szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - rodzina,sex,podniecenie...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
astin
2006-01-31
Email
Witajcie! Właściwie zwracam się do Was o rozpatrzenie mojego przypadku i wyciągniecie wniosków. Być może i postawienie jakieś diagnozy a szczególności i o pomoc. Nazywam się Astin, jestem dosyć świeżo upieczonym ojcem, mam 27 lat. Z moja obecną partnerką poznaliśmy się jakieś dwa lata temu. Zaszła w ciążę. Czuję się kochany i kocham ją mocno, wspaniale nam się układa. Stać nas na wiele rzeczy, mamy dobre posady, pieniądze, samochody, szczęście, uśmiech, kochamy się codziennie….lecz…. Tu musiało się to pojawić…. Ciągnie mnie do innych kobiet, choć wiem, że mogę urazić a nawet zrazić a nawet doprowadzić do rozpadu mojego związku. Pragnę szybkiej miłości, kontaktu seksualnego bez zobowiązań, po prostu jestem jakiś nadpobudliwy. Już wspomniałem, ze układa nam się znakomicie, z seksem jest rewelacja. Ale mam ochotę kochać się z napotkaną pierwszą lepszą (nie kurtyzaną) dziewczyną, poczuć dreszcz emocji, zatracić się choćby na chwilę, zapomnieć i obudzić się….i wrócić do kochającej rodziny, gdyz nie chce dopuścić aby jej stracić, ale chciałbym mieć sekret właśnie taki…. To wszystko, choć może nie wyczerpałem tematu…. Wiem, i nie liczę na zrozumienie…. Ale musiałem Wam to powiedzieć… Musiałem Pozdrawiam Astin mecenat@o2.pl
olufal
2006-01-31
11:26:57
Email
Dobre :) Kochasz swoja zone w lozku jest rewelacujnie a zrobil bys to z pierwsza lepsza z ulicy- chory jestes kolego i tyle :) Wspolczuje twojej zonie a w przyszlosci dziecia ze beda mialy takiego ojca ja ty. A przy okazji to jest forum dla mam i takich gosci jak ty tu nie potrzebujemy moze lepiej daj swoj anons na jakies stronie z sexem?NA pewno bedziesz mial wiekszy odzew a skrzynka mailowa zapelni sie w mig :) Pozdrawiam Ola
Goga66
2006-01-31
11:46:18
Email
Ati Ola ma rację - na niewłaściwe forum wszedłeś. A prawda jest taka, że każdy bez względu na płeć ma takie momenty w związku. I tylko od tego człowieka zależy, co z tym zrobi. To nie nadpobudliwość, tylko pewna nuda, chęć przeżycia emocji. Doradzam wspinaczkę skałkową, paralotniarstwo lub nurkowanie. Ewentualnie jakąś inna pasję. Albo zwiąż się z Kościołem - jakieś kółko religijne też potrafi pomóc :) Nudzisz się chłopie w życiu, adrenalinka spadła a jedyna i najłatwiejsza rzecz, jaką potrafią wykombinować zazwyczaj faceci, to skok w bok. Tylko pamiętaj, że to rzecz nieodwracalna. Po pierwsze partnerka będzie cierpieć a zawsze to się w końcu wydaje, Ty się wciągniesz w te "skoki". I nawet jeżeli partnerka zostanie z Tobą, to już nigdy nie zdobędziesz u niej pełnego szacunku i zaufania. Związek zostaje zepsuty na zawsze! Może być potem dobrze ale już nigdy tak jak kiedyś. Wybieraj. Pierwszy skok w bok zmieni już Twój związek, bo zmieni Ciebie. Zaczniesz mieć różne pretensje do partnerki, ona się w końcu dowie, o co tak naprawdę chodzi. Ale nie szukaj pomocy na forum, bo to jest tylko w Tobie. I jak Ci powiemy, że każdy facet to świnia, to chyba Ci to nie pomoże? Prawda? Zwłaszcza, że nie każdy - są naprawdę faceci OK na tym świecie
MoNiSiA
2006-01-31
12:34:47
Email
Ojeeeeej, porażka :| Skoro nie liczysz na wyrozumiałość to czego tu szukasz? Biedna żona, biedne dziecko... Pamiętaj, że możesz zarazić swoją żonę i DZIECKO jakimiś chorobami, a nawet tą śmiertelną! Sory, nie lubię takich facetów jak ty!
roma
2006-01-31
13:21:04
Email
JAK ci naprawdę zależy na waszym małżeństwie....i wspomniane pragnienia nie są epizodyczne...to bierz się za leczenie!!!!, może nawet nie znudzony jesteś tylko erotoman jakiś...i do tego masz jeszcze tupet bo podajesz swój adres mailowy, na co liczysz na brrrry!!!! "pocieszenie".... Najstraszniejsze jest to, że Twoja żona jest nieświadoma jakiego sobie mężusia wybrała....Szczerze jej współczuję...
astin
2006-01-31
14:13:50
Email
hihihi. ok dziękuję za liczne odpowiedzi. niektóre puczające niektóre głupawe, ale są. dziekuję za zwrócenie mi uwagi na adrenalinke, kościół odpada, ale inne rzeczy pozostają.
nadia 45
2006-01-31
15:02:14
Email
Kobietki szkoda słów było..on i tak się nie zmieni...najwyrażniej.
setka
2006-01-31
15:19:50
Email
SZKODA KOMENTARZ NA TAKICH KOLESI!!!!!!!!!!! on poprostu na cos liczy i dlatego na koniec podaje swojego maila:( zal mi ciebie...
agnieszka74
2006-01-31
23:14:23
Email
Zastanawia mnie dlaczego Tlen nie moze wyszukać twojego maila ?????hmmm...
a moze poprostu takiego nie ma...????
agnieszka74
2006-01-31
23:20:25
Email
czyżby znowu jakas prowokacja ??
A jezeli nie to sie zastanów jakby to było gdyby Twoja zona zrobiła takie świństwo..
Chcesz podkopać jej zaufanie..to zrób to !!! Ale wiedz ze łatwo jest stracić zaufanie osoby która Cie kocha ale je odbudować to jest ciezka praca i nigdy nie bedzie jak wczesniej...
Twój wybór...
Jak Ci dokucza nadmierny popęd płciowy to sobie kup gumowy młotek i walnij się wiesz gdzie...
waleczne serce
2006-01-31
23:51:33
Email
lubię tu czasami wchodzić i poczytać. Austin super prowokacja super dobór słów te kobiety są wspaniałe nie sądzisz!!! zareagowały tak jak powinny zareagować najwspanialsze białogłowy jaki nosi ten świat. Dziewczyny gratuluję!!! Pokazałyście kolejny raz jak wiele wspaniałych wartości nosicie w sobie. Austin i reszta świata pozdrawiam
sylwetka
2006-02-01
00:03:19
Email
hmm a może zasada ,,jeden w górę" na prowokatorów i tych co nam słodzą ???
Goga66
2006-02-01
09:18:21
Email
To jest prawdopodobnie prowokacja, tyle że zgrabna i, że się tak wyrażę, bardzo sprawna psychologicznie - niestety coś o tym wiem...:( Większość mężów i w ogóle facetów powinno poczytać nasze odpowiedzi i przemyśleć. Wielu paniom też by się to przydało - zwłaszcza, kiedy są w związku, który ma "swoje latka"
waleczne serce
2006-02-01
09:21:54
Email
w porządku Goga, tylko że te odpowiedzi wynikają z syndromu obrony własnego gniazda. Piszę je młode matki. Podejrzewam że Astin celowo wybrał taki cel. Za powiedzmy 10 lat te odpowiedzi (tych kobiet) znacząco będą się różniły.... pozdr.
Goga66
2006-02-01
10:21:52
Email
Widzisz - ja jestem młodą matką ale starą mężatką :) - 15-letni staz i swoje już wiem.
Kamila
2006-02-01
12:41:14
Email
heheh niezły jesteś Astin! Piszesz, że się kochasz ze swoją zonka codziennie?? I nadal potrzebujesz seksu?? Niezły ogier z Ciebie :) powiem jedno, zdecyduj się czego chcesz od życia, nie rań żony, jeśli masz ją zdradzać.. odejdź, zostaw ją w spokoju.. nie ma nic gorszego jak bycie razem i oszukiwanie tej najbliższej (jak piszesz) osoby.. poszukaj porady u psychologa lub po prostu ją zostaw. Proszę. A tak wogóle to wydaje mi się, że to tylko prowokacja. Nie zawracaj nam głowy!
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum