szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - tycie i przyrost brzuszka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
Nusia
2005-05-25
Email
Witam wszystkie mamusie - te mniejsze i większe. Ciekawa jestem jak u Was z tyciem i ile Wam przybyło w pasie. Ja jestem w 30 tygodniu, przytyłam 11 kg (ale na początku ciąży ważyłam 42 kg). Natomiast w pasie miałam 62, teraz mam 94 cm. Pozdrawiam.
Asteria
2005-06-28
11:53:06
Email
No to teraz mmoge sie wypowiedziec co i jak po ciazy. Przed wazylam 59 kg, jak szlam rodzic wazylam ok 73, zaraz po porodzie 65 a teraz 61. Chce wrocic do swojej standardowej wagi, ktora utrzymuje sie od 56 do 58 ok. mam nadzieje ze sie uda :)
didka
2005-07-01
09:49:16
Email
Cześć mamusie i przyszłe mamusie. Zazdroszcze tym,które są w 5 miesiącu i czekają na zewnetrzne oznaki swojego stanu... Ja jestem w 9tygodniu. Przed ciążą ważyłam 52 teraz już 58 -koszmar !!! Na pewno jest tu z 2 kg naturalnego przytycia bo byłam niejadkiem a od momentu zajścia jem ale nie na tyle by tak przytyć, reszta to opuchlizna. Mam bardzo dużo wody w organiźmie. Czy jest tu jakaś mamusia, która miała podobne objawy i mnie uspokoi? boję się że tego typu przyrost wagi jest nie do zrzucenia :((( help
monga28
2005-07-01
11:22:50
Email
Didka spoko nie ma obaw ,jeżeli jak twierdzisz masz dużo wody w organiźmie i masz opuchliznę (no nie wiem gdzie)to się nie przejmuj.Ja przed ciążą ważyłam 58 kg ,po pierwszej ciąży nie wróciłam do swojej wagi 52 kg,ale wszyscy twierdzili ,że lepiej wyglądam.W ciąży z Martynką przytyłam ,o zgrozo........... 32 kg.Wiesz bardzo miałam spuchnięte nogi,twarz,okropnie te ostatnie dni znosiłam.Bardzo lubię spacerować i było mi ciężko ,bo chodzić nawet nie mogłam.W dniu porodu ważyłam równiuteńko 90 kg.Po tygodniu pobytu w szpitalu ,wróciłyśmy do domu .Jakiś tydzień później zważyłam się i nie mogłam uwierzyć,waga wskazywała 74 kg czyli 16 kg mniej.Teraz Martynka ma 11 miesięcy ,a ja ważę 60 kg i nie stosowałam żadnych diet.dużo spacerujemy,zresztą ja to już tak mam ciągle w biegu.Nie przejmuj się będzie dobrze ,a nawet jak parę kilo Ci zostanie ,to z czasem to się unormuje.Jesli prowadzisz normalny tryb życia ,nie siedzisz w fotelu przed telewizorem i nie objadasz się ciągle ,to spokojnie będzie dobrze.
monga28
2005-07-01
11:27:41
Email
To moje zdjęcie sprzed dwóch tygodni.Kupiłam sobie nowe spodnie i mąż zrobił mi zdjęcie.Troszkę uciął mi głowę.

monga28
2005-07-01
11:42:03
Email
Napiszę jeszcze ,że dwa razy byłam w ciąży ,dwa razy dużo przytyłam i nie odbiło to się mocno na wyglądzie mojego ciała.Stosuj kremy na rozstępy ,albo wcieraj codziennie oliwkę dla dzieci,na wilgotną skórę.
tola
2005-07-08
09:52:00
Email
a ja jestem w 20 tyg.Przed ciążą ważyłam 63 kg-teraz 68...mysle ,że standardowo przytyłam:)pozdrawiam wszystkie ciężarówki!!!!!!1
olenka77
2005-07-08
10:47:24
Email
Witaj Nusia.Ja podobnie jak Ty zanim zaszlam w ciaze wazylam 42kg!Lekarz mnie straszyl ze jak nie przytyje to bede miala problemy z zajsciem i utrzymaniem plodu, a tu ciach i jestem juz w 31 tygodniu!Przytylo mi sie do tej pory 13kg, brzuch mi urosl o 28cm, a w bioderkach przybylo 13cm.Biust o jeden rozmiar.Teraz zauwazylam, że wolniej tyje,bo tylko 0,5kg na tydzien, tak jak bylo na poczatku ciazy. Od 19 tygodnia dopiero zaczelam co tydzień o 1kg więcej,aż do 30tyg.c. Teraz już podobno będę wolniej tyla aż do porodu. Chociaż koleżanka powiedziała, że jej się najwięcej w 9 miesiącu przytylo. Zobaczymy. Pozdrawiam i życzę jeszcze paru kilogramów, bo nam chudzinkom przyda się trochę więcej niż normalnie.
Blondi
2006-02-06
13:58:50
Email
Hej ja jestem w 27 tygodniu ciąży i przytyłam juz 10 kg.. Ale mam tak wrednego bobaska że nie chce pokazać co ma między nóżkami...
bondyrka
2006-02-06
15:37:43
Email
Nie martw sie blondi,ja jestem w 32tyg.ciazy i ciagle gadaja cos innego! Najpierw,ze chlopak,potem,ze jednak dziewczynka,na usg3d znow,ze chlopak,teraz bylismy na usg to sie obrocil i nie bylo widac i jestem taka wkurzona,bo chce jechac wyprawke kupic i nie wiem jakie kolory szukac! To straszne,teraz ide do gina w nastepny poniedzialek i mam nadzieje,ze juz sie obroci normalnie i wreszcie dowiem sie co tam sie kryje,poza tym to teraz tyje sie najwiecej,przed zajsciem wazylam 54kg i w sumie przytylam juz 11kg,ale najwiecej poszlo wlasnie w 3 trymestrze,mam nadzieje,ze juz duzo wiecej nie utyje,bo bedzie problem ze zrzuceniem. Pozdrawiam
bondyrka
2006-02-06
15:37:46
Email
Nie martw sie blondi,ja jestem w 32tyg.ciazy i ciagle gadaja cos innego! Najpierw,ze chlopak,potem,ze jednak dziewczynka,na usg3d znow,ze chlopak,teraz bylismy na usg to sie obrocil i nie bylo widac i jestem taka wkurzona,bo chce jechac wyprawke kupic i nie wiem jakie kolory szukac! To straszne,teraz ide do gina w nastepny poniedzialek i mam nadzieje,ze juz sie obroci normalnie i wreszcie dowiem sie co tam sie kryje,poza tym to teraz tyje sie najwiecej,przed zajsciem wazylam 54kg i w sumie przytylam juz 11kg,ale najwiecej poszlo wlasnie w 3 trymestrze,mam nadzieje,ze juz duzo wiecej nie utyje,bo bedzie problem ze zrzuceniem. Pozdrawiam
bondyrka
2006-02-06
15:37:47
Email
Nie martw sie blondi,ja jestem w 32tyg.ciazy i ciagle gadaja cos innego! Najpierw,ze chlopak,potem,ze jednak dziewczynka,na usg3d znow,ze chlopak,teraz bylismy na usg to sie obrocil i nie bylo widac i jestem taka wkurzona,bo chce jechac wyprawke kupic i nie wiem jakie kolory szukac! To straszne,teraz ide do gina w nastepny poniedzialek i mam nadzieje,ze juz sie obroci normalnie i wreszcie dowiem sie co tam sie kryje,poza tym to teraz tyje sie najwiecej,przed zajsciem wazylam 54kg i w sumie przytylam juz 11kg,ale najwiecej poszlo wlasnie w 3 trymestrze,mam nadzieje,ze juz duzo wiecej nie utyje,bo bedzie problem ze zrzuceniem. Pozdrawiam
weridiana
2006-02-08
08:52:59
Email
Witam ja jestem w 21 tg i w sumie przytyłam 5,5 kg ale lekarka wczoraj powiedziała że mam uważać bo w ostatnim miesiącu przytyłam 3 kg a to za dużo. Dodam że wszystko mi idzie w brzuszek a więc się pocieszam że nie jest tak źle.
asiulek
2006-02-08
09:53:29
Email
witam was dziewuszki. ja jestem w 21 tygodniu tak po mojemu. wczesniej wazyłam 60 kg a teraz 70kg i mam już 105 cm w talii. nie objadam sie za specjalnie, nie wcinam słodyczy, dużo pije ale chyba urodze giganta. ja urodziłam sie w 8 miesiącu i ważyłam 2400 i miałam 47cm, a moje dziecko to ja nie wiem jakie sie urodzi - olbrzym!!!ale wiem że schudne, co do tego jestem zawzięta a po drugie lubie sport bo jestem rehabilitantką z zawodu.pozdrawiam
pinkie
2006-02-08
13:43:04
Email
HAHAHA troche Was zaskoczę :D Jestem w 20-tym tc, a mój mąż przytył juz 6 kilo!!! Ja tylko 0,5 kg. Mąż mojej koleżanki pod koniec jej ciąży ważył o 25 kg więcej. Ona tymczasem wyglądała jak super laska z długimi nogami i z piłeczką z przodu, po prostu śliczna. Fajnie, nie? Oczywiście przyczyną tycia facetów jest rzucenie palenia
asiulek
2006-02-08
13:57:46
Email
PINKIE wydaje mi sie zę trochę za mało przytyłaś.powiem ci ciekawostke. moja kumpela do 6 miesiąca ciązy nie przytyła ani grama a w ostatnie 3 miesiące przytyła 30 kg!!!! super co???i to był ból bo padło jej na kolana i w ogóle to była tragedia.dlatego pogadaj z lekarzem o tym!!!nie masz anemii albo czegoś tam????pozdrawiam
pinkie
2006-02-08
14:13:27
Email
Asiulek, spokojnie. Najpierw po prostu schudłam 3 kilo. Przed ciążą ważyłam 55kg, w 3-cim miesiacu 52kg, a teraz 55,5kg. Dlatego tak napisałam. A moze już ważę więcej? ważyłam się 10 dni temu. Przyrost wagi jest, ale w bilansie wychodzi dokładnie 0,5 kg. Lekarz mówi, ze ok, anemii nie mam. Chciałam Was rozśmieszyc przyrostem wagi u ojców :D
asiulek
2006-02-08
14:23:36
Email
pinkie mój mąż juz jest taki gruby że szok mam takiego niedzwiadka w domku:)))) aha to super że wszystko z toba ok:)))
Ola
2006-02-15
21:54:03
Email
Witam ja jestem w 37 tygodniu ciaży .Przytyłam 35 kilo sporo prawda?
Inka
2006-02-15
21:57:28
Email
ja tez jestem w 37 tyg. ale przytylam okolo 16 kilo.
agatkary
2006-02-19
23:06:48
Email
cześć, ja jestem w 31 t.c i przytyłam już około 12 kilo i tak naprwdę to jestem troszeczkę załamana bo się boję czy uda się tego pozbyć po prodzie
agatkary
2006-02-19
23:07:47
Email
cześć, ja jestem w 31 t.c i przytyłam już około 12 kilo i tak naprwdę to jestem troszeczkę załamana bo się boję czy uda się tego pozbyć po prodzie
Madzienka
2006-02-20
14:52:02
Email
Witam! Ja jestem w 5 miesiacu ciazy i przytylam niecale 2 kg. Narazie mi sie to podoba, bo moge nadal nosic swoje ubranka:) Lekarz mi mowil ze maksymalnie moge przytyc 11 kg, ciekawe ile rzeczywiscie przytyje:) Pozdrawiam
agusiak
2006-03-06
22:46:29
Email
Witam. Jestem już w 39 tygodniu ciąży i zniecierpliwością czekam momentu spotkania się z moim chłoptasiem. Na początku ciąży nic nie przybierałam na wadze,a brzuszek zaczął się zaokrąglać dopiero w szóstym miesiącu. Wielu znajomych dostrzegło mój błogosławiony stan dopiero ok 36 tyg! Do chwili obecnej przybyło mi 10 kg (z 54 kg do 64 kg, przy wzroście 167cm) a obwód brzuszka wynosi 92 cm. Tydzień temu lekarz stwierdził u mnie rozwarcie na jeden palec, przed czterema dniami odszedł mi czop śluzowy, ale dzidzi widocznie nie śpieszno na ten świat. Pozdrawiam wszystkie oczekujące :-)
ika
2006-03-07
10:04:13
Email
Jestem w 5 miesiącu i przytyłam 4 kg, chciałam zmieścic się w ciągu całej ciąży w 10 kg, ale raczej nie uda mi się. Teraz myślę, ze jesli zmieszczę się 15 kg to będzie dobrze.
Betti
2006-03-07
11:28:37
Email
Cześc, no to chyba ja was troszkę pocieszę. Mianowicie; przed ciążą : jedyne 65kg/164cm, aktualnie (39 tydz.) 89 kg. Ja to dopiero mam problem, i na pewno nie jestem w ciąży bliżniaczej. Ale powiem wam, że smakuje mi dosłownie wszystko. Nie wspomnę o lodach, ciastach itp. ale nie załamuję się, mam nadzieję, że uda mi się w miarę możliwości zgubić jak najszybciej te kilkanaście kilo. Przecięż trzeba jakoś wyglądać; niedługo wiosna, lato, zaczniemy się rozbierać z tych kurtek i nie da się ukryć tych zbędnych kilogramów:) Proponuję rowerek stacjonarny i do dzieła!!! A na razie mój maluszek rośnie, tak się rozpycha w brzuszku, chyba już mu trochę ciasno:) Chciałabym już byc po wszystkim i w domu z dzidziusiem czekać pięknej pogody, żeby sobie gdzieś pojechac...:) pozdrawiam wszystkie grubaski. Papa!
ilona81
2006-03-07
11:52:45
Email
Hej..34 t.c. i 12 kg więcej niż przed ciażą.. jestem co prawda w ciaży bliźniaczej..ale jak lekarz stwierdził, wcale to nie oznacza, ze należy przytyc więcej niż w pojedyńczej :/ mam nadzieje, że nie dojde do 20kg :P
joanna
2006-03-07
21:22:43
Email
Witam! To w porownaniu do Was, to ja mam WIELKI problem! Przed ciaza 164cm i 60 kg. Obecnie 26 tydz.c. i 82 kg!!!!!!!!!!!! To dopiero wynik. Ale tez wszystko mi smakuje, wprawdzie ograniczam slodycze do minimum , ale i tak tyje.Dodam, ze ze mna i z dzidzia wszystko o.k. i czuje sie b. dzobrze, tyle, ze grubo! Pozdrawiam!
baga72
2006-03-08
15:25:13
Email
Witajcie!Betti i Joanno, tak się cieszę,że nie jestem odosobniona!!!!Ja 23tc, i +13kg-większość babek tak mało tyje...Po porodzie połączy nas chyba forum "jak tu zrzucić" i nie popaść w depresję :)buziaczki i smacznego:)
weridiana
2006-03-08
16:26:02
Email
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Z jednej strony się cieszę że nie jestem odosobniona w tyciu 25 tydzień i prawie 10kg do przodu. A z drugiej strony już się zastanawiam ile jeszcze do końca a co potem?
asiulek
2006-03-21
13:45:43
Email
ja już 28 tydzień zaczynam i podobno 17 kilo do przodu. ale nie martwie sie tym!!!
kicia
2006-03-25
10:41:30
Email
ja jestem w 29 tygodniu i waże 67kg a przed ciążą wazyłam 50kg.więc przybrałam 17 kg.ale sie nie martwie:)wiem ze to z czasem zleci:)pamietajcie o dziecku a nie o tym ile to jeszcze przytyjecie:)o to bedziecie sie martwić później:)acha!karmienie piersią sprzyja tobie i dziecku
Betti
2006-03-27
17:29:11
Email
Cześc dziewczyny, no ja już mam poród za sobą, urodziłam 15.III śliczną dziewczynke, ważyła 3.140 kg i 52 cm, jesteśmy zdrowiutkie i szczęśliwe. Już wczoraj minąl tydzień w domku :) I słuchajcie, jestem w głebokim szoku, już 12 kg mniej; jak pisałam wyżej - nie mało przytylam, ale jestem na dobrej drodze; także nie ma czym się martwić (ale jak tylko wyszłam ze szpitala - tylko 6 kg mniej) Myślę, że niunia ze mnie wyciąga, bo karmimy się persią, ale nie ukrywam, że trzymam się też kuchni lekkostrawnej, o czym w ciąży nie było mowy. Wydaje mi się, że jedzonko szpitalne (4-dniowe) mi w tym pomogło, pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie, na prawdę nie ma czym się martwić, papa!!!
Ankna
2006-03-29
19:27:45
Email
Witam wszystkie ciężarówki. Ja jestem właśnie w 20t i ani trochęnie przybyło mi na wadze.Brzuszek rośnie, a jakże, ale kg nie widać. Nawet mnie to cieszyło (mniej do zrzucania), ale lekarz powiedział, że już czas zacząć tyć i jak się nie "rozkręcę", to będzie problem. Anemii nie mam na szczęście - nawet krew mi się poprawiła w czasie ciąży:-). Swoją drogą nie mam żadnych zachcianek, aż mnie to zadziwia i żyję dużo spokojniej niż przed ciążą:regulare posiłki, dużo warzywek...oby wszystko było dobrze. Trzymam za Was kciuki, drogie ciężarówki!
asiulek
2006-04-10
16:50:52
Email
hej dziewczynki ja zaczynam 33 tydzień waże 78 i nie jest zle teraz tylko moja niunia tyje 200 gram na tydzień. obwód brzucha mam 111 cm. ale czuje sie super!!!!pozdrawiam i nie przejmuje sie tym co bedzie potem bo wiem że i tak schudne!!!! papapapapapa
Basia.26
2006-04-11
07:55:15
Email
Anka, moja mama w ciąży tyła tylko 6 kilo. a była w ciąży 3 razy:) nawet ma kartę ciąży jak ze mną chodziła, bo zapomnieli jej w szpitalu odebrać ;) ja za to skoczyłam z 67 na 84... po 5 dniach od porodu ważyłam 73. za następne dwa dni 70. teraz (2 miesiące po) ważę 67 ale mam nadieję spaść do 63:)... a marzy mi się 60... ech...
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum