szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Do Gogi66


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Julia
2006-03-13
Email
Hej! Właśnie sobie przejrzałam co tu nowego na forum i muszę do Ciebie napisać Goga, bo już mnie to zaczyna denerwować. Z całym szacunkiem dla Ciebie, mam Cię za inteligentną osobę, więc mam nazieję, że zrozumiesz moją wypowiedź. Nie chcę absolutnie zaczynać kolejnego konfliktu. Jak widać, wszystkim uczestnikom forum udaje się od jakiegoś czasu ignorować Jowitę, po prostu zero komentarzy. Po co więc jakieś dochodzenia z Twojej strony, typu pod jakim nickiem ona jeszcze występuje, jakieś niepotrzebne kłótnie, wypisywanie imion, kto moze być Jowitą a kto nie. Po co komentarze w dziale zdjęcia: nie zniżajmy się do jej poziomu... itd. Nie musisz przecież apelować do nas, bo my sie w ogóle nie odzywamy. Za to widzę, że ta osoba Tobie nie daje spokoju. Spóbuj się jednak powstrzymać od wszelkich komentarzy. To moja prośba. Widzisz przecież, że Jowita odzywa sie najczęściej wtedy, kiedy się ją prowokuje. Wszelkie dyskusje na temat tej osoby są zbędne. Tak uważam i jak widać większość forumowiczów również. Pozdrawiam.
andzia
2006-03-13
20:18:03
Email
Jestem jedna z "wiedzm" i od dos dawna malo sie odzywam.Chce teraz powiedziec tyle-TO FORUM NAPRAWDE SIE ZMIENILO NIE WIEM PRZEZ KOGO DLACZEGO ALE JEST INNE..!
Monika 28
2006-03-13
21:03:58
Email
wcale sie nie dziwie ze Goga chce opuscic to forum...i wy tez nie powinnyscie sie dziwic bo niektore z Was same sie do tego przyczynily i tylko moge napisac ze jest mi z tego powodu bardzo przykro, bo Goga to naprawde swietna kobitka ktora zawsze chetnie pomaga...zal sie robi jak czytam niektore komentarze, i dziwie sie ze tak latwo sie obrzacie...za niedlugo bede sie bala cokolwiek napisac bo a noz znow ktoras z Was uraze... :((
Dominika
2006-03-13
21:06:46
Email
GOGA JESLI FAKTYCZNIE MASZ ZAMIAR ZMIENIC FORUM (CZEGO SZCZERZE BYM NIE CHCIALA) TO BARDZO CIE PROSZE DAJ NAMIAR NA SIEBIE, GDZIE CIE BEDZIE MOZNA ZNALEZC, BO JA BARDZO CIE POLUBILAM I CENIE SOBIE TWOJE RADY I Z CHECIA DOLACZE DO CIEBIE
roma
2006-03-13
21:25:02
Email
Czy my nie mamy innych problemów? Co tu się dzieje? Dajcie spokój, proszę Was...
roma
2006-03-13
21:25:04
Email
Czy my nie mamy innych problemów? Co tu się dzieje? Dajcie spokój, proszę Was...
agnieszka74
2006-03-13
21:53:51
Email
ALOOOOOOOOOOOOO !!! kobiety drogie !!!
Co tu się dzieje ??????????????
Forum się rozrastało i będzie..i to nic dziwnego ! Jedne dochodzą inne odchodzą z czasem..Ja tez tu byłam kiedys pierwszy raz a przede mną ile jeszcze mam było..
Przestancie tak dyskutować, bo tu nie o to chodzi !!!
Mamy sobie pomagać ..tak czy nie ??? Widze ze pewnej osobie udało się niezle namieszac i wprowadzic nie taka atmosfere jaka powinna tu panowac..:((

Goga66
2006-03-13
22:23:02
Email
Przemyślałam wszystko i zdecydowałam o odejściu z forum chociaż bardzo mi go będzie brakować. Zajrzę jeszcze czasem do tematu czerwcowych dzieciaczków. Sylwetka zarzuciła mi to, co niestety jest dla mnie nie do przeskoczenia, czyli dawanie gotowych, pełnych rozwiązań, co ją męczy i powoduje, że to forum przestało być takie, jakie było. Została w tym poparta - wniosek jest jeden - ja nie pasuję do kobiecych forum. Sylwetka ma niestety rację. Mam w dużej mierze umysł męski, nastawiony na szybkie rozwiązywanie problemów, szukanie najwłaściwszych i pełnych rozwiązań, co nie znaczy, że jedynych i nieomylnych. Serwuję Wam własnie takie wyczerpujące odpowiedzi, bo jak facet dążę PRZEDE WSZYSTKIM do rozwiązania zadania i pomocy w ten sposób. Może dlatego częściej przyjaźniłam się i do dziś mam przyjaciół w dużej mierze wśród mężczyzn. Nie potrafię inaczej, tak jak Wy nie potraficie wyjść także poza swoją osobowość i ograniczenia. Ta amoja osobowość jest jak pietruszka wśród szarlotek z bitą śmietaną. Przykro mi - nic z tym nie potrafię zrobić. Całuję Was wszystkie mocno. Będę zamieszczać foty Zuzi czasem i poinformuję, jak się rozwija. Nie sprawdzam się wśród kobiet. Jest to bardzo przykre ale nie ja wybrałam to, jaka jestem, tak mnie ukształtowały geny, dzieciństwo i życie. Miło było. Pa
pinkie
2006-03-13
22:37:02
Email
Goga, daj spokój. Myślałam, że te prowokacje spłyną po Tobie. Miałam nie zabierać głosu w takich tematach, ale już nie wytrzymuję. Mnie Twoje rady sie przydają. I też mam męski mózg ;) Może dlatego łatwiej mi postepować z facetami. Gotowe rozwiązania sa potrzebne, po to właśnie jest forum, a nie po to, żeby pisać: "a ja słyszałam...", "a mnie się zdaje...". Konkrety, konkrety! Trzeba czasami kimś wstrząsnąć, rozjaśnić komuś umysł. Twoja obecność jest tu pożądana. Może nie pisz w każdym wątku, może dziewczyny wolą się czasami połudzić. Może nie wszyscy darzą sympatią jednostki wszechwiedzące. Ale nie odchodź. Wrzuć na luz.
agnieszka74
2006-03-13
22:49:34
Email
Jak najbardziej popieram !!!
Magdalenka
2006-03-14
01:36:38
Email
wiecie co? jowita chyba musi byc zadowolona, cel osiagniety. smutne. i po co wszystko? te roztrzasania, dopiski, odpowiedzi, posadzania i tlumaczenia? nie lepiej bylo zignorowac na poczatku, tak jak radzily niektore formuowiczki (miedzy innymi ja)? mam nadzieje ze nikt nie odejdzie z tego formum, bo wkrotce nie bedzie sie kogo spytac o rade albo wyzalic. tak nie powinno sie stac, do jasnej cholery!!! opamietajmy sie w koncu!
Julia
2006-03-14
07:56:45
Email
Chciałabym pewną kwestię wyjaśnić. Głupio się czuję po tym, co napisałam (po komentarzu Sylwetki), nie powinnam takich rzeczy pisać, przepraszam Cię Goga za to. Pewne spostrzeżenia powinno się zostawić dla siebie, a nie wywlekać na forum, macie rację. Poniosły mnie emocje. Poza tym moim celem nie było absolutnie, aby ta rozmowa zabrnęła tak daleko. Przepraszam więc wszystkich za to zamieszanie. Ja tylko chciałam po raz kolejny prosić o ignorowanie Jowity, a zwróciłam się z tym do Gogi, bo widzę to tak samo jak Sylwia. Goga zwykle wdaje się w dyskusje, nie rozumiem też po co z jej strony te wieczne rozważania na temat troli itp. To mnie irytuje, bo w ten sposób temat Jowity cały czas istnieje. O to mi chodziło, kiedy zakładałam ten temat. Moja druga wypowiedź nie ma już z jowitą nic wspólnego i głupio zrobiłam, że to napisałam.
21Aneta
2006-03-14
11:05:08
Email
Do Julki i Sylwetki- przecież o to chodzi żeby rady były trafione i prawdziwe więc dlaczego czepiacie się Gogi? Bo zna odpowiedzi? Często odpowiada bardzo konkretnie ale przecież o to chodzi! No przecież jak zadajecie pytanie to nie po to żeby odczytać potem : "może...", "prawdopodobnie" czy "pewnie..." w odpowiedzi ale żeby odpowiedź była konkretna! I takich konkretnych odpowiedzi udziela Goga66. I Bóg jej za to zapłać!
Kornela
2006-03-14
11:10:44
Email
Dziewczyny chyba za bardzo się rozpędziłyście. Uważam że Goga jest potrzebna na forum bo odpowiada praktycznie na każde zagadnienie, zawsze można na nia liczyć i stara sie pomóc jak tylko potrafi, doceńcie to......ma dużą wiedzę i mnie osobiście wiele razy pomogła. Gosiu mam nadzieję że zmienisz decyzje i wróćisz do nas.
jowita
2006-03-14
11:16:47
Email
CHCIALAM COS OSWAIDCZYC JA PISZE TO CO MYSLE ALE JEST KTOS KTO SIE ZA MNIE PODAJE,WYPISUJE GLUPOTY I WYPROWADZA MNIE Z ROWNOWAGI ZASTANOWCIE SIE CO TU JEST GRANE.
Isia
2006-03-17
22:25:04
Email
Ale ferment, masakra! Wszystko się zmienia, czas płynie nieubłaganie (pojawiają się nowe zmarszczki, hehe). Każdego z biegiem czasu interesuje coś nowego i nie ma się co burzyć, że pewne tematy są w kółko "wałkowane". Taka kolej rzeczy. Mnie na pewnym etapie interesowały tematy opuchniętych nóg w dziale ciąża, a teraz to, co dotyczy mojej Wiki.Dlatego też- tak myślę- mamy starszych dzieciaczków nie piszą z takim zapałem jak wtedy, kiedy ich dzieci dopiero co pojawiły się na świecie. PANTA REI! Do pewnego momentu było to naturalne...A tu nagle ferment i kurtuazja:"Ja odchodzę!" "A wcale nie, bo ja!" Jakieś bezsensowne przepychanki w drzwiach..Ja wiem, że następuje przesilenie wiosenne, ale- DZIEWCZYNY, NIE ŚWIRUJCIE! wiedźma Irena
agnieszka74
2006-03-18
08:13:14
Email
wiedzmo Ireno pisz po polskiemu...hehehehehhehe
Mała
2006-03-18
11:51:38
Email
Isia, zgadzam sie z Tobą:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum