szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - tycie i przyrost brzuszka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
Nusia
2005-05-25
Email
Witam wszystkie mamusie - te mniejsze i większe. Ciekawa jestem jak u Was z tyciem i ile Wam przybyło w pasie. Ja jestem w 30 tygodniu, przytyłam 11 kg (ale na początku ciąży ważyłam 42 kg). Natomiast w pasie miałam 62, teraz mam 94 cm. Pozdrawiam.
wiola
2005-06-01
20:47:10
Email
Ja jestem w 14 tyg ciazy i strasznie mi smutno ze jeszcze nic nie widac.Jak zaszłam w ciaze to schudam jeszcze 4 kg. a teraz nic nie tyje :o( ja juz chce widziec ze jestem w ciazy!!!!!
dorcia
2005-06-02
09:03:56
Email
Hej miłe przyszłe mamusie! Bardzo Wam zazdroszczę że przed ciążą byłyście laski, to teraz jak przytyjecie 20 kg, to się nic nie stanie. Ja przed ciążą ważyłam 77 kg przy wzroście 164, a obecnie jestem w 24 tyg ciąży i mam 5 kg na plusie i 100 cm w brzuszku.Muszę zwracać uwagę na to co jem, bo wiem że potem cudu nie będzie.Pozdrawiam gorąco
monia 25
2005-06-03
09:06:19
Email
ja jestem w 25 tyg. i ważę 65 kg. nie wiem czy to duzo czy mało, ale wiem że do 70 tki dojadę na pewno.pozdrawiam
Eryka
2005-06-03
12:09:58
Email
Jestem w 23 t. c. i ważę 61,5kg. Apetyt mi baaaardzo dopisuje, więc pewnie jeszcze sporo mi przybędzie. Przed ciążą to miałem różne skoki wagi w granicach od 53 do 57.
Aneta
2005-06-06
17:01:05
Email
Hej! Ja jestem w 27 tygodniu ciąży. Przed ciążą miałam nadwagę, przy wzroście 1,60 ważyłam 68 kilogramów. Do tej pory przytyłam 10 kg, a w brzuchu mam już 105 cm. Też się zastanawiam jaki duży będzie mój bobas... Jeżeli taki jak jego ojciec - ważył 4,400 i miał 59 cm to nie wiem jak ja go urodzę... a będę miała chłopca.
kaziurek
2005-06-18
19:20:58
Email
Hej Wiola! Miałam ten sam problem - do 18 tygodnia nie przybrałam ani grama,a nawet schudłam 3 kilo. Za to potem się zaczęło! W ciągu 1,5 tygodnia wyskoczył mi brzuszek i waga ruszyła do przodu. Teraz jestem w 20 tc i ważę 2 kg więcej :) Ciekawe, co będzie dalej. Pozdrawiam :)
anika
2005-06-18
23:37:44
Email
Czesc, Ja juz 11 miesięcy karmie piersia i ze strachem patrze na wage bo przed ciaza bylo na niej 49,5 przed porodem 62 a teraz jest juz tylko 47-48kg. Wiem ze dla niektorych zabrzmi to brutalnie, ale ja naprawde tesknie za tymi słodkimi kilogramami. Mogłam swobodnie chodzic po ulicy bez obawy, że zdmuchnie mnie wiatr. Całe szczęście, że teraz mam sie czego chwycić - wózek :-) Co do smaków w ciązy to nagminnie jadlam owoce mimo ze wczesniej rzadko je jadałam. I jeszcze jedno koleżanki jak mnie odwiedzały szczegołnie pod koniec ciązy to smiały się ze mnie ze jestem miss polonia 90-120-90. Pozdrawiam wszystkie brzuchatki. Trzymajcie się.
Asia
2005-06-23
19:22:35
Email
Witam wszystkie szczęśliwie oczekujące, jestem w 19 tygodniu ciąży i ostatnio zamartwiałam się tym,że wiele moich koleżanek w 5 miesiącu miały już taki fajny balonik, a ja tyję na całości, a brzuszka jako takiego jeszcze nie mam. Kiedy u was zaczął być on tak na poważnie widoczny? przez ostatni miesiąc przytyłam 5 kilo, a ponieważ i tak nie należę do szczupłych osób zaczynam się martwić, czy jak za dużo przybiorę nie zaszkodzi to maleństwu. I jeszcze jedno- kiedy poczułyście pierwsze ruchy i jak poznać że to właśnie ten mały aniołek?:-)
monia25
2005-06-23
22:03:23
Email
ja poczułam pierwsze łaskotanie około 18 tygodnia, najpierw czułam to jako bulgotanie w żołądku, a potem już delikatne stuknięcia.Co do wagi, to jestem w 29 tygodniu i ważę 65 kg i wcale sie tym nie pprzejmuje. pozdrawiam serdecznie.
emka
2005-06-24
15:43:39
Email
Ja przytyłam 25 kg. Przed ciąża ważyłam 54-56, jakoś tak. A teraz - córcia ma już 7,5 miesiaca - waże 50 kg. Mało.. Cała moja rodzina narzeka i wszystko mi z tyłka spada. Niunia wyjadła,co zrobić. Do chudzielców - ponoc jak przestaniemy karmic piersią to się porawi :)Po samym porodzie 10 mi odeszła. niunia ważyła 3400 i miała 56cm.
emka
2005-06-24
15:46:28
Email
A pierwsze ruchy to czułam pk 18 tygodnia, tylko dopiero w 20 się upewniłam, ze to moje maleństwo się rusza. To było takie uczucie szybszego biciatetna na brzuchu. Czasem takmiałam przed porodem ale na rekach i nogach. A poźniej to już brzuszek mi poprostu skakał :)
ala
2005-06-24
16:01:13
Email
Hej dziewczyny.Ja kończę 37 tydzień i przybyło mi 9 kg.Przed ciążą ważyłam 51 a teraz 60 kg.Ciekawe ile mi z tego zostanie? :-)
Muminka
2005-06-25
17:05:09
Email
Hej ja jestem w 21 tyg. i przytyłam 4 kg.
Eryka
2005-06-26
19:20:24
Email
Jestem w 26 t.c. Mi przybyło już 8 kg z czego 3,5 w ciągu ostatniego miesiąca. Muszę ograniczyć słodkości, a tak mnie ostatnio do nich ciągnie:( Jednak słodycze w moim wypadku nie świadczą o płci, bo pod serduszkiem noszę chłopaczka:) (dowiedziałam się o tym w środę i jestem bardzo szczęśliwa) Pozdrawiam wszystkie Mamusie, Brzusie i Dzidziusie
Anulka78
2005-06-28
11:52:32
Email
Hej:) Ja jestem w 17 tygodniu. To moja druga ciąża. Do tej pory przybył mi 1 kg ale brzusio jest juz całkiem spory:) W 1szej ciąży przybyłam 11 kg.
Asteria
2005-06-28
11:53:06
Email
No to teraz mmoge sie wypowiedziec co i jak po ciazy. Przed wazylam 59 kg, jak szlam rodzic wazylam ok 73, zaraz po porodzie 65 a teraz 61. Chce wrocic do swojej standardowej wagi, ktora utrzymuje sie od 56 do 58 ok. mam nadzieje ze sie uda :)
didka
2005-07-01
09:49:16
Email
Cześć mamusie i przyszłe mamusie. Zazdroszcze tym,które są w 5 miesiącu i czekają na zewnetrzne oznaki swojego stanu... Ja jestem w 9tygodniu. Przed ciążą ważyłam 52 teraz już 58 -koszmar !!! Na pewno jest tu z 2 kg naturalnego przytycia bo byłam niejadkiem a od momentu zajścia jem ale nie na tyle by tak przytyć, reszta to opuchlizna. Mam bardzo dużo wody w organiźmie. Czy jest tu jakaś mamusia, która miała podobne objawy i mnie uspokoi? boję się że tego typu przyrost wagi jest nie do zrzucenia :((( help
monga28
2005-07-01
11:22:50
Email
Didka spoko nie ma obaw ,jeżeli jak twierdzisz masz dużo wody w organiźmie i masz opuchliznę (no nie wiem gdzie)to się nie przejmuj.Ja przed ciążą ważyłam 58 kg ,po pierwszej ciąży nie wróciłam do swojej wagi 52 kg,ale wszyscy twierdzili ,że lepiej wyglądam.W ciąży z Martynką przytyłam ,o zgrozo........... 32 kg.Wiesz bardzo miałam spuchnięte nogi,twarz,okropnie te ostatnie dni znosiłam.Bardzo lubię spacerować i było mi ciężko ,bo chodzić nawet nie mogłam.W dniu porodu ważyłam równiuteńko 90 kg.Po tygodniu pobytu w szpitalu ,wróciłyśmy do domu .Jakiś tydzień później zważyłam się i nie mogłam uwierzyć,waga wskazywała 74 kg czyli 16 kg mniej.Teraz Martynka ma 11 miesięcy ,a ja ważę 60 kg i nie stosowałam żadnych diet.dużo spacerujemy,zresztą ja to już tak mam ciągle w biegu.Nie przejmuj się będzie dobrze ,a nawet jak parę kilo Ci zostanie ,to z czasem to się unormuje.Jesli prowadzisz normalny tryb życia ,nie siedzisz w fotelu przed telewizorem i nie objadasz się ciągle ,to spokojnie będzie dobrze.
monga28
2005-07-01
11:27:41
Email
To moje zdjęcie sprzed dwóch tygodni.Kupiłam sobie nowe spodnie i mąż zrobił mi zdjęcie.Troszkę uciął mi głowę.

monga28
2005-07-01
11:42:03
Email
Napiszę jeszcze ,że dwa razy byłam w ciąży ,dwa razy dużo przytyłam i nie odbiło to się mocno na wyglądzie mojego ciała.Stosuj kremy na rozstępy ,albo wcieraj codziennie oliwkę dla dzieci,na wilgotną skórę.
tola
2005-07-08
09:52:00
Email
a ja jestem w 20 tyg.Przed ciążą ważyłam 63 kg-teraz 68...mysle ,że standardowo przytyłam:)pozdrawiam wszystkie ciężarówki!!!!!!1
olenka77
2005-07-08
10:47:24
Email
Witaj Nusia.Ja podobnie jak Ty zanim zaszlam w ciaze wazylam 42kg!Lekarz mnie straszyl ze jak nie przytyje to bede miala problemy z zajsciem i utrzymaniem plodu, a tu ciach i jestem juz w 31 tygodniu!Przytylo mi sie do tej pory 13kg, brzuch mi urosl o 28cm, a w bioderkach przybylo 13cm.Biust o jeden rozmiar.Teraz zauwazylam, że wolniej tyje,bo tylko 0,5kg na tydzien, tak jak bylo na poczatku ciazy. Od 19 tygodnia dopiero zaczelam co tydzień o 1kg więcej,aż do 30tyg.c. Teraz już podobno będę wolniej tyla aż do porodu. Chociaż koleżanka powiedziała, że jej się najwięcej w 9 miesiącu przytylo. Zobaczymy. Pozdrawiam i życzę jeszcze paru kilogramów, bo nam chudzinkom przyda się trochę więcej niż normalnie.
Blondi
2006-02-06
13:58:50
Email
Hej ja jestem w 27 tygodniu ciąży i przytyłam juz 10 kg.. Ale mam tak wrednego bobaska że nie chce pokazać co ma między nóżkami...
bondyrka
2006-02-06
15:37:43
Email
Nie martw sie blondi,ja jestem w 32tyg.ciazy i ciagle gadaja cos innego! Najpierw,ze chlopak,potem,ze jednak dziewczynka,na usg3d znow,ze chlopak,teraz bylismy na usg to sie obrocil i nie bylo widac i jestem taka wkurzona,bo chce jechac wyprawke kupic i nie wiem jakie kolory szukac! To straszne,teraz ide do gina w nastepny poniedzialek i mam nadzieje,ze juz sie obroci normalnie i wreszcie dowiem sie co tam sie kryje,poza tym to teraz tyje sie najwiecej,przed zajsciem wazylam 54kg i w sumie przytylam juz 11kg,ale najwiecej poszlo wlasnie w 3 trymestrze,mam nadzieje,ze juz duzo wiecej nie utyje,bo bedzie problem ze zrzuceniem. Pozdrawiam
bondyrka
2006-02-06
15:37:46
Email
Nie martw sie blondi,ja jestem w 32tyg.ciazy i ciagle gadaja cos innego! Najpierw,ze chlopak,potem,ze jednak dziewczynka,na usg3d znow,ze chlopak,teraz bylismy na usg to sie obrocil i nie bylo widac i jestem taka wkurzona,bo chce jechac wyprawke kupic i nie wiem jakie kolory szukac! To straszne,teraz ide do gina w nastepny poniedzialek i mam nadzieje,ze juz sie obroci normalnie i wreszcie dowiem sie co tam sie kryje,poza tym to teraz tyje sie najwiecej,przed zajsciem wazylam 54kg i w sumie przytylam juz 11kg,ale najwiecej poszlo wlasnie w 3 trymestrze,mam nadzieje,ze juz duzo wiecej nie utyje,bo bedzie problem ze zrzuceniem. Pozdrawiam
bondyrka
2006-02-06
15:37:47
Email
Nie martw sie blondi,ja jestem w 32tyg.ciazy i ciagle gadaja cos innego! Najpierw,ze chlopak,potem,ze jednak dziewczynka,na usg3d znow,ze chlopak,teraz bylismy na usg to sie obrocil i nie bylo widac i jestem taka wkurzona,bo chce jechac wyprawke kupic i nie wiem jakie kolory szukac! To straszne,teraz ide do gina w nastepny poniedzialek i mam nadzieje,ze juz sie obroci normalnie i wreszcie dowiem sie co tam sie kryje,poza tym to teraz tyje sie najwiecej,przed zajsciem wazylam 54kg i w sumie przytylam juz 11kg,ale najwiecej poszlo wlasnie w 3 trymestrze,mam nadzieje,ze juz duzo wiecej nie utyje,bo bedzie problem ze zrzuceniem. Pozdrawiam
weridiana
2006-02-08
08:52:59
Email
Witam ja jestem w 21 tg i w sumie przytyłam 5,5 kg ale lekarka wczoraj powiedziała że mam uważać bo w ostatnim miesiącu przytyłam 3 kg a to za dużo. Dodam że wszystko mi idzie w brzuszek a więc się pocieszam że nie jest tak źle.
asiulek
2006-02-08
09:53:29
Email
witam was dziewuszki. ja jestem w 21 tygodniu tak po mojemu. wczesniej wazyłam 60 kg a teraz 70kg i mam już 105 cm w talii. nie objadam sie za specjalnie, nie wcinam słodyczy, dużo pije ale chyba urodze giganta. ja urodziłam sie w 8 miesiącu i ważyłam 2400 i miałam 47cm, a moje dziecko to ja nie wiem jakie sie urodzi - olbrzym!!!ale wiem że schudne, co do tego jestem zawzięta a po drugie lubie sport bo jestem rehabilitantką z zawodu.pozdrawiam
pinkie
2006-02-08
13:43:04
Email
HAHAHA troche Was zaskoczę :D Jestem w 20-tym tc, a mój mąż przytył juz 6 kilo!!! Ja tylko 0,5 kg. Mąż mojej koleżanki pod koniec jej ciąży ważył o 25 kg więcej. Ona tymczasem wyglądała jak super laska z długimi nogami i z piłeczką z przodu, po prostu śliczna. Fajnie, nie? Oczywiście przyczyną tycia facetów jest rzucenie palenia
asiulek
2006-02-08
13:57:46
Email
PINKIE wydaje mi sie zę trochę za mało przytyłaś.powiem ci ciekawostke. moja kumpela do 6 miesiąca ciązy nie przytyła ani grama a w ostatnie 3 miesiące przytyła 30 kg!!!! super co???i to był ból bo padło jej na kolana i w ogóle to była tragedia.dlatego pogadaj z lekarzem o tym!!!nie masz anemii albo czegoś tam????pozdrawiam
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum