szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - tycie i przyrost brzuszka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna
Napisano: Treść:
Nusia
2005-05-25
Email
Witam wszystkie mamusie - te mniejsze i większe. Ciekawa jestem jak u Was z tyciem i ile Wam przybyło w pasie. Ja jestem w 30 tygodniu, przytyłam 11 kg (ale na początku ciąży ważyłam 42 kg). Natomiast w pasie miałam 62, teraz mam 94 cm. Pozdrawiam.
MoNiSiA
2005-05-25
15:02:28
Email
Witaj! Ja przytyłam dużo bo az 23 kg (potrafi mi przybyc 3 kg na tydzien! To bardzo zle ale nie wiem co jest tego przyczyną) a zostaly mi jeszcze 3 tyg :( Do 5 mieisaca przytylam pare kg i sie cieszylam ze juz tak zostanie :( Niestety, teraz strasznie mi idzie na wadze. Bede miala duzo pracy, aby wrocic do swojej wagi. W brzuszku mam teraz 103cm. Pozdrawiam.
Kornela
2005-05-25
15:14:18
Email
Ja jestem w 37 t.c. - przybyło mi 13 kg, w pasie miałam 66 cm a teraz mam 102. Ciekawa jestem jaki duży będzie dzidziuś.
MoNiSiA
2005-05-25
15:40:23
Email
Kornelka, ale masz super, wprost idealnie przytyłaś ("książkowo" :P ). Aż zazdroszczę... Pozdrawiam :)
MoNiSiA
2005-05-25
15:45:17
Email
A jeszcze zapytam, Kornelka miałaś lub masz jakieś wyjątkowe zachcianki? Ja przed zajściem w ciąże miałam 67 cm w pasie a teraz 103 [bardzo podobnie:) ] Ale niestety zaczęła mi się gromadzić woda w organizmie i waga znacznie wzrosła, no i przyznam że mam wielkie ochoty na słodycze :( Poza tym ogromnie dużo piję. Mogę nic nie jeść, ale pić muszę prawie cały czas :) Jestem jednym wielkim wodopojem, to straszne wybrać się ze mną na miasto, stękam jak małe dziecko :P Pozdrawiam :)
gigabyte
2005-05-25
16:37:30
Email
Witam Was brzuchatki ja jestem w 28 tyg. przytylam juz 14 kilo i tez jak Moncia duzo pije a zachcianek zero w pasie mam 98cm a jeszcze tyle przedemna niewiem co to bedzie ale czeba sie poswiecic:))))))))))) pozdrawiam.
MoNiSiA
2005-05-25
16:50:15
Email
Gigabyte to podobnie jak ja! Ale i tak nikt mnie nie przegoni z całościową wagą :) A jak byłam w 27 tygodniu to przytyłam 12 kg, szkoda że nie stanęło tak w miejscu ;) Ale to właśnie są - jak wspomniałaś - poświęcenia. Buziaki głowa do góry, nigdy za wiele takiego ciałka :P Hihi A ile miałaś w pasie przed zajściem w ciążę? :> Pozdrawiam.
gigabyte
2005-05-25
17:22:12
Email
Nie pamietam dokladnie bo nie miezylam przed ciaza ale gdzies z 65 cm moze troszke wiecej pozdrawiam serdecznie.
Julia
2005-05-25
22:24:08
Email
Hej, ja już wprawdzie urodziłam- 8 miesięcy temu ;o) ale pamiętam dokładnie: przytyłam 13 kg (od 71- 84), a w pasie przybyło mi ok 30 cm (od ok 78- ok 105)
kyja
2005-05-25
23:27:38
Email
hej! ja w ciąży przytyłam 13-14kg ( z 48-49 do 62), nie wiem ile przybrałam w pasie( nie mierzyłam), urodziłam w 39 tc synka, niedużego, dł.54, waga-2,85kg, teraz, 10 m-cy po porodzie ważę 45 kg ( karmienie piersią pomaga wrócić do wagi sprzed ciąży).Nie martwcie się wagą-zobaczycie jak szybko wrócicie do dawnej wagi:-))sporo stracicie w pierwszych tygodniach po porodzie-dzidziuś,wody, łożysko, nadmiar płynów.Byłam bardzo zdziwiona,że buty, które kupiłam sobie w 1 połowie ciąży są teraz za duże;-)))pozdrawiam wszystkie mamusie-duże i małe;-))!
Agata
2005-05-26
10:44:57
Email
Ha ha Kyja....skąd ja to znam. Zresztą ty wiesz , że mamy ten sam problem....o chudości ty moje...!!!
Ale na poważnie. Ja w ciąży przytyłam 15 kilo. Z 44 na początku ciązy do 59 na końcu. Dzień po urodzeniu małej ważyłam 54 kilo...i wierzcie mi, chciałam ,żeby mi tak zostało (bo mam problem z przytyciem)...niestety, tak jak pisze Kyja karmienie piersią niesamowice odchudza. W chcwili obecnej a jestem 5,5 miesiąca po porodzie waże 45. kilogramów. pozdrawiam
Julia
2005-05-26
10:51:41
Email
Oj dziewczyny, czemu to nigdy nie jest tak, jakbyśmy chciały? ;o) Wy chcecie przytyć, a ja chciałabym jeszcze schudnąć. Wprawdzie ważę tyle samo co przed ciążą (do brzuchatek- nie martwcie się, waga po porodzie spada bardzo szybko, ja już na trzeci dzień ważyłam 74 kg, czyli o 10 mniej niż przed porodem) i cieszę się z tego ogromnie, bo bałam się, że coś mi zostanie, ale miałam cichą nadzieję, że przy karmieniu schudnę jeszcze trochę :o( No ale zobaczymy jeszcze co będzie jak Bartek zacznie chodzić. Podobno wtedy też można trochę zrzucić, biegajac za dzieciaczkiem ;o)
Dagmara
2005-05-28
23:21:14
Email
ja jestem w 23 tygodniu i do tej pory przytylam 8 kg.niestety nie wiem ile w pasie bo nie chce mi sie szukac centymetra.. mnie tez ciagle sie chce pic i czesto siusiam ale na slodycze ochota raczej mi przeszla-moze oprocz lodow. za to mam okropna ochote na owoce,ostatnio arbuzy. nie moge sie juz doczekac na truskawki i czeresnie.pozdrawiam
Asteria
2005-05-29
15:44:40
Email
Witam, ja odliczajac zblizam sie do 37 tygodnia i przytylam ok 14 kg, w pasie przrd ciaza mialam 70 teraz 103, 104. Chyba nie jest zle , ale teraz zaczela mi strasznie waga rosnac. Zobaczymy i pije jak smok kilka litrow na dzien.
Nusia
2005-05-30
11:29:09
Email
Cześć. Mój brzuch ostatnio powiększa się w strasznym tempie. Niedługo będę wyglądać jak wieloryb. Skoczyła mi też waga. Ale nie martwię się, w sumie fajnie po raz pierwszy w życiu ważyć powyżej 50 kg. Jeśli za dużo przytyłyście nie martwcie się. Pewna położna opowiadała mi jak przyszła rodzić kobieta, która przytyła w ciąży 40 kg. Podobno ledwo mieściła się na łóżku, ale nie było mowy, żeby położyła się na nim z dzieckiem. Dziecko urodziło się zdrowe.
sylwetka
2005-05-31
15:36:58
Email
Mój nick sugeruje coś drobnego i tak jest mam niecałe 160cm, przed ciążą ważyłam 50kg a na koniec ciąży 67kg.Tuż po porodzie 59kg a teraz po prawie dwóch miesiącach 55kg. Nieźle chyba, no nie? W każdym bądź razie jestem zadowolona. Niestety na zakupy letniej odzieży muszę jeszcze poczekać, bo nadal moje biodra, brzuch i pośladki są niefajnie otłuszczone. Na szczęście karmię piersią i Maleńka nieźle mnie odchudza. Zatem don't worry :))
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, 5, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum