szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Glukoza


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Agucha
2005-06-30
Email
Kochane moje powiedzcie czy to badanie poziomu cukru we krwi po spożyciu glukozy jest konieczne ??? Pytam bo dostałam skierowanie na to badanie ale nijak nie mogę wypić tego świństawa od razu wszystko wymiotuję :( Próbowałam już 3 razy i codziennie jest to samo, nawet nie moge tego dopić do końca a co dopiero jeszcze wytrzymac godzine do pobrania krwi. Nie wiem co mam robić z tym fantem czy wszystkie musiałyscie przez to przejść ???
Kasia :)
2006-03-18
14:00:49
Email
Nikanna,ja tez sie musze kaleczyc 4 razy dziennie,tylko mi przy tej diecie za niskie cukry wychodzily i kazali mi zaczac jesc prawie normalnie i teraz jest ok.Tez sie boje o dzidziusia i mam nadzieje ze mi wraz z uplywem czasu nie podskoczy cukier :)
emcia
2006-03-24
14:02:58
Email
Ja byłam w tym tygodniu na badaniu glukozy, oczywiście wcześniej naczytałam się tutaj jakie to wstrętne i wogóle, ale muszę powiedzieć, że nie było to takie złe i nie dodawałam żadnej cytryny. Poprostu posłodzona szklanka wody. Wynik wyszedł prawidłowy i z tego najbardziej się cieszę. Pozdrowionka
malutka
2006-07-20
23:08:32
Email
hmm ja dzis bylam na badaniu glukozy,wcisnelam pol cytrynki,wypilam duszkiem i pomyslalam sobie ze az tak źle nei jest...az po godzinie zaczelam zwracac:( jutro mają byc wyniki i pewnie bede je miala powtarzane...tak tak wymioty to odruch bezwarunkowy i nei mozna nad nim zapanowac,aha a czy to normalne,ze pobierali mi krew przed wypiciem glukozy i pozniej za godzine znowu??az slabo mi bylo...odechcialo mi sie slodkiego,ale nie na dlugo bo po poludniu lecialam po batoniki heheh...mam nadzieje ze nastepnym razem wyjdzie wszystko dobrze...przetrzymamy wszystko
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum