szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Rozstępy...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2005-05-26
Email
A ja mam takie kolejne pytanko : czy macie rozstępy? Przyznam, że na początku wręcz byłam przekonana że mnie to nie będzie wogóle dotyczyło, a jednak ;( Dostałam w 6 miesiącu ciąży, zaczęłam stosować FISSAN, ale to już raczej nie pomaga ;( Okropnie to wygląda i nawet mi przeszło przez myśl żeby zrobić jakiś zabieg laserowy aby je usunąć. Podobno jeden zabieg pomaga. Tylko cena okropnie wysoka, co robić? ;( Słyszałam też że opalenizna może pomóc, ale jak to było i jest w Waszym przypadku? Serdecznie pozdrawiam Was Mamusie :)
Basia 26
2006-01-23
18:16:43
Email
rozstępy to chyba, a nawet na pewno uwarunkowania genetyczne. moja mama przeszła 3 ciąże, w życiu niczym się nie smarowała i wcale nie ma rozstępów. rodziła dzieci po 3900 ale w każdej ciąży tyła 7 kilo:/ jak ona to robiła. na dowód pokazała mi swoją karę ciąży, jak ze mną chodziuła, tą jedną jej zapomnieli zabrać w szpitalu. no ale jak jej ulubionymi zakąskami było kwasne mleko i ogórki to z czego miała tyć... ech, ja się boję, że jak mi nagle wyskocza te rozstępy, to własnie jak zebra będę:( DLATEGO GŁOŚNO KRZYCZĘ: CHCĘ JUŻ KOŃCA!!!
bela
2006-01-23
18:25:03
Email
JA TEŻ CHCE KONIEC!!!!!!!!!
Magdalenka
2006-01-23
23:53:23
Email
dziewczyny. cala ciaze smarowalam sie balsamem z maslem kakaowym firmy "palmer's". dobre. nie mialam rozstepow. na samej koncowce, ostatnie 2 tygodnie powychodzilo mi troche bo magazynowalam wode jak cysterna. ale rozstepy naprawde wyszly mi po porodzie, jak szybko zlecialo ze mnie z 18 kilo. i kremy nie pomogly, nic. przez 2 tygodnie karmilam piersia a moja corka nie chciala ssac jak mialam cos na cycolach, wiec nie moglam sie smarowac niczym, i mam teraz okropne piersi, cale w rozstepach. to wszystko genetyka, kremy nic nie dadza. znam dziewczyny ktore nic nie stosowaly i maja skore gladka ale tez i takie ktore stosowaly rozne specyfiki i cala skore w szlaczki.
evika
2006-01-24
13:16:20
Email
:)dobrej mysli trza być jednym slowem. ja juz nie mogę ze smiechu.Wchodzę do lazienki i czuję się jak jakaś mumia. Krem na biust, krem na pupę uda i brzuch, krem do twarzy, krem do stóp, odzywki do włosów aby nie wypadały ( a tak na marginesie to rewelacyjny jest jedwab do wlosów przestały mi wypadać ).Krem do rąk. i jeszcze jakieś balsamy ujędrniające. ile można i po co to wszystko?? Masz rację genetyka rzecz święta. A nasi faceci co? przysznic, woda toal, balsam po goleniu i look good.
Basia 26
2006-01-24
13:27:23
Email
mój tata kiedyś wszedł do mojej łazienki i spytał się ile z tych flakoników i butelek jest mojego męża:) to mu mówię: te trzy... hihihi kiedyś z fryzjerem rozmawiałam o tym jedwabie, gdzie się go kupuje??
Evika
2006-01-24
14:16:18
Email
Basiu -moja siostra jest fryzjerką:) więc ja nie mam klopotu ale powinien być dostępny jedwab w sklepach fryzjerskich.Tylko że nie kazdy jest dobry wyprobowałam trzy i jeden naprawdę pomaga tak z mojego doświadczenia to polecam jedwab Profi Silk - Jedwabne serum do włosów.produkowany przez Viki laboratories - albo to jest produkt polski albo poprostu ta firma jest dystrybutorem.a i jeszcze jedno ważne gdybyś nie dostała tego w sklepie fryzjerskim a sprowadzałby ci to fryzjer to nie daj się naciągnąć jedwab do najtańszych nie należy ale za 30 ml nie plać więcej niż 13 zł. ja takich wlaśnie opakowań uzywam i wystarczają na bardzo dlugo a włosy mam średniej długości .pozdrawiam
ADA
2006-01-24
17:23:41
Email
Dziewczyny,a jakich kremów używacie do pielęgnacji biustu?Czy używacie ich podczas karmienia piersią?Moje piersi są z natury duże,a teraz jak karmię to wiadomo,że są większe.Już się boję,że jak przestanę karmić to niedość,że większe to będą sflaczałe.
niunia
2006-01-24
17:49:40
Email
evika powiem ci szczerze ze moj marcin ma wiecej kosmetykow odemnie przynajmniej tak bylo przed ciaza teraz ja mam wiecej kremow
MoNiSiA
2006-01-25
00:18:31
Email
Jeśli chodzi o jedwab to jest na allegro. Nie wiem czy dobry, ale można zapytać osoby, które zakupiły go już na aukcji ;) Co do kremików na jędrne piersi to świetna jest nowa seria z Eveline ujędrniająco-modelująca do piersi. Ja już nie karmię piersią i mogę się spokojniej nim smarować, ale myślę, że mamy karmiące nie będą miały z nim problemów. Powinno być napisane na opakowaniu. W każdym razie ja zawsze miałam piersi ładne, kształtne, nigdy nie zwisały, ani nie były sflaczałe. Teraz to się niestety ciut zmieniło. Dlatego zaczęłam używać tego serum i muszę przyznać - rewelacja. Świetnie napina i ujędrnia. Zresztą co się dziwić? ;) Dostał Oskara 2005 roku wśród kosmetyków, więc jest godny polecenia.

marta0309
2006-07-10
15:20:01
Email
Dziewczyny mam pytanie -czy balsam przeciwko rozstępom firmy Evelin do ciała o który jest mowa powyżej moze zaszkodzic dzidzi w brzuszku??????? Bo ja go stosowałam przez pierwsze 3 miesiące ciązy (pani w sklepie powiedziała , ze w ciązy mozna) ale pozniej sie dowiedzialam zeby unikac tych balsamow z kofeiną i witaminą A. I teraz sie martwie:(
ciekawa
2006-07-10
22:11:59
Email
Wiecie co tak sobie mysle, ze w końcu te kremy to do skóry nie do jedzenia. Toć tam nie moze byc tyle witaminy i kofeiny zeby dzicku zaszkodziło i przez tyle warstw skóry sie przedostały. No chyba ze jakieś ampułki z witamina super stężoną. Najlepiej spytac lekarza choc oni to pewnie każdy ma swoją teorię. Najlepiej to chyba szukać kosmetyków które mają w opisie od producenta, ze mogą być stosowane w ciaąży. poza tym moja kosmetyczka uczuliła mnie, ze w ciąży lepiej po takie własnie kosmetyki sięgać-bo onę nie ujedrniaja-a własnie o to chodzi zeby skóra sie zwiodczyła i rozciagała a nie napreżała i pekała w rozstepy. więc chyba lepeij pytac w dobrych aptekach i lekarza.
kiwi
2006-07-11
17:50:18
Email
Ja byłam wielką zwolenniczką kremów, w pierwszej ciąży miejsca smarowane ocalały a np tyłek którego nie smarowałam jest cały w rosztępach. Wczoraj mój mąż zapytał : - ojej a co to są te czerwone kreseczki??? i psia dupa mimo smarowania i tak wylazły- fakt że nieco po macoszemu traktowałam smarowanie bo to już 7 miiesiąc i tak strasznie nie tyję. Jednak to genetyka moja mama wygląda jak siatka geograficzna i widocznie smarowanie ogranicza tę wstrętną zmorę! Pozdrawiam wszystkie mamuśki 0- zwłaszcza te popękane ;-))
21Aneta
2006-07-11
20:22:14
Email
i tak żadna z Was nie wygląda tak paskudnie jak ja... moje rozstępy sa po prostu fenomenalne... mam je wszędzie: z tyłu na kolanach, całe uda, tyłek, brzuch, piersi, ba! nawet na wzgórku łonowym! nic innego tylko się pochlastać... nigdzie się nie pokaże ! ani nad jeziorem, ani nad morzem ani na basenie.. całe lato w domu przesiedze. koniec i basta.
kiwi
2006-07-12
09:35:48
Email
Anetko nie przejmuj się, z czasem rozstępy stają się mniej widoczne, ja swoich nigdy nie próbowałam usunąć ale podobno są sposoby. Jeszcze się poopalasz...
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum