szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - A może coś więcej o nas


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, następna
Napisano: Treść:
Agata
2005-02-06
Email
Kochane! Skoro wiemy już prawie wszystko o naszych pociechach, brzuszkach, mężach, zawodach...może tak coś więcej o nas. Co lubimy robić, czytać, jeść, oglądać...itp., itd. No i może pochwalimy się naszym wiekiem? Otóż mnie 21 kwietnia stuknie 28 wiosna życia (o rany kiedy to przeleciało), wcale, a wcale się nie czuję na tyle lat. We wtorek jak byłam u fryzjera, jeden pan czekał na obcięcie i w rozmowie dał mi 21 lat. SUPER!!! Poza tym co lubię robić. Uwielbiam robótki ręczne a najbardziej haftowanie, jestem nałogowym pożeraczem książek. Moja ulubiona pisarka to Santa Montefiore (pięknie pisze o miłości, trudnej miłości). Bardzo lubię oglądać stare domy, przedwojenne albo i jeszcze starsze. Marzy mi się, aby kiedyś zacząć je fotografować. Cóż jeszcze lubię uczyć się języków obcych, głównie angielski...sama też zaczęłm się uczyć hiszpańskiego...(bo to taki ognisty język !!!)Mam też hopla na punkcie zbierania artykułów o wystoju wnętrz i pielęgancji kwaitów i ogrodów. A co do jedzonka to lubię w miarę wszystko oprócz jednego. Od dzieciństwa nie znoszę mleka. Dziwne bo uwielbiam wszystkie jego inne postacie (sery, jogurty itp.) ale samego mleka nienawidzę!!! No cóż nic więcej mi nie przychodzi do głowy...a jak sobie coś jeszcze przypomnę to się dopiszę. Piszcie kobitki o sobie. Trochę pochwalić też się trzeba, no nie???????
Mała
2005-02-07
15:05:32
Email
A co do października, oj to dziewczyny bedziemy miały imprezke:):):)Agata w kwietniu tez zrobimy:):):).I mój mąż tez ma w kwietniu urodzinki:)
Ewka25
2005-02-07
15:22:59
Email
To ja-Ewa.Mam 30 lat (skończyłam 1 lutego,ojej..:(Jestem prawie zawsze uśmiechniętą optymistką(serio!), truskawki,pływanie,tenis ziemny,czytanie książek z dzieciństwa i Alistaira Mc Leana to jest coś, co lubię:)Mieszkam w dość brzydkim Zabrzu,co nie przeszkadza mi gapić się w chmury. Acha,strasznie lubię mówić po francusku!!!
sylwia
2005-02-07
18:40:22
Email
Isia, literatura czy językoznawstwo? Ja pisałam magisterkę z onomastyki.
sylwia
2005-02-07
18:48:55
Email
Super pomysł. Gdy zaczęłam pisywac na forum, zastanawiałam sie skad jesteście i czym się zajmujecie. Teraz uważam Was za koleżanki, a nie nieznajome z forum. Skończyłam polonistyke i anglistykę, co juz wczesniej gdzies wspominałam. Od dziecka mieszkam w Olsztynie.Uwielbiam poezje i chetnie czytam biografie. Urodzinki w październiku 28.10 i juz w tym roku będzie 29 wiosen. Nie mogę żyć bez kontaktu z młodzieżą, ale przeżyję bez grochówki.Mogłabym bez końca oglądać" Pół żartem, pół....
Mała
2005-02-07
18:57:19
Email
hihihi Sylwia Ty też jesteś z października, suuuuper:):):)
sylwia
2005-02-07
20:23:30
Email
Ewa! sto lat,sto lat, moja pociecha też urodziła się pierwszego lutego. Duża buźka
punta
2005-02-07
21:44:40
Email
20 lipca stuknie mi 29 lat, patrząc na mojego męża, który jest młodszy o 3 lata to trochę mi żal. Lubię podróżować, jeździć autem, spacerować, uwielbiam mojego męża, synka. Kocham tańczyć, gotować różne jedzonka, plewić w ogródku, marzyć, czytać książki, zabawy z Kacperkiem. Tęsknię za mężem, odrobiną czułości, miłości, seksu też (bo mnie nie wolno aż do porodu) za spacerowaniem po polu (lekarz zabronił), za przyjąciółką (znamy się od liceum), która ostatnio mnie olała. Lubię niemiecki - choć nie umiem go zbyt dobrze, Wiedeń nocą bo jest piękny zwłaszcza latem, muzykę disco, dzięki mężowi rock. Odkąd pracuję fascynuje mnie komputer i to co można z nim zrobić i na to poświęcam każdą przerwę w pracy. Nasi komputerowcy nie zawsze podzielają mojego zapału. Jak coś sobie przypomnę to jeszcze dopiszę.
Isia
2005-02-08
08:20:05
Email
Sylwia, licencjat z literatury, a teraz językoznawstwo. I onomastyka. Dokładnie- toponimia.Odezwę się później,mam do Ciebie parę pytań.W kwestii materiałów..Uśmiecham się szeroko, widzisz?
sylwetka
2005-02-08
09:49:45
Email
23 września skończę 28lat. Moim wymarzonym wiekiem jest 36 i już nie mogę się go doczekać, także postępujące latka nie przyprawiająmnie o ból głowy. Mieszkam od 14 miesięcy w Mińsku Mazowieckim a pochodzę z Podlasia, z Łap.Czuję się tu trichę zagubiona i samotna, bo moje koleżanki z Wawy nie odwiedzają mnie za często a w Mińsku nie znalazłam koleżanek. Dlatego to forum jest mi bliskie :-)bo daje poczucie przynależności. Bardzo lubię-lubimy kiedy odwiedzają nas znajomi , zatem serdecznie Was zapraszam. Lubię gotować zupy, natomiast nie umiem piec ciast nad czym ubolewam, ponieważ moje Kochanie to ciastuś. Moim ulubionym radiem jest Trójka, słucham jazzu, czytam wiersze, raczej nie mam ulubionych pisarzy, gram z pasją w babindtona a ostatnio w Scrabble. Co do imprez i spotkania jestem jak najbardziej za. Pa
sylwia
2005-02-08
14:24:03
Email
Isia, gdzie studiujesz?
Isia
2005-02-08
14:27:04
Email
Sylwia, UJ!
andzia
2005-02-13
16:05:48
Email
No to ja cos o sobie dodam. Urodzilam sie w maju 1981. Pochodze z Ostrowca Św. od kilku lat miaszkam i studiuje (psychologie)w wawie.Uwielbiam muzyke szczegolnie hip-hop rnb jazz -czarna muze acz kolwiek slucham tez innej-zyje muzyka. Kocham mojego meza i psychologie.Czesto ogladam filmy-rozne.Lubie truskawki, banany, czekolade i i prawie wszystko co da sie jesc:).HMMM co jeszcze?.Lubie tańczyc -imprezki super!Piwko-yeee Jak cos jeszcze bede miala to napisze
Julia
2005-03-11
20:57:39
Email
Widzę że dużo tu polonistek :o) Isia i Sylwia, ja też kończyłam polonistykę na Uniwersytecie Śląskim, w zeszłym roku w czerwcu się broniłam. W przyszłym tygodniu jadę do pierwszych szkół w poszukiwaniu pracy. Chciałabym od września, marzy mi się podstawówka, no ale wiadomo jak jest, wyboru zbyt dużego nie ma. Jeśli zaś chodzi o mnie, to w grudniu skończę 25 lat, lubię czytać, chociaż nie ciągle, mam po prostu napady czytania i potrafię przeczytać jakąś cegłę w kilka dni, a potem trochę przerwy ;) lubię czytać artykuły dotyczące psychologii i wychowania dzieci, lubię filmy, najlepszy jaki widziałam to Władca Pierścieni :o) Ale lubię różne gatunki. Lubię też muzykę, z wiekiem coraz więcej gatunków, jako nastolatka słuchałam raczej rocka i grunge. Kyja ma rację, że z wiekiem zapał do muzyki jakoś przechodzi. A w wieku nastu lat człowiek sobie myśli, że nigdy nie będzie typowym stetryczałym dziadkiem i zawsze będzie słuchał Nirvany ;o) Lubię gotować, nienawidzę prasować. Uwielbiam chodzić na spacery z Bartkiem i nie mogę się doczekać na wiosenne wyjścia w spacerówce, bez tych wszystkich kombinezonów i czapek. Lubię pływać, jeździć na rowerze, uwielbiam wypady w góry, mieszkam w Beskidach. Lubię skoki narciarskie i Adasia Małysza. Lubię też gry komputerowe, ostatnio nie mogę oderwać się od gry Sims2, przez co czasem stos garów leży w zlewie ;o) Uwielbiam też prowadzić samochód, zwłaszcza sama, nocą, z głośno nastawionym radiem. Nie mogę się doczekać, kiedy znowu będę w ciąży :o) Ale się rozpisałam, ciekawe czy ktoś doczyta do końca... :o)
Julia
2005-03-11
20:59:55
Email
Aha...UWIELBIAM słodycze...niestety :o(
grażka
2005-04-05
19:37:08
Email
Ja mam 27 lat. Zajmuję się księgowością w dużej firmie, podobnie mąż (tyle, że w innej firmie). Mam już dwójkę dzieci. Prawie dwuletnią Kasię (ale i tak wszystkim mówimy, że to prawie dorosła dwuletnia kobieta =D)i Kubę, liczącego trzy dni. Jestem świeżo po szpitalu, ale czuję się nieźle, oprócz tej giga wagi. Mały jest cudnym skarbem, spokojnym i uroczym. Moja mama się śmieje, że uroczy to on będie do siódmego miesiąca, a potem okaże rogi jak Kasia. Ale ja w to nie wierzę ;-). A więc teraz siedzę w domu z moim synkiem, on śpi (teraz), a ja przeglądma to świetne forum. Ogólnie lubię informatykę, matematykę i literaturę kryminalną (ulubioną pisarką jest Agata Christie). Jestem dość marudna, ale mam raczej sporo znajomych, więc chyba da się ze mną wytrzymać. Lubię dobrą pogodę, dużo słońca i ciepełka. I lubię kiedy wszyscy są szczęśliwi, ciesząc się tym szczęściem w ciszy ;-). Jestem domatorką. I to chyba wszystko!!!!
Agata
2005-04-05
20:33:05
Email
Grażka witaj w naszym gronie i gratulacje z okazji narodzin maluszka....niech się zdrowo chowa...
agnieszka74
2005-04-05
20:48:03
Email
WITAJ GRAZKA !!! NASZE GRATULACJE !!! - AGA I KUBUS (5 MIESIECY) P.S. KUBUSIE SĄ CUDOWNE..
agnieszka74
2005-04-05
20:53:13
Email
GRAZKA MASZ GG -PODAJ ....
Eryka
2005-04-05
21:05:59
Email
Witajcie:) Nie tak dawno odkryłam to świetne forum i czytam z fascynacją Wasze wypowiedzi. Może dodam coś o sobie. Mam 27 lat. Mieszkam w niewielkiej miejscowości pod Tarnowem. Dołączam się do grona polonistek - skńczyłam polonistykę i historię. Pracuję już 4 lata jako polonistka w podstawówce. Bardzo cenię mój zawód. Praca z dziećmi to coś, co zawsze chciałam robić. W sierpniu 2004 roku wyszłam szczęśliwie za mąż. Teraz oczekuję maleństwa, które ma przyjść na świat końcem września:) Prawie na moje urodziny (10 wrzesień) Jak narazie pracuję i mam nadzieję, że jak najdłużej będę mogła chodzić do pracy. Interesuję się głównie literaturą rozmaitego formatu - począwszy od popularnej (wyjątek - horrory), a skończywszy na tej z wysokiej półki. Oprócz ksiażek fascynuje mnie astronomia jako nauka, ale cudowne są też długie, romantyczne spacery w świetle księżyca. Muzyka w zależności od nastroju i pogody ducha - nie trawię ciężkich metalowych brzmień. Trzecim moim konikiem, oprócz literatury i astronomii, jest przyroda, kontakt z naturą, zamiłowanie do zwierząt, zwłaszcza koni. Niestety dawniej miałam wiecej czasu, żeby przesiadywać w stadninach. Uprawiam także namiętnie turystykę górską. W zasadzie wszystkie moje pasje dzielę z mężem:). I tak zastanawiam się jak tu z wielkim brzuszkiem i fasolką w środku wybierzemy się na wakacyjny szlak:). Chyba w tym roku wędrówki ograniczą się do spacerków:). Co tu jeszcze napisać. W przeciwieństwie do mojego męża (jest kucharzem) fatalnie gotuję:( Naprawdę fatalnie:(( Już lepiej jest z pieczeniem:). Pozdrawiam gorąco wszystkie Mamusie, Brzusie i małe Pączusie:)
soraya
2005-04-23
02:34:16
Email
ale smucicie. nie macie lepszych zajec od wypisywania glupot w internecie? opisywac siebie na jakims forum, ale bzdura. w kazdym razie pozdrawiam.
anaisia
2005-04-23
12:13:21
Email
sama sie właśnie wpisałaś:) Nikt tu nikogo do zwierzeń nie zmusza. Mozesz w tym czasie malować paznokcie na różowo, to pewnie bardziej fascyujące, co?
agnieszka74
2005-04-23
17:05:33
Email
SORAYA NIKT CI NIE ZMUSZA ŻEBYS TUTAJ ZAGLADAŁA, NIE ROZUMIEM O CO CI CHODZI...JEST TYLE INNYCH STRON WIĘC...
sylwia
2005-04-23
17:16:36
Email
to nie bądź wścipska i nie czytaj!Sorayo!!!!!
ala
2005-04-23
18:16:28
Email
Droga sorayo. Jeśli jesteś taka znudzona,to po co zadajesz sobie tyle trudu i jeszcze się wpisujesz.
mab
2005-05-10
01:07:12
Email
Przeglądam sobie różne dawne posty i widzę, że Soraya osiągnęła swój cel – tzn. namąciła. I już nikt się potem nie wpisał. Dziewczyny, czemu się przejmujecie jedną uszczypliwą opinią? Forum ma nazwę, która mówi sama za siebie: Happy Mum. To nie forum dla przeintelektualizowanych pasjonatów polityki czy fanów fizyki kwantowej (chociaż dlaczego nie?), ale dla szczęśliwych mamusiek. Miałam się nie wpisywać, bo sobie pomyślałam, że co to kogo obchodzi, kto ja zacz. Ale ponieważ nie lubię w necie takich „zrzędek”, które zajmują się tylko krytykowaniem innych, a same nie powiedzą nic konstruktywnego, to jednak się dopiszę (w każdym razie, Soraya, pozdrawiam :-)))) Jestem gadułą, jak już może zdążyłyście się zorientować. Kończyłam surdopedagogikę (praca z dziećmi głuchymi) i logopedię. Potem trochę obijałam się po świecie, uczyłam angielskiego (najpierw „się”, potem innych), dorobiłam się w tzw. międzyczasie (ciekawe, co na to powiedzą polonistki?) trójki świetnych dzieci. Mam bardzo fajnego męża, który jest okazem cierpliwości i prawdopodobnie jedyną osobą na świecie, która jest w stanie ze mną wytrzymać na dłuższą metę. Nie będę wymieniała, co lubię jeść – szkoda się rozdrabniać – WSZYSTKO! Chwilowo nie pracuję, ale już mnie nosi. Moim marzeniem jest … zdradzę tylko jedno – pracować kiedyś z dziećmi głuchymi. I jeszcze … lubię wieczory, lubię się schować na jakiś czas, i jakoś tak, nienaturalnie, trochę przesadnie pobyć sam(a). Tęsknię za ciszą!!! To jak będzie? Dopisze się ktoś jeszcze? PS. A co to za wiedza tajemna ta onomastyka i toponimia?
Jagoda
2005-05-10
08:19:24
Email
Ja jestem fanem fizyki kwantowej :)))))
Isia
2005-05-10
09:28:56
Email
ONOMASTYKA i TOPONIMIA- trzeci stopień czwartego szczebla wtajemniczenia...Pisze o tym pracę magisterską, ale chyba nie będę tu wpisywać definicji...Chyba że na wyraźne życzenie- żądanie :D Pozdrawiam!!
Agata
2005-05-10
10:15:37
Email
Isia...trzeci stopień czwartego stopnia wtajemniczenia....ale to zabrzmiało!!!Nie powiem i zainteresowało mnie co to takiego?????
mab
2005-05-10
11:52:30
Email
Jagoda, tak wlasnie myslalam z ta fizyka kwantowa, bo wczesniej pisalas, ze jestes umyslem scislym, dlatego specjalnie z mysla o Tobie dodalam w nawiasie "dlaczego by nie?". Ja najwyzej w dyskusjach na ten temat nie bede brala udzialu, bo dla mnie to taka sama magia jak owe onomastyka i toponimia. Co do tych dwoch ostatnich, to żądać nie śmiem, ale o wyjasnienie prosze. Pewnie bym to gdzies wyszperala w internecie, ale, jak moge miec podane na tacy ...;-)
sylwia
2005-05-10
12:46:51
Email
Isia, wytłumacz dziewczynom jeszcze monoftongizację dyftongów, tak ode mnie, mój mąz mówi, że na to go poderwałam, bo nie po polsku mówiłam! pozdrawiam, co do Urbanczyka to u nas nici też!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum