szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - A może coś więcej o nas


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, następna
Napisano: Treść:
Agata
2005-02-06
Email
Kochane! Skoro wiemy już prawie wszystko o naszych pociechach, brzuszkach, mężach, zawodach...może tak coś więcej o nas. Co lubimy robić, czytać, jeść, oglądać...itp., itd. No i może pochwalimy się naszym wiekiem? Otóż mnie 21 kwietnia stuknie 28 wiosna życia (o rany kiedy to przeleciało), wcale, a wcale się nie czuję na tyle lat. We wtorek jak byłam u fryzjera, jeden pan czekał na obcięcie i w rozmowie dał mi 21 lat. SUPER!!! Poza tym co lubię robić. Uwielbiam robótki ręczne a najbardziej haftowanie, jestem nałogowym pożeraczem książek. Moja ulubiona pisarka to Santa Montefiore (pięknie pisze o miłości, trudnej miłości). Bardzo lubię oglądać stare domy, przedwojenne albo i jeszcze starsze. Marzy mi się, aby kiedyś zacząć je fotografować. Cóż jeszcze lubię uczyć się języków obcych, głównie angielski...sama też zaczęłm się uczyć hiszpańskiego...(bo to taki ognisty język !!!)Mam też hopla na punkcie zbierania artykułów o wystoju wnętrz i pielęgancji kwaitów i ogrodów. A co do jedzonka to lubię w miarę wszystko oprócz jednego. Od dzieciństwa nie znoszę mleka. Dziwne bo uwielbiam wszystkie jego inne postacie (sery, jogurty itp.) ale samego mleka nienawidzę!!! No cóż nic więcej mi nie przychodzi do głowy...a jak sobie coś jeszcze przypomnę to się dopiszę. Piszcie kobitki o sobie. Trochę pochwalić też się trzeba, no nie???????
kyja
2005-02-06
22:10:21
Email
pomysł fajny:-))myślę,że następnym krokiem będzie zorganizowanie spotkania nas i naszych pociech:-)).Ok-to teraz ja;-)31 października skończę 27 lat, z racji wykształcenia ( a może tak w ogóle:-)) interesuje mnie przeszłość, ale nie zawsze taka odległa:-), np. mój mąż jest starszy ode mnie tylko o 8 lat, hihi(mam nadzieję,że tego nigdy nie przeczyta;-)), też jestem zajadłym czytelnikiem, chociaż przy dziecku tempo mi znacznie spadło-teraz czytam 2 tom dziennika Anais Nin.Do moich ulubionych pisarzy należą Hermann Hesse, Henry Miller, Anthony Burgess,Aldous Huxley, A. D. de Sade,Michał Choromański,bardzo lubię XIX-wieczne powieści grozy.Lubię też muzykę-raczej mocniejsze uderzenie:-), chociaż moją ulubioną grupą jest King Crimson.Niestety, ostatnimi czasy słuchanie muzyki i kolekcjonowanie płyt staje się dla mnie coraz mniej ważne-nie wiem dlaczego, czy z tego się wyrasta?? Pochodzę z polskiej części Górnych Łużyc ( południowo-zachodnia część Dolnego Śląska, przy granicy z Niemcami)i coraz częściej myślę o tym,żeby nauczyć się języka łużyckiego.Lubię wycieczki rowerowe i piesze-bardzo lubię chodzić, lubie jeść-niemal wszystko, żywiołowo nie znoszę placków ziemniaczanych, garbię się i jestem dość złośliwa-tak twierdzą wszyscy, którzy mnie znają, hehehe.Aha! potrafię ruszać uszami;-))), mam diastemę miedzy górnymi jedynkami-mogę wsunąć tam zapałkę:-)))i to już koniec i basta! a kto czyta- ten czasem szasta:-))! ale rym częstochowski:-)))
kyja
2005-02-06
22:15:06
Email
p.s. i nie jestem na liście Wildsteina;-))
Isia
2005-02-07
08:41:02
Email
A Brzuchatki też mają tu prawo wstępu?
Agata
2005-02-07
08:48:07
Email
jak najbardziej...piszcie diewczynki
Mała
2005-02-07
10:18:47
Email
Cóz...to ja tez się skusze i napiszę cos o sobie...Otóż...21.10. skończe 22 lata.Mieszkam na Pomorzu, w Gdyni.Jestem typem raczej humanisty niz logika.Kiedys bardzo interesowałam się łaciną, mitologią grecką, rzymską.Ale ostatnio nie mam czasu niestety tym się dalej zajmowac.Dla relaksu czytam kryminały i rozwiązuję krzyżówki.Uwielbiam basen i wszystkie atrakcje związane z pływaniem:).Lubię wino grzane i...graphefruty;).aaaa i jeszcze kurczaczki z KFC;).I lubię jeszcze[nie smiejcie się z tego;)] robic porządki.Jesli chodzi o muzyke zawsze lubiłam polski rock, typu lady pank, lombard, sdm.To tak w skrócie...Jak sobie cos przypomne, na pewno napiszę:)
Jagoda
2005-02-07
12:05:27
Email
Mam 29 lat, przez całe życie mieszkam w Warszawie. Jestem umysłem ścisłym, interesuje mnie fizyka i matematyka, a moją medyczną pasją jest położnictwo. Jestem kompatybilna z komputerem - kiedyś uczyłam się programowania, teraz czasem piszę coś w html-u. Przepadam za kawą, pizzą z owocami morza i opowieściami ze Świata Dysku Pratchetta. Z muzyki najchętniej słucham polskich ballad i poezji śpiewanej. I jestem niepoprawnym śpiochem :-)
Isia
2005-02-07
12:08:49
Email
No, skoro tak...Ja 20.10. skończę 24 lata (ILE?!?!? Ojej!!!), tym bardziej miło mi tu widzieć więcej październikowych solenizantek. Lubię mojego męża, to tak na początek :) Poza tym darzę niesamowitą namiętnością truskawki- cały rok na nie czekam! Nie znoszę bananów i grapefruitów. Wolę kurczaczka niż schabowego i pomidorową zamiast krupniku. Acha, wolę jeszcze polski rock niż muzykę klasyczną. No i uwielbiam musical "Notre Dame de Paris"! Ten Garou..Kończę polonistykę (oj, ta magisterka) i pracuję jako sekretarka- na razie. Męża znam 9 lat, pobraliśmy się 25.09.2004. Oboje cieszymy się jak wariaci z naszego "przyszłego" dzidziusia- mąż chyba nawet bardziej niż ja! OK, wystarczy jak na razie tej autoprezentacji. Pozdrawiam!
agnieszka74
2005-02-07
13:45:44
Email
NOO Z TEGO CO WIDZE TO JESTEM NAJSTARSZA...:-( ( 14 PAŹDŻIERNIKA STUKNIE MI 31 LAT), LUBIE CZYTAĆ HORRORY MASTERTONA, OGLADAC HORRORY I DOBRE KOMEDIE (TERAZ NIE MA NA TO CZASU), LUBIE KOMPUTERY !!! OPRÓCZ MOJEJ PRACY, ROBIE ZNAJOMEMU PROJEKTY NA WORECZKI, REKLAMÓWKI.. JEM RACZEJ WSZYSTKO I NAWET LUBIE GOTOWAC (GORZEJ Z PIECZENIEM)...:-)LUBIE BROWAREK I WINKO. I MUSZE ZACZĄĆ UPRAWIAC JAKIS SPORT BO NIE MOGE ZRZUCIC KILOSÓW (TYLKO KTO MNIE ZMUSI....)HMMM.... JAK SOBIE JESZCZE COS PRZYPOMNE TO DOPISZE.

agnieszka74
2005-02-07
13:52:17
Email
C.D. MAM CIEMNE WŁOSY, BRAZOWE OCZY, 170 WZROSTU. OD URODZENIA MIESZKAM W LUBLINIE. SŁUCHAM RÓŻNEJ MUZYKI (NAWET FOLK ANDYJSKI..HEHEH)..

Isia
2005-02-07
13:52:38
Email
No i widzicie? Kolejna mamuśka z października!!!
Kamila
2005-02-07
14:10:54
Email
To teraz ja. 21 lipca skończę 27 lat... Kiedy to minęło??? Uwielbiam gotować, gorzej ze sprzątaniem, kocham wszystko co zielone, kocham wiosnę i wypady za miasto ze znajomymi pod domki (szczególnie w długie majowe i czerwcowe weekendy), lubię też spacery, książki S. Kinga i G. Mastertona, muzykę UWIELBIAM (6. lat szkoły muzycznej - fortepian i flet prosty) - najbardziej to chyba Beatlesów i Rolling Stones (zaraziłam sie od taty) rock, pop, klasyczna owszem, tylko jakoś nie mogę się wsłuchać w DISCO POLO :))) Kocham jeździć samochodem (prowadzić) no i kocham mojego męża! Kocham mu gotować, prać, podawać podgrzany obiadek jak przychodzi zmęczony z pracy... Całego go kocham. To że kocham moją córeczkę tego nie musze pisać. I wiecie co??? Co jeszcze bardzo lubię??? Zaglądać na to forum, rozmawiać z Wami na gg i wiedzieć, że zawsze jesteście "pod ręką"! Dziękuję Wam, że jesteście!Buziaki!
agnieszka74
2005-02-07
14:15:15
Email
ALE BEDZIE IMPREZKA W PAZDZIERNIKU....!!!!! NIE MARTW SIE KAMILA W LIPCU TEZ ZROBIMY !!!!!!!!

Agata
2005-02-07
14:20:40
Email
no no a kwiecień to co?????????
Agata
2005-02-07
14:26:06
Email
I wiecie co Kyja ma rację. Może warto by było pomyśleć nad zorganizowaniem jakiegoś spotkania latem??? Z naszymi mężami i pociechami. A niech się chłopy poznają. Może wykombinują potem jakieś forum dla siebie? Ale by było.
Mała
2005-02-07
15:04:15
Email
Tak dziewczyny macie rację:)Ja juz mam nawet propozycję na spotkanie:).Latem najlewpiej:).A ze mamy takie piękne morze i wszyscy latem nad morze jadą to i my spotkajmy się nad morzem:):):).Proponuje molo w Sopocie lub Bulwar w Gdyni;)...:):)

Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum