szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Do Gogi66


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Julia
2006-03-13
Email
Hej! Właśnie sobie przejrzałam co tu nowego na forum i muszę do Ciebie napisać Goga, bo już mnie to zaczyna denerwować. Z całym szacunkiem dla Ciebie, mam Cię za inteligentną osobę, więc mam nazieję, że zrozumiesz moją wypowiedź. Nie chcę absolutnie zaczynać kolejnego konfliktu. Jak widać, wszystkim uczestnikom forum udaje się od jakiegoś czasu ignorować Jowitę, po prostu zero komentarzy. Po co więc jakieś dochodzenia z Twojej strony, typu pod jakim nickiem ona jeszcze występuje, jakieś niepotrzebne kłótnie, wypisywanie imion, kto moze być Jowitą a kto nie. Po co komentarze w dziale zdjęcia: nie zniżajmy się do jej poziomu... itd. Nie musisz przecież apelować do nas, bo my sie w ogóle nie odzywamy. Za to widzę, że ta osoba Tobie nie daje spokoju. Spóbuj się jednak powstrzymać od wszelkich komentarzy. To moja prośba. Widzisz przecież, że Jowita odzywa sie najczęściej wtedy, kiedy się ją prowokuje. Wszelkie dyskusje na temat tej osoby są zbędne. Tak uważam i jak widać większość forumowiczów również. Pozdrawiam.
agnieszka74
2006-03-18
08:13:14
Email
wiedzmo Ireno pisz po polskiemu...hehehehehhehe
Mała
2006-03-18
11:51:38
Email
Isia, zgadzam sie z Tobą:)
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum