. Sprawa prosta. Nie lubię takich zagrywek!!!!!!! Piszesz i owijasz w bawełnę nie wymieniając nikogo, ale wiadome, że mówisz między innymi o mnie. Weź kobieto daj sobie spokój. Nikogo policją nie straszyłam, powiedziałam, że się dowiem, czy może sprawa pójść na policję. Co do tego, czy sprawa zajęłaby 10 lat...hmmm...nie mam już kontaktu ze znajomym, ale on potrafił namierzać ludzi z czata, dowiedzieć się ich danych, między innymi miejscowość, itd. Poza tym w ostatnim czasie wyluzowałam całkowicie na tą osobę. Nie obchodziły mnie jej wypowiedzi, komentarze. Nie obchodziło mnie, że potrafiła pisać, że jestem grubasem (co ubawiło mnie na maxa), itd. Ale przegięła wpisując tekst w dziale mojej Julki, i tekst w dziale synka polish i Basi.26. Nie ma prawa. I nie chodzi o to, czy mnie to obchodzi czy nie. Ja zawsze będę na swój sposób walczyć o godność i honor. Nie nawidzę biernego siedzenia z założonymi rączkami. To tak jak widziałabyś na ulicy kopanego psa, czy nie daj Bój kopane dziecko. Większość przechodniów udawałoby, że nie widzi! Wiem, bo takie sytuacje zdarzały się nie raz!!!!!!!! Ja nie pozwoliłabym na takie coś. Masz inny charakter i chwała ci za to. Ale piszać tekst typu "płytka", dałaś jednoznacznie do zrozumienia o kogo ci chodzi. Bardzo brzydko, oj bardzo brzydko. To, że bronię swojego imienia i imienia mojego dziecka jest powodem do płytkości? A może zbyt wulgarne wyrazy użyłam? "...a na podstawie czego ona/on wydaje o was takie opinie?" Więc powiedz mi Magdo jakim prawem ty nazywasz kogoś płytkim, jakim prawem wydajesz opinię na temat innych????????????
dorotka
2006-07-28
20:42:50
Email
migotka ignorowała dorotkę a ta i tak na niej jeździła!Więc ten sposób też dobry nie jest.Ta mała na nic nie działa.Odpiszesz jej czy nie,ona i tak szurać będzie!
sylwia
2006-07-28
22:06:24
Email
Nie wiem jak ty Monisiu to odczytałas, ale ja czytając post Magdalenki nigdzie nie zauważyłam aby o tobie pisała "płytka", jej chodziło własnie o naszą intrygantkę, a nie o ciebie. Wyraźnie to podkresliła, więc chyba niepotrzebnie się zdenerwowałas. Wiem, ze jestem urażona całą ta sytuacja, ale uwierz nikt ciebie tutaj nie obraza. Trzymaj się pozdrawiam i całusy dla Julki.
MoNiSiA
2006-07-28
23:06:57
Email
Może rzeczywiście źle to odebrałam. Jest mi przykro poprostu. :-((((((( Pozdrawiam ciepło wszystkie dziewczyny!
Magdalenka
2006-07-28
23:40:09
Email
monika, nie pisalam "plytka" o tobie, ale o naszej intrygantce. niepotrzebnuie sie tak zdenerwowalas. piszac o policji tez nie mialam na mysli ciebie, ale (juz nie pamietam kto to byl, moze zreczywiscie ty tez) kilka dziewczyn ktore wspominaly o policji, prokuraturze itd. i owszem, takie straszenie jest dla mnie smieszne, bo po pierwsze po co straszyc, najlepiej od razu wykonac, a po drugie wiadmomo jak dziala nasza policja. zreszta, jak widac, mapet/dorotka sie szczegolnie nie przejela ani policja ani prokuratorem. jezeli zas chodzi o wyzwiska, to przyznaje ze nie widze w tym sensu, bo co ci da, ze wyzwiesz jakas anonimowa osobe? chyba tylko tyle, ze przez chwile poczujesz sie lepiej, przy czym to podziala na mapeta/dorotke tak, jakby ona chciala, czyli zaczela pyskowke, a ty to ciagniesz. mnie rowniez bylo przykro, kiedy przeczytalam uwagi w topiku mojej corki. ale co da to, ze wyzwe kogos od debili, szmat, kurew itd. no co? zaboli ja to? zmieni jej zachowanie? nie sadze. co najwyzej poczuje sie polechtana w swojej pokreconej dumie, ze ktos na nia zwrocil uwage. bylabym ostrozna w przyrownywaniu rzucania miesem i obelgami na internecie do obrony psa albo dziecka. mysle ze roznica jest zasadnicza - na sytuacje dziejace sie w realu masz wplyw, mozesz spowodowac zeby ten ktos przestal krzywdzic, albo upominajac slownie, albo zwyczajnie dajac po mordzie. w necie natomiast twoj wplyw na zachowanie ludzi jest znikomy dlatego po prostu, ze tutaj czuja sie bezkarni, bo nieuchwytni i anonimowi. mysla sie jezeli chodzi o to, ale do tego aby im to udowodnic potrzeba jakichs administratorow wlasnie, my szare myszki mozemy sie co najwyzej zdenerwowac i poprosic grzecznie albo po chamsku. mysle jednak ze skoro taka osoba zaczyna pyskowki i obrazanie innych, to prosby albo grozby slowne raczej nic nie zmienia. i trzeba sie z tym pogodzic. atak jest najlepsza obrona kiedy masz mozliwosc bezposredniej konfrontacji, na internecie niestety takiej mozliwosci nie ma.
Magdalenka
2006-07-29
00:02:00
Email
a z drugiej strony, czy uwazasz, monika, ze nie jest plytkie obrzucanie sie blotem? wedlug mnie bardzo. mowie o czynie, zachowaniu, nie oceniam ludzi, zauwaz. nie mowie ze jestes plytka, wedlug mnie takie zachowanie jest plytkie, czy to robisz ty, ja, zosia,malgosia czy ania. nie znizajmy sie do poziomu intrygantki, na boga! jestesmy inteligentnymi kobietami i nie potrzebujemy chyba poklasku od jakiejs tchorzliwej jednostki, ktorej glowna atrakcja dnia jest chyba mieszanie na forum? mozna zmieszac dorotke z blotem, mozna tez i przemilczec jej uwagi, efekt jest taki sam, a przynajmniej podobny. kwestia tylko, ktora reakcja jest bardziej godna i z ktora wychodzisz z twarza? takie jest moje zdanie, i mam do niego prawo, niekoniecznie musi sie ono wszystkim podobac. pozdrawiam i zycze wiecej luzu. magda
Basia.26
2006-07-30
13:23:15
Email
o tym włśnie pisała adminka. ktoś wyraził swoje zdanie, nie koniecznie obraźliwe, po prostu SWOJE, a na forym zaraz wrzało. dajcie spokój, nie trzeba tutaj non stop słodzić, ale można też napisac to, co się myśli. no ale zaraz afera się robi, ciśmienia rosnął... błagam was, dajcie spokój... to już przesada...
emka
2006-07-31
22:59:03
Email
Cześć Kobietki Dawno tu nie zagladałam, właśnie poleciłam forum znajomej z maluszkiem w brzuszku a tu mowa o zamykaniu forum.. Bardzo się zmartwiłam :((
No ale poza tym chciałam Was wszystkie bardzo pozdrowić - stare forumowiczki i nowe.
Wlaśnie chciałam wkleić Ancię w dziale z fotkami i się trochę pochwalić. No ale coż. Na razie się nie da. Ściskam Was wszystkie mocno i mam nadzieję, że jakoś uda się zapanować nad tą sytuacją - nie do końca mi znaną, ale z tego co się domyślam chyba nie zaciekawą..
A Ancia już duzą bardzo, gada od tygodnia tak że hej, od dwoch siusia do nocnika a za tydzień mamy w końcu upragniony urlop więc będziemy się mogli nią nacieszyć. tak to z babcią siedzi a ja w robocie siedzę, dlatego tak zniknęłam.
Całuję Was wszystkie jeszcze raz mocniutko
Emka
Michalina
2006-08-01
14:20:23
Email
Czesc Emka, pozdrowienia i buziaki dla Ani Mani. Nasz Łukasz jeszcze w pieluchę sika, no ale chłopak ma tyle ważniejszych spraw teraz na głowie :)- samochody, motocykle, drażnienie psa sąsiada więc sama rozumiesz ;). Przy tak ekscytujących zajęciach - pielucha i siku zajmują bardzo odległe miejsce. Mam nadzieje, że odblokują w końcu to forum ze zdjęciami.
emka
2006-08-13
22:40:54
Email
Hej Michalinko :))))))
To zrozumiałe, że ma chłopak teraz mnóstwo zajęć!
Ania jeszcze chodzi z pileuszką (na zewnątrz i do spania, a w domu gdy już nie mamy siły latać z nią co chwilą do nocnika i co jakiś czas wycierać podłogi ;) Jak ostatnio musiałam ją 6 razy przebierać to zwątpiła... chyba jakaś rozkojarzona była bo w ogóle nie wołała, że chce siusiu - tylko dwa razy.
Też mam nadzieję, że wrócą forki bo bardzo mi ich brakuje :((( Adminko Kochana a nie da się przynajmniej tego co było pooglądać, bez możliwości dopisywania nowych komentarzy??? Miło było tak powspominać...
Pozdrawiam wszystkie Kobitki i ich Pociechy

emka
2006-08-13
22:42:15
Email
I specjalne buziaki od Ani dla Łukaszka :))))


Eryka
2006-08-14
22:41:32
Email
Hej Emka! Super, że się odezwałaś!!!!!!!! Tęsknimy za Tobą i Anią:) Fajnie, że Twoja duża panna już robi takie postępy. Ściskamy ją serdecznie i przesyłamy buziaczki, a nie wiesz co się dzieje z Mongą28?
emka
2006-08-15
00:40:14
Email
Co z Mongą nie wiem nie niestety :(((
Buziaki dla Was Eryko
Agata
2006-08-18
11:45:53
Email
Codziennie zaglądam do działu fotki i nic.....czy już nie minęło zbyt dużo czasu?? Może można by już udostępnić ten dział...tam, są w końcu fotki naszych dzieci.
Nie wiem co myślą pozostałe forumki na ten temat, ale mnie jest przykro, że ten dział jest zamknięty i zdjęcia naszych dzieci są gdzieś tam "zawieszone".
agnieszka74
2006-08-20
10:03:26
Email
No własnie ! Adminko kiedy odwiesisz dział ???
romaa
2006-08-21
09:26:27
Email
dziewczyny, tak sobie tu czytam, nie wiedzialam ze jest taki problem, bo zwykle urzeduje w innym dziale. i mysle sobie ze jest na to sposob i wcale nie trzeba zatrudniac nowej osoby. po prostu na moderatora powinno sie wyznaczyc ktoras z Was, albo nawet kilka z Was zeby pilnowaly porzadku. na pewno znajda sie osoby ktore z przyjemnoscia beda to robic nieodplatnie. chyba tak to funkcjonuje na innych forach, ze osoby juz znane i uznane dostaja prawo do moderowania, ingerowania w to co sie dzieje na forum. moze to zaproponujcie Admince? pozdrawiam
Magdalenka
2006-08-21
14:34:32
Email
POPIERAM!!!! Aga na Moderatora!!!! Aga, zgodzisz sie?
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum