szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - DO ADMINKI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-06-20
Email
nie biore udzialu w goracej dyskusji na temat dorotki/jowity. zdanie mam takie jak wiekszosc (ignorowac), nie mniej ta dyskusja oraz uwagi sa naprawde niesmaczne, chamskie i bolesne. mnie jowita/mapet/dorotka tez kiedys wpisala nieprzyjemna uwage na temat mojej corki, ale coz mozna na cos takiego odpowiedziec? i przede wszystkiem, co to da? nie zmienia to faktu, ze nie kazdy ptrafi przemilczec takie zachowanie, ktore przeciez godzi w najczulsze punkty. dlatego APELUJE DO ADMINKI ABY UJAWNILA Z JAKIEGO ADRESU PISZE DOROTKA I Z CZYIM ADRESEM ON SIE ZGADZA. ufam, ze to pomoze w rozwiazaniu tej sytuacji, a osoba ktora tak nikczemnie poczyna sobie na tym forum i psuje je, zostanie przepedzona na inne fora, gdzie ludzie lubuja sie w dopiekaniu sobie, obrazaniu sie nawzajem i karmieniu najnizszych, tchorzliwych instynktow. pozdrawiam i licze na zrozumienie oraz spelnienie prosby, a w przypadku negatywnej odpowiedzi, uzasadnienie. magda
Dorota
2006-06-20
22:11:10
Email
Jak najbardziej!!!
Magdalenka
2006-06-23
23:22:52
Email
Pani Adminko, co sie dzieje z moja prosba? Mysle ze czas juz zamknac te sprawe, chwilowa nieaktywnosc mapeta jest tylko chwilowa, i zapewne wkrotce znow sie ona/on uaktywni. Licze na szybka reakcje i pozdrawiam, Magda
Magdalenka
2006-06-26
23:24:45
Email
dziewczyny, juz nie wiem, czy drazyc temat, skoro adminka mnie wyraznie olewa. uwazam ze nie powinno tak byc, zeby forum "sobie bylo samopas", ktos powinien kontrolowac co sie tu dzieje, jakis wielki brat. nie sadze ze chwilowa nieobecnosc naszej ulubionej kolezanki potrwa dlugo, mysle ze ta nieaktywnosc, to tylko w celu uspienia czujnosci, udobruchania. z drugiej strony niedopuszczalne jest takie ignorowanie czlonkin formu przez osobe administrujaca, chociazby nawet sporadycznie. bede sie przypominac, bo nie sadze ze moj post uszedl uwadze pani administrator. pozdrawiam i prosze o wasza opinie, czy widzicie sens w drazeniu tematu, czy mam sobie dac spokoj, bo nie chcialabym na nowo rozgrzebac gowna, jakkolwiek odrazajaco to brzmi. magda
czesia
2006-06-27
09:40:25
Email
Adminko! też popieram prośbę Magdy, pozdrawiam
ciekawa
2006-12-23
21:16:24
Email
ADMINKO CHYBA MAMY NIEPROSZONE GOśCI KTóRY POMYLIł FORA
agnieszka74
2006-12-24
15:03:40
Email
link
agnieszka74
2006-12-24
15:05:22
Email
co tu sie znowu dzieje : link 1
Goga66
2006-12-27
10:27:39
Email
Adminko, zablokuj proszę nick Marek. Ten zboczeniec już wszedł w masę wątków i należałoby go jak najszybciej pousuwać, bo budzi obrzydzenie (i jest to z pewnością nie tylko moje odczucie). Pozdrawiam
ciekawa
2006-12-30
12:57:03
Email
dziewczyny :spokój: odzew na jego propozycje jest żaden to i tak nic tu nie wskóra-sam sie wyniesie za jakiś czas-nie dyskutujmy z nim więcej.
Goga66
2006-12-30
16:36:42
Email
z nim szkoda dyskutować - natomiast adminka jest po to, żeby czyścić tego typu wpisy a nic nie robi ostatnio. Mnie osobiście rażą takie zboczone śmieci na forum. Adminko, mam nadzieję, że dobrze się czujesz i że z dzieckiem jest ok i że są inne prztyczyny, dla których tu nie zsglądasz.
AdminSylwia
2007-01-03
08:19:46
Email
Witam serdecznie! Przepraszam, że tak późno zajmuję się tą sprawą, ale ostatnio nie mogłam wejść na forum. Niestety jestem już na zwolnieniu, mam zalecone leżenie przez lekarza, bo pojawiły się małe problemy i stąd moje zaniedbanie. Teraz to wszystko nadrobię i myślę, że taka sytuacja się nie powtórzy. Pozdrawiam serdecznie! Buziaki!
ciekawa
2007-01-03
08:41:15
Email
No to do łużeczka! Leż jak trzeba-pozdrawiam
Goga66
2007-01-03
10:15:48
Email
dużo zdrówka dla Ciebie i fasolki :)
Basia.26
2007-01-05
10:55:08
Email
adminko bardzo proszę o porównanie mojego IP z osobą o nicku "filipinka" w temacie "bardzo proszę o głos" w ostatnim dziale forum. chcę raz na zawsze zakończyć spór w tym dziele. nie mam nic do ukrycia...
Basia.26
2007-01-05
10:55:35
Email
http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=6&id_tem=2941&str_nr=3 konkretnie chodzi o tą stronę
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum