szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - DO ADMINKI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-06-20
Email
nie biore udzialu w goracej dyskusji na temat dorotki/jowity. zdanie mam takie jak wiekszosc (ignorowac), nie mniej ta dyskusja oraz uwagi sa naprawde niesmaczne, chamskie i bolesne. mnie jowita/mapet/dorotka tez kiedys wpisala nieprzyjemna uwage na temat mojej corki, ale coz mozna na cos takiego odpowiedziec? i przede wszystkiem, co to da? nie zmienia to faktu, ze nie kazdy ptrafi przemilczec takie zachowanie, ktore przeciez godzi w najczulsze punkty. dlatego APELUJE DO ADMINKI ABY UJAWNILA Z JAKIEGO ADRESU PISZE DOROTKA I Z CZYIM ADRESEM ON SIE ZGADZA. ufam, ze to pomoze w rozwiazaniu tej sytuacji, a osoba ktora tak nikczemnie poczyna sobie na tym forum i psuje je, zostanie przepedzona na inne fora, gdzie ludzie lubuja sie w dopiekaniu sobie, obrazaniu sie nawzajem i karmieniu najnizszych, tchorzliwych instynktow. pozdrawiam i licze na zrozumienie oraz spelnienie prosby, a w przypadku negatywnej odpowiedzi, uzasadnienie. magda
Goga66
2007-01-05
11:21:36
Email
Basiu, Bela się rozpędziła :) Nikt Cię nie posądza. Winna jest osoba, która nie umie wypowiedzieć swojego zdania odważnie, tylko kryje się za jakimiś anonimowymi nickami. Już opinię na ten temat wyraziłam. I jeszcze raz przypominam, że korzystanie z takich ogólnodostępnych nicków już raz wiele fermentu i zła narobiło na forum. Jeżeli ktoś ma wstydliwy temat i chce go poruszyć na forum przecież może na swój użytek stworzyć dowolny nick a nie kryć się za Filipinką. Należałoby zresztą ten nick, podobnie jak kiedyś nick Dorotka, poprostu zablokować, bo znów zaczynają wracać stare nawyki u niektórych pań.
bela
2007-01-05
19:49:11
Email
jestem za zablokowaniem tego nicku. Ale nie popieram Cie Goga z tym stwarzaniem nowych nickow dla wlasnego urzytku bo znowu narobi sie balagan. Piszmy pod swoimi nickami. JEstesmy przeciez doroslymi osobami i chyba odpowiedzialnymi. Wiecej jest potem osob pokrzywdzonych niz gdzyby ktos wyrazil szczerze swoje zdanie bo ma to prawo
Goga66
2007-01-05
20:57:51
Email
Belu, mnie chodzi wyłącznie o przypadki skrajnie dla kogoś wstydliwe np. ktoś podejrzewa, że ma chorobę weneryczną, myśli,że mąż zdradza lub odwrotnie zdradziła męża itp.
katka
2007-01-05
21:06:49
Email
w kwesti formalnej-nie ma juz chorób wenerycznych,teraz sa choroby przenoszone droga płciowa
Goga66
2007-01-05
21:14:39
Email
:)))))))))))))))))))))))
AdminSylwia
2007-01-07
19:17:20
Email
Witam serdecznie! Zgodnie z prośbą Basi.26 sprawdziliśmy IP tych dwóch nicków i podaje do wiadomości, że są one różne. Mam nadzieję, że ten nieopotrzebny konflikt zaostał już wyjaśniony i że atmosfera na naszym forum znowu bedzie sympatyczna. Pozdrawiam!
Goga66
2007-01-07
21:48:03
Email
Adminko, może zasadne byłoby zablokować nick Filipinka, bo zaczyna się to samo, co z nickiem Dorotka - są osoby, które go używają, by dopiec innym osobom.Uważam, że jeżeli ktoś ma sprawę bardzo wstydliwą, może sobie stworzyć do takich tematów własny, dodatkowy nick. Uniknie się wtedy tego, co było w przypadku "Dorotki", kiedy jedna dorotka obrażała drugą dorotkę, kolejna coś dopisywała i w ogóle nie wiadomo już czasem było, która naprawdę potrzebuje rady, której się odpowiada itp.
Pozdrawiam Ciebie i brzuszek
AdminSylwia
2007-01-10
14:00:53
Email
Dziękuję Goga66 za radę. Na razie będę uważnie obserwowała wpisy z tego nicku, a gdy sytuacja się rozwinie to na pewno zajmiemy się tym. Ja Ciebie też bardzo serdecznie pozdrawiam.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum