szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Poronienie zagrażające


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
magda.ant
2007-12-06
Email
Jestem w 7tc wczoraj pojawiło sie plamienie. Byłam u gin -poronienie zagrażające, dała mi luteine i kazała leżeć...powiedziała że tak wczesna ciąże będzie mi trudno utrzymać:( Czy ktoś miał ten problem?co mozna zrobić?
magda.ant
2007-12-21
16:15:29
Email
Hej! Poprzedni tydzień miałam raczej kiepski -dużo wymiotowałam, większość czasu przesypiałam... dziś byłam u lekarki. Maluch ma się dobrze 9tc CRL 19,2:) krwiak w kosmówce nie do końca się zresorbował dlatego nadal muszę leżeć, ale ponieważ już nie plamię zmniejszyła mi dawkę Luteiny:) Teraz muszę odkryć jak przytyć...bo do tej pory schudłam 4kg:( z czego moja pni dr nie jest zadowolona...W każdym razie wszyscy jesteśmy dobrej myśli:) Pozdrawiam
cicha
2008-01-18
19:44:33
Email
Trzymaj sie Magda.ant, bedzie dobrze. Ja plamilam w 7tgodniu (odklejenie kosmowki) i lezalam do 19 tygodnia. Teraz zaczynam 22tydzien i po plamieniu jak rowniez po krwiaku nie ma juz sladu. Trzeba niestety wylezec swoje, ale jest nadzieja. Pozdrawiam.
cicha
2008-01-18
19:49:13
Email
Trzymaj sie Magda.ant, bedzie dobrze. Ja plamilam w 7tgodniu (odklejenie kosmowki) i lezalam do 19 tygodnia. Teraz zaczynam 22tydzien i po plamieniu jak rowniez po krwiaku nie ma juz sladu. Trzeba niestety wylezec swoje, ale jest nadzieja. Pozdrawiam.
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum