szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Rozstępy...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2005-05-26
Email
A ja mam takie kolejne pytanko : czy macie rozstępy? Przyznam, że na początku wręcz byłam przekonana że mnie to nie będzie wogóle dotyczyło, a jednak ;( Dostałam w 6 miesiącu ciąży, zaczęłam stosować FISSAN, ale to już raczej nie pomaga ;( Okropnie to wygląda i nawet mi przeszło przez myśl żeby zrobić jakiś zabieg laserowy aby je usunąć. Podobno jeden zabieg pomaga. Tylko cena okropnie wysoka, co robić? ;( Słyszałam też że opalenizna może pomóc, ale jak to było i jest w Waszym przypadku? Serdecznie pozdrawiam Was Mamusie :)
Beth
2005-05-26
22:40:29
Email
Ostatnio dużo słyszę o tym, że na rozstępy rewelacyjne są kremy z kolagenem. Ten, który by Cię zainternesował kosztuje chyba ok. 90 zł.
gigabyte
2005-05-28
15:12:46
Email
Witam was mamusie te przyszle i te terazniejsze , leci mi wlasnie 29 tydzien i przytylam juz 14 ale roztepow na brzuszku zero ani nie swedzi a to chyba dzieki mojej kolezance ktura zaproponowala abym przez cala ciaze smarowala brzusia oliwka i tak robie juz od 2,5 miesiaca ciazy i efekty jak narazie super zero roztepow polecam a na roztepy polecam z AVONu krem na rostepy RE-FINE pozdrawiam:))))))
Beth
2005-05-28
16:17:14
Email
U mnie niedługo zacznie się siódmy miesiąc i jak na razie nie mam rozstępów( mam nadzieję, że nie wyskoczą mi znienacka). Początkowo używałam kremu przeciw rozstepom Penaten, ale z powodu jego konsystencji i złej wchłanialności zmieniłam go na Nivea ujędrniający. Nie wiem czy to dzięki niemu nie mam tych problemów ze skórą... Jakich kremów używacie do pielęgnacji biustu w czasie ciąży? Ja używam kremu z Kolastyny i jest ok, ale może znacie jakieś inne niedrogie kremy warte wypróbowania. Aha,jeszcze coś odnośnie rozstępów. W ostatnim "Twoim Stylu" jest świetny artykuł o pielęgnacji skróry podczas ciąży i po. Przeczytajcie koniecznie!!! Dużo jest tam też o kolagenie o którym wspominałam wcześniej! Po porodzie( koniec sierpnia) od razu zaopatrzę się w taki krem i napiszę jak działa. Oczywiście w przypadku, kiedy będę miała rozstępy...;-)
renya
2005-05-28
18:29:16
Email
Cześć, Laseczki! Moje brzucho na razie nieźle się trzyma ;) Bardzo sobie chwale balsam do ciała Hydro Care Dove - używałam go przed ciążą i używam nadal. Ładnie się wchłania, nawilża skórę, sympatycznie, delikatnie pachnie, nie "tłuści" ubrań... Monisia - uważałabym z tą opalenizną. To może przynieść odwrotny skutek. Nie wiem czy jesteś jeszcze w ciąży czy już po, ale o laserze w ciąży też raczej zapomnij - może po porodzie... Lepiej jednak poszukaj jakiegoś kremu lub balsamu, który może Ci przynieść więcej korzyści, poprawi wygląd i samopoczucie. Serdecznie pozdrawiam wszystkie Mamusie i Brzuchatki!
Dagmara
2005-05-28
22:57:25
Email
widzialam dziewczyne z opalonymi rozstepami-wygladala okropnie bo rozstepy pozostaly nie opalone i bardzo rzucaly sie w oczy. ja narazie nie mam rozstepow ale to dopiero 5 m-c.uzywalam juz roznych kremow: z Avonu, z Vichy,ostatnio galaretke na rozstepy z Dax Cosmetics, a wczoraj kupilam sobie jakas nowosc z loreala. dobry jest ten z avonu i z vichy choc ten ostatni jest malo wydajny i szybko sie konczy a tani nie jest. mysle ze gdy sie juz pojawily te rozstepy to nadal trzeba uzywac dobrych kremow ale takich ktore nie tylko zabobiegaja ale takze likwiduja juz istniejace. jesli sa takie mozliwosci to nawet siegnac po kosmetyki eksluzywne z perfumerii- np. Diora. sa drogie ale skuteczne. pozdrawiam
Jagoda
2005-05-29
09:14:45
Email
Pocieszę Was, że po ciąży rozstępy częściowo znikną.
Albo się pojawią nowe....
Tak było u mnie - po 3 malutkie rozstępy na udach i żadnego na brzuchu, a teraz...
:))))
Ewka25
2005-05-29
11:47:36
Email
W ciąży-nic, a przy karmieniu piersią JEDEN WIELKI ROZSTĘP na piersiach:(((((
Agata
2005-05-29
12:10:32
Email
Ja dostałam pod koniec ciąży rozstępy na piersiach....choć byłam pewna , że mnie to tez ominie....teraz jestem prawie pół roku po porodzie i niestety nie zniknęły...buuuu
Nusia
2005-05-30
11:48:12
Email
Ja jestem w 31 tygodniu i nie mam ani jednego rozstępu na brzuchu, ale za to piersi - koszmar - całe w rozstępach. Używam mustelę przeciwko rozstępom i taką zmniejszjącą już istniejące. Pozdrawiam.
Eryka
2005-05-30
20:08:05
Email
Witajcie Dziewczynki po tygodniowej nieobecności (padł mi internet). Mam pytania odnośnie rozstępów i nie tylko. Po pierwsze: Czy wszystkie wymienione przez Was specyfiki są bezpieczne podczas ciąży? Po drugie: ak to jest z depilacją podczas ciąży? Czy można używać depilatorów? kremów usuwających owłosienie? wosku kosmetycznego? Po trzecie: Jakie samoopalacze stosować? (nigdy nie stosowałam, bo słońce dość szybko mnie "łapie", a wiem, że w ciąży nie mogę się opalać). Pozdrawiam Was gorąco:)
Dagmara
2005-05-30
21:47:26
Email
ja jestem w piątym miesiącu i używam samoopalacza,kremu depilującego,depilatora,robię sobie balejaz itd. Tak na zdrowy rozum nawet to przecież samoopalacz nie ma żadnych promieni UV,nie przenika do krwi,pobobnie jak krem depilujący,a tym bardziej depilator,więc jest bezpieczny dla dzidziusia.Także spokojnie mozna ich używać. W końcu nie możemy się już całkowicie zaniedbać dlatego że jesteśmy w ciązy i chodzić blade,nie wydepilowane i na dodatek z odrostami!:) pozdrawiam
jessunia
2006-01-11
12:25:38
Email
Witam Was kochane mamuśki. Sama jestem mama od 8 miesiecy i uważam że jest to najspanialsza "praca" pod słońcem :) niestety w ciąży nabawiłam się rozstępów i teraz szukam sposobu/zabiegu najskuteczniejszego by pozbyć się lub skutecznie zretuszować te okropne paski zebry. Jesteście mamami lub dopiero będziecie więc nie obcy Wam ten temat. Pomóżcie!!!
Basia 26
2006-01-12
22:11:38
Email
Jassunia, moja kuzynka podczas terapii sterydowej w czasie roblemów z nerkami przytyła 35 kg!! po odstawieniu leków schudła jakieś 20 kg, chudła, ale rozstępy jakich się nabawiła nie znikały. lekarz jej polecił stosowanie kremu FISSAN- ja go teraz używam, bo w sumie to on jest do stosowania w czasie ciąży i połogu, przeciw rozstępom. fakt jest taki, że smarowała się raz dziennie i rozstępy jej znikły, na plaży nic nie widziałam. schudła do wagi sprzed leczenia i skórę ma piękną. ja zaczynam 9-ty mies ciąży i tez nie mam rozstępów. nie pachnie zbyt pięknie, ale jest faktem, że perłowe prążki na pupci, których się dorobiłam przed ciążą jakoś teraz słabo widać. może on na prawdę działa?? warto spróbować, kosztuje ok 20 zł i dostępny jest w aptekach i zielarskich sklepach, choć ostatnio jest coraz ciężej go znaleźć. życze powodzenia, pozdrawiam
MoNiSiA
2006-01-13
00:06:15
Email
Prawda jest taka, że albo wytnie się kawałek skóry pokrytej rozstępami, albo zabiegi kosmetyczne... Krem rozjaśni rozstęp... Ja przykładam się do pójścia na laserek... Cena koło 200zł. Trzeba powtarzać raz w miesiącu przez 4 m-ce. Potem przerwa pół roku no i jeśli ktoś chce dalej to może oczywiście. Zastanawiałam się również nad zabiegiem mikrodermabrazji - czyli złuszczeniu skóry, kolagen jest wtedy pobudzony i można powiedzieć, że się odnawia. Wiadomo nigdy nie będzie idealny, ale po takim zabiegu skóra może wyglądać o wiele wiele lepiej... Mnie to już naprawdę męczy... Kosmetyki po 90zł nie wiele dają... :(
ADA
2006-01-13
20:28:23
Email
Ja też już nie wiem co robić.W ciąży stosowałam Fissan,krem Gerbera,masaze i rozstępów nie było,ale w ostatnim miesiącu nagle wyskoczyły.Teraz się też masuję i używam kremu na rozstępy Kolastyna.Zobaczymy,trochę jakby się zmniejszyły.Słyszałam też o galaretce na rozstepy,ale nie pamiętam firmy,może Dax Cosmetic?
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum