szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - krwawienie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
rybka
2005-05-11
Email
Cześć! Wlasnie rozpoczelam 7 t.c. i 2 dni temu bylam u lekarza po potwierdzenie tego cudu. Lekarz potwierdzil i stwierdzil ze wszystko jest ok! Jeszcze tego samego popoludnia zaczelam plamic. Lekarz stwierdzl ze to jest krew brunatna czyli nie jest jakas swieza. Czy spotkalyscie sie z czyms takim? Czy to mozliwe ze to sa jakies pozostalosci i brudki po ostatnim okresie? Bardzo sie martwie!
ela
2005-07-12
23:01:21
Email
Wiem, że każde plamienie nie oznacza utraty ciąży.Dowodem tego jest moja roczna córka (również plamiłam) ale pierwsza i trzecia ciążą obumarła. Za każdym razem mam ten sam problem: nie przyklejenie się kosmówki...nie wiem dlaczego tak się dzieje i nie wiem jak temu zapobiec przy kolejnych ciążach...
anna_maria
2005-07-18
12:44:22
Email
mam pytanie!dzis bylam z przyjaciołka u ginekologa,i pani doktor stwierdzila odklejanie sie kosmówki,od razu zrobiono jej usg(podejrzewano martwy plód)okazalo ze z dzieckiem jest wszystko wporzadku.jest w 16 tyg ciazy i 2 tygodnie temu miala krwotok.jak duze jest zagrozenie poronienia i co zrobic aby dziecko donosic do konca ciaszy?
alusia
2005-07-20
13:31:35
Email
witam. Jestem w 10tyg ciazy bylam u lekaza mialam badanie USG.Lekarz przepisal mi Luteine,dostalam zastrzyk na podtrzymanie(plamilam)(lekarka powiedziala,ze martwia ja moje plamienia)nospe na bole brzuszka,noi zakaz stosunkow:)dzis mam wizyte kontrolna,nadal plamie kolor brunatny,raz skapo,a raz wiecej,sa dni ze nie plamie,bole brzucha i krzyza mineły,mam nadzerke,a wczesniej mialam endometrium,boje sie o dzidziaczka,przez to nerwowa jestem.Dzis jest wizyta kontrolna wiec mam nadzieje ze sie dowiem czemuplamie,mam nadzieje ze to nadrzerka robi,choc nie wiem czy takie objawy sa od niej.
alusia
2005-07-22
13:39:16
Email
witam ponownie,bylam u lekarza i dostałam wieksza dawke luteiny,pod policzek i dopochwowo,nadal plamie,mam nadzerke,zbyt nisko łozysko usadowione,ale lekarz powiedzial ze dzidziaczek nie przejmuje sie tym,ze ja sie martwie i rosnie we mnie,a nawet juz fika:).Podobno mam prawo plamic w pierwszym trymestrze,Mam bardzo fajnego ginekologa(kobieta)jest szczera(sama choruje ma białaczke:(wskazówki dla przyszłych mam ktore plamia,biegnijcie do lekarza,on was uspokoji,pozatym jak jestesmy spokojniejsze to dzidzia tez,a jesli jest cos nie tak trzeba wyciagnac to od lekarza,aby był szczery z nami.Pozdrawiam

konstancja_k
2005-07-26
23:35:56
Email
jestem w 16 tyg ciąży. w 10-11 tyg krwawiłam, ale lekarze mieli sprzeczne wersje dotyczące jego powodu. potem w 14-15 tyg gdy pojawiło sie kolejne krwawienie ale juz brunatne trafiłam do innego szpitala i okazało sie że mam krwiaka pomiędzy owodnia a ścianą macicy. brak zrośnięcia owodni z kosmówką. krwiak sie zmniejszył ale nie wiem co będzie dalej. moze ktos miał ten sam problem
Kasiula30
2005-07-27
10:29:30
Email
USG W POZNANIU. Poradzcie gdzie najlepiej udać się na pierwsze USG.Mieszkam w Poznani,więc oczywiście z tego rejonu.Dziekuję za każde wskazania. Pozdrawiam niezywkle cieplutko wraz z moim 8 tygodniowym Maleństwem :) Kasiula
ewaizabela
2005-08-14
20:20:53
Email
Witajcie.Jestem w 10 tyg.ciazy.Od tygodnia mam plamienia,poczatkowo byly one brunatne,dzis pojawila sie krew.Mieszkam za granica i tutaj panuje taki zwyczaj ze pierwsza wizyta u lekarza przypada na ok.13 tydz.ciazy.Mialam wizyte tylko u poloznej ktora przeprowadzila ze mna wywiad.W obecnej sytuacji nie wiem co mam robic.Plamienia sa niewielkie ale bardzo sie martwie.Nie wiem co mam robic.Wizyte u lekarza mam wyznaczona na 1 wrzesnia.Nie wytrzymam psychicznie tak dlugo.
Jagoda
2005-08-14
22:15:28
Email
Zgłoś się koniecznie do izby przyjęć szpitala, w którym jest oddział patologii ciąży i to jak najszybciej! Krwawienie we wczesnej ciąży sygnalizuje, że coś złego się dzieje - że jest ryzyko poronienia. Nie mają znaczenia zwyczaje kraju, w którym mieszkasz.
ewaizabela
2005-08-15
10:00:25
Email
To jeszcze raz ja.Dzis juz mam normalne krwawienie jak przy okresie.Byc moze wogole nie jestem w ciazy.Ostatnia miesiaczke mialam 6.06.Dwa testy ciazowe wyszly dodatnie,nie mialam robionych badan ktore by stwierdzily ciaze.Wiem ze przy poronieniu ma sie mocne i bolesne skurcze-kilka lat temu poronilam.W tej chwili czuje sie dobrze,mam lekkie bole brzucha jak przy okresie.Ogolnie czuje sie dobrze.Nie wiem co robic.Byc moze jestem w 10 tyg. a moze w 5 tyg.ciazy.Mam pytanie,czy jezeli jestem w ciazy we wczesnym okresie i dostalam prawdopodobnie okres to wymagam dokladnego oczyszczenia macicy.
Jagoda
2005-08-15
13:44:46
Email
Jeśli jesteś w ciąży i ciąża jest zdrowa, prawidłowo się rozwija - to jasne jest, że nie! Możliwe jest także poronienie - jeśli to rzeczywiście był 10 tydzień, to tak - w macicy zostają resztki, które trzeba usunąć. Poronienie do 8 tygodnia jest całkowite, wtedy nie ma potrzeby łyżeczkowania. Tak czy inaczej - powinnaś po prostu jeszcze dziś pokazać się na izbie przyjęć - trzeba zrobić usg. Jeśli to poronienie niecałkowite, to czekanie do września grozi poważnymi komplikacjami zakrzepowymi.
Brak bólów brzucha o niczym jeszcze nie świadczy!
ewaizabela
2005-08-17
15:38:04
Email
Dzis wyszlam ze szpitala.Poronilam w 7 tyg.Wczoraj wieczorem mialam zabieg.Nie udalo sie,nie wiem czy zdecyduje sie na kolejne dziecko.Pozdrawiam
viola
2005-08-17
18:43:43
Email
ja teraz jestem w17 tc.i mam plamienie takie brunatne juz od tygodnia,bardzo sie martwie dziecko zyje niby jest ok,mam lezec biore tabletki duphaston,no-spe,magnez.a plamienie nie znika,dodam ze w 14tc bylam w szpitalu bo mialam dosyc duze krwawienie,ale ustalo minelo pare dni i pojawilo sie plamienie i juz jestem bezsilna tak sie boje,
renya
2005-08-18
11:59:01
Email
ewaizabela - jest mi strasznie przykro ze stracilas te ciaze; nie zalamuj sie i dbaj o siebie; ale nie pisz ze juz nie zdecydujesz sie na dziecko - to najpiekniejszy cud na swiecie i dla tego cudu warto probowac do skutku... pozdrawiam serdecznie
viola
2005-08-18
12:26:40
Email
konstancja mozesz cos wiecej napisac,bo mam ten sam problem ,a lekarze niewiedza co mi jest,czy juz cos wiecej wiesz odp.
ewaizabela
2005-08-18
16:58:58
Email
Renya,dziekuje za mile slowa.Pogodzilam sie ze strata dziecka,teraz moge cala moja uwage skupic na mojej 6,5-letniej coreczce.Dobrze ze nic jej nie mowilismy bo chyba bardziej przezywalaby nasza tragedie.Czuje sie juz dobrze,od przyszlego tygodnia wracam do pracy.Jestem jedynaczka i chyba moja Adunia tez nia zostanie.Pozdrawiam,zycze duzo zdrowia i szczesliwych rozwiazan.
daliak
2005-10-05
10:59:07
Email
Kochane dziewczyny! Wczoraj miałam zabieg łyżeczkowania po diagnozie: missed abortion. Ciąża obumarła w 7. tyg., a dopiero w 12. pojawiły się plamienia. To była moja pierwsza ciąża, a bardzo chcę mieć dziecko? Andziu, napisz, czy naprawdę nie miałaś problemu przy następnej ciąży? Twój wpis bardzo mnie ucieszył. Może ktoś jeszcze mnie pocieszy, lub zasmuci?
Gosiek
2005-11-25
09:18:29
Email
Witam jestem w 14 tyg. ciąży i od kilku dni miałam brunatne plamienia a wczoraj zaczełamkrwawić-okazało się ze to krwawienie z nadrzerki.Dostałamleki ,ale czy ktoś może mi powiedziec jakie jest zagrożenie dla płodu z powodu takiego krwawienia?Dziękuje.
Goga66
2005-11-25
11:40:51
Email
Gosiek - też miałam krwawienie z nadrzerki. Nic mi lekarz nie mówił o jakimkolwiek zagrożeniu. Brałam Duphaston. Nie wolno mi było współżyć. Nic dalej się nie działo. Najbardziej krwawiłam po wizytach u ginekologa w pierwszym trymestrze i stosunkach. Potem już nie. Dziś mam pięciomięsięczną córeczkę. Trzymaj się i nie martw. Gdyby było realne zagrożenie na pewno leżałabyś w szpitalu lub domu z zakazem wstawania z łóżka. Trzeba tylko zgłaszać się do lekarza - tak na wszelki wypadek przy krwawieniu i dla uspokojenia siebie. Wypytuj lekarza o wszystko, co Cię niepokoi. Masz być spokojna dla siebie i maluszka. W końcu to stres czasem bywa przyczyną poronień. Oglądaj pogodne filmy, czytaj ciepłe, miłe powieści, słuchaj miłej muzyki. POzdrawiam
anaber
2005-11-30
11:27:56
Email
Ja byłam w 4 tygodniu ciąży,najpier miałam brunatne plamienia ale skończyło się to silnymi skurczami i bardzo mocnym krwawieniem.Jeśli występuje jakies krwawienie podczas ciąży trzeba zgłosić sie do lekarza.
anaber
2005-11-30
11:29:16
Email
4 dni od plamienia poroniłam :(
Gosiek
2005-12-03
11:47:27
Email
Dzieki za potrzymanie na duchu.Równiez dostałam Dufaston i zakaz współżycia nad czym strasznie ubolewam.Ale teraz jest dobrze nie kwawie ale czuje sie bardzo żle ,strasznie głowa mnie boli.
gosiek
2006-02-21
12:49:05
Email
moja poprzednia ciąża obumarła w 5.5 tyg. , a zaczęłam plamić około 8 tygodnia na kolor brunatny, niestety wizyta i niestety pozostały resztki. Nazajutrz do szpitala na zabieg. Jakoś to przerzyłam. Teraz jestem w drugiej ciąży koniec 7t. jak na razie korzystam z wizyt u dwóch lekarzy, dziś mama kolejną . Mam olbrzymiego stracha. Biorę 3x duphaston- magnesin, 1x folik.Zobaczymy dalej-pozdrawiam
Sandra
2006-03-20
20:12:25
Email
ja równierz miałam plamienia w 4 tygodniu ciąży i niestety to sie skończyło poronieniem. Każde plamienia są niebezpieczne dla ciąży
tommy
2006-04-18
00:14:32
Email
Tak sobie czytam te Wasze historie drogie Panie i sie boje o moją Wiktorie,która jest z Ukrainy i jest w ciąży a ja za 2 tygodnie(dopiero wtedy będzie miała paszport) dopiero do Niej pojade by Ją zabrac do Polski na porządne badanie i pod pełną opiekę lekarza położnika.Wika boi się pójść do lekarza na Ukrainie bo mówi że tam to rzeźnicy a nie lekarze i bez łapówek nie ma sensu a moja Wika nie ma teraz kasy. martwię się bo wczoraj też przez telefon mówiła mi ze miała jakieś plamienia a jest w 7 tyg. zawiozłem Jej Luteinę i jakieś inne cudo na zatrzymanie krwawienia(konsultowałem to tu z lekarzem ginekologiem który ma się Nią zająć) i czekam aż za dwa tygodnie zajmie się Nią fachowiec.kupiłem Jej też kwas foliowy bo słyszałem że to powinna łykać.Babcia mi mówi że wszystko będzie ok.a ja sie boje że dziś czasy troche inne niż podczas Babcinej wojny i troche więcej można samemu zrobić żeby się udało!Oby pomoc i badania przyszły w czas.Te dwa tygodnie będą dla mnie jak rok.kurde chciałbym mieć dzidziusia a przede wszystkim by moja Wika była cała i zdrowa.Trzymajcie za nas kciuki.dzięki.
sylka118
2008-09-14
18:01:08
Email
hey mam pyt czy tylko te brunatne plamienia wystepuja podczas ciazy? bo ja wspolzyje martwie sie czy nie jestem w ciazy ale to moze byc wynikiem ciazy?
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum