szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - powrót do pracy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
katka
2006-07-11
Email
Tak się cieszyłamże wracam już od sierpnia ,niania zalatwiona a tu okazuje się że nie mam do czego wracać. Zaoferowano mi tylko pół etatu co oznacza 2-3 dni pracy i oczywiście mniejszy zarobek. Szukałam czegos innego, ale brak ciekawych ofer. A ja nie chce siedziec w domu i użalac sie nad sobą. Lubie swój zawód. A w domu gnuśnieje.Do sierpnia jeszcze 3 tygodnie, może cos się znajdzie, albo skorzystam z mniej atrakcyjnej oferty na jakis czas. Luksus macierzyńskiego sie skończył i pieniązki też są potrzebne
agafa
2007-02-07
13:37:37
Email
hej,fajnie ze Was znalazlam.jestem tu pierwszy raz,ale mam nadzieje,ze poradzicie mi;)jestem mama 5cio m-cznej Jagodki.jest przecudowna.Maz nazywa ja naszym Jagodzim szczesciem:)wiem ze jest jeszcze malenstwem i pewnie nie powinnam o tym myslec, ale mam propozycje pracy od maja.Gusia skonczy wtedy 8 m-cy.a trzeba dodac ze jest mocno absorbujacym malenstwem!a ja dla zdrowia psychcznego potrzebuje oderwania.dodam ze nie moge liczyc na pomoc babc i dziadkow,nie zeby bylo zle,ale sa daleko:(a moja mama ma jeszcze gimnazjalistke:)Na nowym mieszkaniu sasiadow nie znam.Robert stara sie jak moze by bylo mi lzej,ale to tylko wieczory i weekendy.doradzcie wracac juz do pracy?
Marcia28
2007-02-07
15:17:16
Email
Pewnie ze wróć do pracy, jeżeli masz możliwość:)8 miesięczny dzieciaczek jest już całkiem duży, takze jakaś dobra niania na pewno sobie poradzi z malutką. Ja też bardzo chciałabym wrócić do pracy, ale musze ją najpierw znaleźć:( i nie wiem czy po prawie dwuletniej przerwie mi się to uda. Jednak stanę na uszach, po pierwsze ze względu na własne lepsze samopoczucie, a po drugie na warunki finansowe. Zdwoma pensjami jakby nie było będzie nam łatwiej. Nasz Kubuś ma już prawie 20 miesięcy i chcemy oddać go do żłobka. Czekamy tylko na miejsce, bo z tym też nie jest za wesoło. Pozdrawiam i powodzonka
agafa
2007-02-07
15:32:54
Email
Dzieki Marcia. No wlasnie z dwoma pensjami latwiej, a jak wezme nianie to wiekszosc z mojej pensji bedzie dla niej, a jesli tak to moze lepiej zostac z Gusia. Choc jak pisalam potrzeba mi zdystansowania sie od prac domowych i mamusiowych:)dlatego patrzac na finanswe zastanawiam sie nad zlobkiem:/...
agafa
2007-02-07
16:14:07
Email
Marcia,wytrzymalych uszek:) Bedzie dobrze!!!!!!!pozdrawiam
Marcia28
2007-02-08
15:13:14
Email
My dokładnie z tego samego powodu zdecydowaliśmy się na żłobek. Wcześniej miałam propozycję pracy za jakieś 1100, ale nie zdecydowałam się bo praktycznie większość pensji musiałabym oddać niani. Postanowiłam więc zostać z Kubusiem w domu, tymbardziej że w tamtym okresie nie było szansy żeby załapał się do żłobka, kolejki!!!Ale teraz tak sobie myślę ze trzeba na to spojrzec z innej perspektywy...teraz jak Twoja niunia jest jeszcze malutka to mozesz wynająć nianię, no i niestety pracować na nią przez jakiś czas, a poźniej oddasz ją do żłobka, warunki finansowe się polepszą i najważniejsze nadal będziesz miałą pracę. A ja biedna muszę od nowa szukać:(
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum