szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - powrót do pracy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
katka
2006-07-11
Email
Tak się cieszyłamże wracam już od sierpnia ,niania zalatwiona a tu okazuje się że nie mam do czego wracać. Zaoferowano mi tylko pół etatu co oznacza 2-3 dni pracy i oczywiście mniejszy zarobek. Szukałam czegos innego, ale brak ciekawych ofer. A ja nie chce siedziec w domu i użalac sie nad sobą. Lubie swój zawód. A w domu gnuśnieje.Do sierpnia jeszcze 3 tygodnie, może cos się znajdzie, albo skorzystam z mniej atrakcyjnej oferty na jakis czas. Luksus macierzyńskiego sie skończył i pieniązki też są potrzebne
21Aneta
2006-10-19
06:42:41
Email
Zrezygnowałam z mojej "upragnionej" pracy. Tam nie były ludzkie warunki, ciągle byłam w pracy. We wrześniu zarobiłam 1000zł a w domu byłam zaledwie 1 dzień. Tak ciągle w pracy, nawet soboty i niedziele. Zrozumiałam, że taka praca nie jest dobra dla mojej rodziny. Praktycznie nie widywałam Dominika i mojego męża. Muszę znaleźć inną , taką w normalnych ludzkich godzinach i z wolnymi weekendami, a przynajmniej z niedzielami.
pinkie
2006-10-19
08:59:45
Email
Absolutnie Cię rozumiem. Mój mąż z tego samego powodu idzie na wychowawczy. Ja pracuje w urzedzie, wiec to jest wymarzona praca dla młodej mamy (od 7 do 15, weekendy wolne).Jego ciagle nie było w domu, wracał jak mały juz spał, a ja stwierdziłam, ze zwariuje tak sama z dzieckiem przez cały dzień i nikt, dosłownie nikt mnie nie odwiedza.Moze poszukaj w urzedach, praca moze niezbyt interesujaca, ale duzo wolnego czasu dla rodzinki :)
ciekawa
2006-10-20
07:35:30
Email
Tak to dobra rada ja też pracuje w państwowej firmie, kończe studia i pracuje nad maluszkiem. Moze nie wiele płaca lae na swoja sytuację nie moge pracować więcej. A tak wogule to bardzo mi przykro z powodu choroby Twojego synka - nie martw sie napewno wszytsko bedzie dobrze.buziaki pa
21Aneta
2006-10-20
14:52:46
Email
No ale właśnie o to chodzi, że ja do państwowej to nie mam co startować bo skończyłam jedynie liceum ekonomiczne. Ale jeśli wszystko dobrze pójdzie to w przyszłym roku rozpoczynam studia!!
pinkie
2006-10-20
18:42:51
Email
W urzędach wiele osób pracuje i studiuje. Może faktycznie z dyplomem liceum masz kiepskie szanse, ale jak już zaczniesz studia spokojnie możesz się starać ;)
agnieszka74
2007-02-01
12:00:44
Email
Dobre prawo dla matek...
ciekawa
2007-02-01
12:39:35
Email
no.. fajna pigułka wiedzy napewno sie przyda:)
21Aneta
2007-02-01
19:55:03
Email
ja tak może nie w temacie... ale chciałam się pochwalić, że pracuję od połowy grudnia. I to w dodatku w biurze, przed komputerkiem!! Czyli robię to co zawsze chciałam robić :) Z dyplomem liceum :D
ciekawa
2007-02-01
20:42:39
Email
No to nic tylko pogartulować:) GRATULUJE
pinkie
2007-02-01
21:37:40
Email
Ja też się cieszę :)
bela
2007-02-01
21:46:20
Email
i ja dolaczam sie do gratulacji. Czemu nic wczesniej nie pisalas???
Migotka
2007-02-01
23:54:26
Email
Anetko bardzo się cieszę ,że spełniłaś swoje marzenia,często wykształcenie nie jest tak ważne jak szczęście, odpowiedni kontakt i determinacja w dążeniu co celu.Gratuluję Ci z całego serca i życze kolejnych sukcesów zawodowych i rodzinnych:) Wielka buźka
Goga66
2007-02-02
10:28:00
Email
No Anetko - Super!!! Z czasem, jeżeli bedziesz mieć czas i chęci skończysz studia, które Cię będą satysfakcjonować. Miłego dnia i miłej pracy :)
Marcia28
2007-02-05
15:40:55
Email
A ja mam trchę stresa ze nie znajdę pracy!!!Z wykształcenia jestem pedagogiem, pracowałam w szkole prawie dwa lata, ale pod Lublinem. jak urodził sie Kubuś przenieśliśmy się do moich teściów pod Warszawę, bo tutaj mąż ma pracę.Chciałaby bardzo wrócić do pracy w szkole od września tego roku. Kubę mamy zamiar oddać do żłobka (ale z tym tez są problemy, dużo dzieciaczków i kolejki) no ale mam nadzieję że od września moze go przyjmą.Na opiekunkę nas nie stać, a babcia pracuje. Boję sie tylko ze po dwuletniej przerwie bedę miała problemy ze znalezieniem pracy. Bardzo chciałabym wrócić do szkoły,trzymajcie kciuki zeby udało mi się coś znależć:)
ciekawa
2007-02-05
15:44:29
Email
No coś Ty napewno sie uda-trzymam kciuki. Zacznij juz teraz zostawiaj wszędzie gdzie sie da cv. To sie opłaca bo jak ja szukałam parcy to jeszcze po paru miesiacah ja już parcowałam odbierałam telefony:) POWODZENIA
agafa
2007-02-07
13:37:37
Email
hej,fajnie ze Was znalazlam.jestem tu pierwszy raz,ale mam nadzieje,ze poradzicie mi;)jestem mama 5cio m-cznej Jagodki.jest przecudowna.Maz nazywa ja naszym Jagodzim szczesciem:)wiem ze jest jeszcze malenstwem i pewnie nie powinnam o tym myslec, ale mam propozycje pracy od maja.Gusia skonczy wtedy 8 m-cy.a trzeba dodac ze jest mocno absorbujacym malenstwem!a ja dla zdrowia psychcznego potrzebuje oderwania.dodam ze nie moge liczyc na pomoc babc i dziadkow,nie zeby bylo zle,ale sa daleko:(a moja mama ma jeszcze gimnazjalistke:)Na nowym mieszkaniu sasiadow nie znam.Robert stara sie jak moze by bylo mi lzej,ale to tylko wieczory i weekendy.doradzcie wracac juz do pracy?
Marcia28
2007-02-07
15:17:16
Email
Pewnie ze wróć do pracy, jeżeli masz możliwość:)8 miesięczny dzieciaczek jest już całkiem duży, takze jakaś dobra niania na pewno sobie poradzi z malutką. Ja też bardzo chciałabym wrócić do pracy, ale musze ją najpierw znaleźć:( i nie wiem czy po prawie dwuletniej przerwie mi się to uda. Jednak stanę na uszach, po pierwsze ze względu na własne lepsze samopoczucie, a po drugie na warunki finansowe. Zdwoma pensjami jakby nie było będzie nam łatwiej. Nasz Kubuś ma już prawie 20 miesięcy i chcemy oddać go do żłobka. Czekamy tylko na miejsce, bo z tym też nie jest za wesoło. Pozdrawiam i powodzonka
agafa
2007-02-07
15:32:54
Email
Dzieki Marcia. No wlasnie z dwoma pensjami latwiej, a jak wezme nianie to wiekszosc z mojej pensji bedzie dla niej, a jesli tak to moze lepiej zostac z Gusia. Choc jak pisalam potrzeba mi zdystansowania sie od prac domowych i mamusiowych:)dlatego patrzac na finanswe zastanawiam sie nad zlobkiem:/...
agafa
2007-02-07
16:14:07
Email
Marcia,wytrzymalych uszek:) Bedzie dobrze!!!!!!!pozdrawiam
Marcia28
2007-02-08
15:13:14
Email
My dokładnie z tego samego powodu zdecydowaliśmy się na żłobek. Wcześniej miałam propozycję pracy za jakieś 1100, ale nie zdecydowałam się bo praktycznie większość pensji musiałabym oddać niani. Postanowiłam więc zostać z Kubusiem w domu, tymbardziej że w tamtym okresie nie było szansy żeby załapał się do żłobka, kolejki!!!Ale teraz tak sobie myślę ze trzeba na to spojrzec z innej perspektywy...teraz jak Twoja niunia jest jeszcze malutka to mozesz wynająć nianię, no i niestety pracować na nią przez jakiś czas, a poźniej oddasz ją do żłobka, warunki finansowe się polepszą i najważniejsze nadal będziesz miałą pracę. A ja biedna muszę od nowa szukać:(
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum