szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - krwawienie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,
Napisano: Treść:
rybka
2005-05-11
Email
Cześć! Wlasnie rozpoczelam 7 t.c. i 2 dni temu bylam u lekarza po potwierdzenie tego cudu. Lekarz potwierdzil i stwierdzil ze wszystko jest ok! Jeszcze tego samego popoludnia zaczelam plamic. Lekarz stwierdzl ze to jest krew brunatna czyli nie jest jakas swieza. Czy spotkalyscie sie z czyms takim? Czy to mozliwe ze to sa jakies pozostalosci i brudki po ostatnim okresie? Bardzo sie martwie!
daliak
2005-10-05
10:59:07
Email
Kochane dziewczyny! Wczoraj miałam zabieg łyżeczkowania po diagnozie: missed abortion. Ciąża obumarła w 7. tyg., a dopiero w 12. pojawiły się plamienia. To była moja pierwsza ciąża, a bardzo chcę mieć dziecko? Andziu, napisz, czy naprawdę nie miałaś problemu przy następnej ciąży? Twój wpis bardzo mnie ucieszył. Może ktoś jeszcze mnie pocieszy, lub zasmuci?
Gosiek
2005-11-25
09:18:29
Email
Witam jestem w 14 tyg. ciąży i od kilku dni miałam brunatne plamienia a wczoraj zaczełamkrwawić-okazało się ze to krwawienie z nadrzerki.Dostałamleki ,ale czy ktoś może mi powiedziec jakie jest zagrożenie dla płodu z powodu takiego krwawienia?Dziękuje.
Goga66
2005-11-25
11:40:51
Email
Gosiek - też miałam krwawienie z nadrzerki. Nic mi lekarz nie mówił o jakimkolwiek zagrożeniu. Brałam Duphaston. Nie wolno mi było współżyć. Nic dalej się nie działo. Najbardziej krwawiłam po wizytach u ginekologa w pierwszym trymestrze i stosunkach. Potem już nie. Dziś mam pięciomięsięczną córeczkę. Trzymaj się i nie martw. Gdyby było realne zagrożenie na pewno leżałabyś w szpitalu lub domu z zakazem wstawania z łóżka. Trzeba tylko zgłaszać się do lekarza - tak na wszelki wypadek przy krwawieniu i dla uspokojenia siebie. Wypytuj lekarza o wszystko, co Cię niepokoi. Masz być spokojna dla siebie i maluszka. W końcu to stres czasem bywa przyczyną poronień. Oglądaj pogodne filmy, czytaj ciepłe, miłe powieści, słuchaj miłej muzyki. POzdrawiam
anaber
2005-11-30
11:27:56
Email
Ja byłam w 4 tygodniu ciąży,najpier miałam brunatne plamienia ale skończyło się to silnymi skurczami i bardzo mocnym krwawieniem.Jeśli występuje jakies krwawienie podczas ciąży trzeba zgłosić sie do lekarza.
anaber
2005-11-30
11:29:16
Email
4 dni od plamienia poroniłam :(
Gosiek
2005-12-03
11:47:27
Email
Dzieki za potrzymanie na duchu.Równiez dostałam Dufaston i zakaz współżycia nad czym strasznie ubolewam.Ale teraz jest dobrze nie kwawie ale czuje sie bardzo żle ,strasznie głowa mnie boli.
gosiek
2006-02-21
12:49:05
Email
moja poprzednia ciąża obumarła w 5.5 tyg. , a zaczęłam plamić około 8 tygodnia na kolor brunatny, niestety wizyta i niestety pozostały resztki. Nazajutrz do szpitala na zabieg. Jakoś to przerzyłam. Teraz jestem w drugiej ciąży koniec 7t. jak na razie korzystam z wizyt u dwóch lekarzy, dziś mama kolejną . Mam olbrzymiego stracha. Biorę 3x duphaston- magnesin, 1x folik.Zobaczymy dalej-pozdrawiam
Sandra
2006-03-20
20:12:25
Email
ja równierz miałam plamienia w 4 tygodniu ciąży i niestety to sie skończyło poronieniem. Każde plamienia są niebezpieczne dla ciąży
tommy
2006-04-18
00:14:32
Email
Tak sobie czytam te Wasze historie drogie Panie i sie boje o moją Wiktorie,która jest z Ukrainy i jest w ciąży a ja za 2 tygodnie(dopiero wtedy będzie miała paszport) dopiero do Niej pojade by Ją zabrac do Polski na porządne badanie i pod pełną opiekę lekarza położnika.Wika boi się pójść do lekarza na Ukrainie bo mówi że tam to rzeźnicy a nie lekarze i bez łapówek nie ma sensu a moja Wika nie ma teraz kasy. martwię się bo wczoraj też przez telefon mówiła mi ze miała jakieś plamienia a jest w 7 tyg. zawiozłem Jej Luteinę i jakieś inne cudo na zatrzymanie krwawienia(konsultowałem to tu z lekarzem ginekologiem który ma się Nią zająć) i czekam aż za dwa tygodnie zajmie się Nią fachowiec.kupiłem Jej też kwas foliowy bo słyszałem że to powinna łykać.Babcia mi mówi że wszystko będzie ok.a ja sie boje że dziś czasy troche inne niż podczas Babcinej wojny i troche więcej można samemu zrobić żeby się udało!Oby pomoc i badania przyszły w czas.Te dwa tygodnie będą dla mnie jak rok.kurde chciałbym mieć dzidziusia a przede wszystkim by moja Wika była cała i zdrowa.Trzymajcie za nas kciuki.dzięki.
sylka118
2008-09-14
18:01:08
Email
hey mam pyt czy tylko te brunatne plamienia wystepuja podczas ciazy? bo ja wspolzyje martwie sie czy nie jestem w ciazy ale to moze byc wynikiem ciazy?
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum