szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - FORUM ZAWIESZONE????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-07-27
Email
dziewczyny, przed chwila probowalam wejsc na strone ze zdjeciami i okazalo sie ze jest ona bablokowana ze wzgledu na notoryczne lamanie regulaminu przez niektorych uzytkownikow. nie wiem jak wy, ale ja uwazam, ze to naprawde niski wybieg. przeciezdo tego chyba daza dorotki/mapety itd. uwazam, ze administrator/-ka zbyt latwo spoczela na laurach. zamiast zablokowac te swinie, pseudointeligentke, ktora tak sobie poczyna na forum bezkarnie, po prostu zablokowano cala strone. fe! pani amdministrator! spodziewlam sie czegos wiecej!
agnieszka74
2006-07-27
17:19:38
Email
Ciekawe co ta franca znowu namieszała..
I dlaczego zablokowana jest stronka z fotkami dzieci ???
Kamila
2006-07-27
17:52:45
Email
Magdo, adminka jest strasznie zajęta... a jak czytam kolejne posty "Dorotki" to mam wrażenie, że nie długo pewnie całe forum zniknie... niestety... :-(
MoNiSiA
2006-07-27
18:22:25
Email
Napisałam dziś do Adminki w związku z tą sprawą. Dorotka zaczęła znowu mnie obrażać i miałam tego serdecznie dość. Nie interesuje mnie, co pisze w innych działach, ale nie. Ona musiała na wątku Julii. ID jest możliwe do odczytania, mnie by to wystarczyło, wiedziałabym chociaż skąd ta osoba jest. Reszty bym się dowiedziała. Administratorka powiedziała, że jeśli dalej tak będzie to forum zostanie zablokowane. I komu dziękować? Naszej dorotce. Magdo, z tego co wiem, to tej osoby nie można zablokować. Gdyby była taka możliwość, to już dawno by jej tu nie było. Czego więc oczekujesz? Dziewczyny co zrobić, żeby forum dalej funkcjonowało? Może razem dojdziemy do jakiegoś wniosku? Składajcie propozycje. Administratorka czyta nasze wypowiedzi, więc do dzieła.
agnieszka74
2006-07-27
18:33:22
Email
Ja proponuje zblokować IP tej osoby, chyba ze.....ale to juz na gg dopowiem..
agnieszka74
2006-07-27
18:34:14
Email
Monia mysle ze mozna zablokować..
agnieszka74
2006-07-27
18:34:30
Email
Monia mysle ze mozna zablokować..administrator raczej moze to zrobic...
Magdalenka
2006-07-27
19:58:47
Email
czego oczekuje? kontroli nad forum oczekuje, moniko. osoby, ktora sprawowalaby nadzor i trzymala porzadek. nie znam szczegolow technicznych, nie jestem informatykiem, ale skoro istnieja fora, gdzie sa administratorzy, moderatorzy, to chyba takie osoby maja jakies obowiazki, nieprawdaz? i jest sposob, aby zablokowac, tudziez w jakikolwiek inny sposob kontrolowac co sie tutaj dzieje, albo za pomoca banu, albo poprzez ujawnienie adresu ip. zreszta, nie jestem administratorka, nie do mnie nalezy wymyslanie sposobow aby ukrocic harce dorotki/mapeta. sokoro istnieja sposoby na to, aby skontrolowac co ludzie maja w swoich skrzynkach mailowych, na podsluchowanie rozmow komorkowych, tudziez inne hakerowanie, jest tez sposob namierzenia skad osoba pisze. kwestia checi. poza tym, uwazam ze czesem zwykle upomnienie uczestnika wystarczy, milczenie to chyba najgorsze z wyjsc?
Migotka
2006-07-27
20:20:23
Email
Już jakiś czas nie odwiedzałam forum.Teraz mając chwilkę czasu ,postanowiłam zerknąc co tam się u Was kochane mamusie dzieje.Otwieram forum...i co widzę?Mój ulubiony wątek zablokowany?Czy ktoś może mi wyjasnić co się stało?
MoNiSiA
2006-07-27
20:44:12
Email
Treść wiadomości od Adminki, aby była jasność... "...IP nie ma wielkiego sensu gdyż np w przypadku sieci osiedlowej wszystkie komputery mają to samo ID. ID można zresztą zawsze namierzyć."
ciekawa
2006-07-27
20:45:35
Email
Musze sie przyznać ze i ja napisałam dziś na maial adminki. Po przeczytaniu wypowiedzi Minisi. Spytałam czy forum ma administratora i czy można by usuwać te obraźliwe wypowiedzi i wulgarne słowa. Kurcze chyba kilka z nas napisało i w końcu ktoś sie tym zajoł. Może zablokowane jest czasowo-czyszczą je czy coś(?)No bo chyba nie na stałe(?)
MoNiSiA
2006-07-27
20:47:07
Email
Mam nadzieję, że Pani Administrator nie ma mi za złe, że kopuję Jej wiadomość, ale sądzę, że list ten rozwieje wszelkie wątpliwości. "Ale mamy już dość kłótni i przepychanek na forum, nie mam zamiaru zatrudniać kolejnej osoby, której jedynym zajęciem byłoby monitorowanie forum non stop. Czytamy forum ale przy takiej ilości wpisów trudno jest wszystko wychwycić, często zresztą zdarza się, ze post nie jest obraźliwy ale zawiera osobiste uwagi i już awantura gotowa. Przykro mi, że dojrzałe kobiety zachowują się w ten sposób i zamiast dyskutować, bez przerwy się obrażają. Może same macie jakiś pomysł na rozwiązanie problemu? w pzreciwnym razie forum zostanie zamknięte. pozdrawiam..."
Agata
2006-07-27
22:04:30
Email
Przykro, naprawdę przykro, że tak się dzieje - jedyne co chcę napisać to, to że nigdy nie spodziewałam się, że dojdzie do zawieszania co niektórych działów (a może i całego)forum.
renya
2006-07-27
22:26:10
Email
Zrobiło mi się bardzo przykro, kiedy dowiedziałam się, że został zawieszony najmilszy dział forum. Szkoda, że właśnie w taki sposób został rozwiązany problem złośliwych prowokatorek... Dziewczyny, było mi tu z Wami bardzo miło. Razem z Wami cieszyłam się każdym nowym Dzieciaczkiem i każdym nowym brzuszkiem. Z radością oglądałam fotki... No cóż... Chyba wszystko co dobre kiedyś się kończy... W każdym razie serdecznie pozdrawiam i jakiekolwiek byłyby dalsze losy tego forum życzę wszystkim najlepszego
Gosia
2006-07-27
23:23:32
Email
Kurcze wlazłam tu wcześniej i tak mi się smutno zrobiło jak to wszystko przeczytałam....nie byłam w stanie tu nic napisać bo az słów brak....teraz mi nawet łzy lecą. Jak ja was polubiłam, nigdy z wami na zywo nie rozmawiałam a jedak czuję taką więż, może jednostronna ale poprostu czułam taką bliskość miedzy nami...Zaglądam tu odkąd przyszedł Mati na świat i zal mi tego forum, tego co się stanie...Błagam nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Katecat
2006-07-27
23:35:38
Email
Monisia, jak Ty taka skuteczna jesteś to może scignij też adminkę coby przywróciła archiwum? Proszę !!!
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum