szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Do Gogi66


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Julia
2006-03-13
Email
Hej! Właśnie sobie przejrzałam co tu nowego na forum i muszę do Ciebie napisać Goga, bo już mnie to zaczyna denerwować. Z całym szacunkiem dla Ciebie, mam Cię za inteligentną osobę, więc mam nazieję, że zrozumiesz moją wypowiedź. Nie chcę absolutnie zaczynać kolejnego konfliktu. Jak widać, wszystkim uczestnikom forum udaje się od jakiegoś czasu ignorować Jowitę, po prostu zero komentarzy. Po co więc jakieś dochodzenia z Twojej strony, typu pod jakim nickiem ona jeszcze występuje, jakieś niepotrzebne kłótnie, wypisywanie imion, kto moze być Jowitą a kto nie. Po co komentarze w dziale zdjęcia: nie zniżajmy się do jej poziomu... itd. Nie musisz przecież apelować do nas, bo my sie w ogóle nie odzywamy. Za to widzę, że ta osoba Tobie nie daje spokoju. Spóbuj się jednak powstrzymać od wszelkich komentarzy. To moja prośba. Widzisz przecież, że Jowita odzywa sie najczęściej wtedy, kiedy się ją prowokuje. Wszelkie dyskusje na temat tej osoby są zbędne. Tak uważam i jak widać większość forumowiczów również. Pozdrawiam.
Goga66
2006-03-13
15:16:42
Email
Tu akurat nie masz racji, że tylko ja odpowiadam. Błęde moze bylo doszukiwanie się w kimś Jowity ale jeżeli chodzi o ignorowanie, to nie tylko mi to nie wychodzi - wczytaj się uważniej. Juz sam dopisek dość nieładny w dziale ze zdjęciami świadczy, że ktoś jej jednak odpowiada, chyba, ze wyjdziemy z załozenia, że robi to ona sama sobie. Akurat staram się do niej personalnie się nie zwracać aczkolwiek poczuwam się do winy w podejrzewaniu kogoś bez silnych dowodów. Przeprosiłam i nie zamierzam więcej się kajać, bo nie widzę ani powodu ani jakiejś szczególnej swojej winy poza tym jednym przypadkiem. Natomiast część osób nie wytrzymuje, zeby tej osobie nie odpowiadać personalnie i ja to rozumiem aczkolwiek nie jest to dobre rozwiązanie, z czym się zgadzam
sylwia
2006-03-13
16:24:33
Email
Goga, myslę, że Julia ma dużo racji. Zauważyłam, że na zaczepki reagują nowe forumowiczki, ktore jedynie trzeba uprzedzić o takiej osobie mieszającej, a samemu nic jej nie odpisywać i nie mielić w kółko tego tematu. Dzisiaj jest takli słoneczny dzień, a wy sie zatruwacie debatą: ta, może nie ta, a jak nie ta , to przepraszam, to moze jeszcze ktos inny. Tylko po co to? A było to takie pokojowe forum mamusiek, a teraz to aż nie chce się zaglądac. Ktoś wyraził żal, że mamusie starszych dzieci słabo piszą! Tak, to prawda, bo pamiętają forum bez żadnych animozji! Wiosennie pozdrawiam
bela
2006-03-13
16:31:30
Email
drogie kolezanki.Piszecie ze z "roznych "powodow nie chce sie Wam tu zagladac.A ja zagladam chetnie do interesujacych mnie tematow i nie zwracam uwagi na docinki zaczepki itp...Mysle ze jakas osoba nie jest w stanie zmienic atrakcyjnosci forum jesli tylko nie zwaza sie na nia i zaglada sie tu po to co chcemy a nie by odpowiadac komentowac itp.A starsze mamusie moze sa zajete??Nie wiem ....pozdrawiam
Goga66
2006-03-13
16:35:33
Email
tu nadal wg mnie nie ma animozji poza zaglądaniem troli a to w końcu spotyka każde forum, które zostaje przez takie osoby namierzone. Dziś nie było dyskusji kto jest kto, tylko przeprosiny za niesłuszne posądzenie. Nie jest winą nowych osób ani starszych uczestników, że pojawiają się ludzie mącący na forach. Ale ta nasza rozmowa w tej chwili tak samo prowokuje te osoby do działania. Chodzi o wywołanie jakiejkolwiek reakcji. Najlepiej byłoby nie widzieć i nie słyszeć. To na pewno by pomogło. Tyle, że takie osoby za chwilę zjawiają się z innym nickiem, potem innym. Wolne od troli są tylko prywatne rozmowy i zamknięte fora. I z tym trzeba się pogodzić, bo internet to wielki kocioł pełen różnych substancji a dostęp do nich jest nieograniczony. Natomiast nie rozumiem dlaczego admini nie moderują tego forum w ogóle mimo próśb, żeby numerek TCP/IP pani J zblokować, co poczyniono na innych forach dla mam, gdzie prawdopodobnie pani J działała pod innymi nickami. Została tam sprawdzona i zbanowana. Podałam nawet jej numery z innego forum ale chyba nikt tego nie raczył sprawdzić nawet, czy to ta sama osoba.
Goga66
2006-03-13
16:46:27
Email
natomiast, nie chcąc doprowadzać do konfliktu, muszę stwierdzić, że daje się natomiast zauważyć, że część starych uczestniczek tęskni za dawnymi czasami, kiedy to forum było bardzo kameralne i wszystkie się znały. Niestety - rozrosło się i trzeba się z tym pogodzić. Jednak czasem się odczuwa Wasz wielki żal za tym, co minęło. Niestety lub stety, wszystko ewoluuje i zmienia się. To co stoi w miejscu umiera - tak jak "wymarło" część uczestniczek zajętych już innymi sprawami niż malutki niemowlaczek. Może się znudzilo powtarzającymi się tematami, może jest na innych forach w innych miejscach? W końcu w dziale o wychowaniu dziecka pani J nie miesza a jest tak rzadko odwiedzanym miejscem - w końcu miejscem do rozmów dla mam wiekszych dzieciaczków
Magdalenka
2006-03-13
19:23:18
Email
Goga, czuje sie urazona Twoimi slowami: niestety forum sie rozroslo. Poczulam sie jak nieproszony gosc. trudno sie dziwic ze formum sie rozrasta - jest dobre, a jest dobre przez jego uczestniczki. Ponadto, zdaje sie ze nikomu nie przeszkadza, ze mamusiek i ciezarnych piszacych jest coraz wiecej. Takze, to chyba nie jest formum prywatne, zatem dostep jest/powinien byc nieograniczony, i to chyba bylo w zamysle jego tworcy, nieprawdaz? Pozdrawiam, Magda
Goga66
2006-03-13
19:37:15
Email
Magda - to już jakieś szaleństwo nieporozumień :(( - to była lekka (b.lekka) ironia - ja też jestem nowym sortem - od pażdziernika chyba albo listopada i o mnie też się rozrosło. Nie należę do najstarszych forumowiczek - wiedźm, chyba tak same siebie określają. Chyba czas skończyć faktycznie tu pisać, bo już nie umiem się, widzę, porozumieć z ludźmi :(((( Wszyscy się o wszystko obrażaja. Jeszcze jak rozumiem Kalinę (moja to była wina, bo się zapędziłam), to w innych przypadkach jakaś głupia jestem... :(((((((((( Zaczyna mnie też to zniechęcać i męczyć
Goga66
2006-03-13
19:38:22
Email
I na mnie chyba czas z pożegnaniem nadchodzi :(
Goga66
2006-03-13
19:42:42
Email
A o lekka była, bo rozumiem pierwsze forumowiczki i ich przyjaźń więc tez nie chciałam urazić a pewnie obrażą się, że ironizowałam. Tak - czas się żegnać moje miłe. Zajrzę może jeszcze czasem do czerwcowych mam. Za dużo fermentu wnoszę w to forum...
sylwia
2006-03-13
19:45:03
Email
Śmieszna sytuacja, a może i żałosna:)))). Wiedźmy! odlatujemy:)))?
Goga66
2006-03-13
19:45:59
Email
nie musicie - ja odlatuję :)
sylwetka
2006-03-13
19:49:29
Email
hmm Szanowna Gogo, ja osobiście kłopot mam w tym, że Twoje uwagi są słuszne, logiczne, niepodważalne i trudno się w nich dopatrzeć czegokolwiek złego, żadnych złych intencjiz Twojej strony a są męczące.Ot, cała ma awersja do uczesniczenia czynnego na forum wynika z tego, że na każdy temat już jest jedyna i słuszna odp. a nie ztego,że forum się rozrosło. Jestem świadoma,że posypią się tu na mnie ostre komentarze, ale chciałam to wyjaśnić.
setka
2006-03-13
19:52:15
Email
Dziewczyny wydaje mi sie ze wasza dyskusja za bardzo sie rozpedzila:( Przestancie bo niektorych slow nie da sie cofnac. Nie warto psuc panujacej tu atmosfery!!!
Julia
2006-03-13
19:56:45
Email
Popieram Sylwetkę w 200%
Magdalenka
2006-03-13
20:06:48
Email
Dobra, koniec tych dywagacji, babeczki! Zacznijmy od nowa :-) zapomnijmy o wymianie zdan na niepotrzebne tematy. pomagajmy sobie, przeciez o to chodzi, nie? nie odlatujmy/-cie nigdzie! Pozdrawiam!
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum