szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Poronienie zagrażające


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
magda.ant
2007-12-06
Email
Jestem w 7tc wczoraj pojawiło sie plamienie. Byłam u gin -poronienie zagrażające, dała mi luteine i kazała leżeć...powiedziała że tak wczesna ciąże będzie mi trudno utrzymać:( Czy ktoś miał ten problem?co mozna zrobić?
aga1977
2007-12-09
22:26:45
Email
czesc dziewczyny jestem w 4 tyg ciazy to moja pierwsza ciaza po kilku latach starania wlasnie wrocilam od lekarza i dostalam plamienie nawet dosc mocne juz lekarz to zauwazyl kazal lezec od tygodnia biore pregnyl w zastrzykach i dufaston a dodatkowo jeszcze mam brac luteine ale bardzo boli mnie brzuch czy to moze byc koniec moze ktoras tak miala napiszcie bo jestem zalamana
pinkie
2007-12-10
08:15:31
Email
Tak w ogóle, to początek ciąży 'boli'. Ja miałam takie uczucie, jakbym miała jakąś straszną infekcję (zapalenie przydatków itp). Może i Ty masz takie bóle - jakby przed okresem, tylko o wiele silniejsze? To normalne na początku ciąży.
magda.ant
2007-12-10
09:15:59
Email
Aga ja kilka dni temu też plamiłam a brzuch mi sie mocno napinał -dokładnie tak jak w trakcie okresu. Lekarka stwierdziła że to poronienie zagrażające, dała luteine i kazała leżeć. Byłam przerażona. Teraz leże plackiem już 5 dzień i jest dużo lepiej!!!! Wiele dziewczyn na forum radziło mi leżeć i sie nie martwić tym co będzie tylko wierzyć że będzie dobrze! Dlatego LEŻ, bierz leki.. Odpoczywaj i odzywaj się co u Ciebie!!!!
aga1977
2007-12-10
10:29:15
Email
dzieki za slowa pocieszenia bardzo sie ciesze ze jest takie forum z wami jest latwiej ! leze plackiem w wyrku zobaczymy co z tego wyjdzie czekam na wynik hcg dzis wieczorem bo lekarz stwierdzil ze troche za mala ta ciaza choc jeszcze moglaby byc ale powinna zaczac rosnac wiec czekam dam znac wam co ze mna . bardzo wam wszystkim dziekuje jestem spokojniejsza . a jeszcze mam pytanko to lezenie moze byc tez na boku czy tylko placek na wznak pytam bo na boku bardziej boli brzuch ale na wznak mozna oszalec ale my biedne jestesmy zycze powodzenia wam wszystkim
pinkie
2007-12-10
10:40:02
Email
...to chyba nie ma znaczenia. Ważne, zeby nie chodzić.
magda.ant
2007-12-10
10:40:04
Email
Hej! ja leże raz na boku, raz na wznak..myślę że możesz leżeć jak Ci wygodniej:) najważniejsze żeby się gwałtownie nie poruszać...Trzymam kciuki za Ciebie i za malucha!!!!dawaj znać!!!
aga1977
2007-12-10
11:34:06
Email
czesc dziewczyny pragne podzielic najnowsza wiadomoscia zdobyta od lekarza ktory jest najlepszy na swiecie wierzcie mi przeszlam juz 6ciu i wiem co mowie otoz lezenie powinno obywac sie na boku lub na brzuchu bron boze na plecach a ja wlasnie na pleckach cala noc sie meczylam to blad !!! pozdrawiam
pinkie
2007-12-10
11:40:37
Email
...szkoda ze do końca ciąży nie da sie spać na brzuchu - a tak własnie śpi mi sie najlepiej...
aga1977
2007-12-10
11:49:47
Email
przykro mi nie wiem jak to jest pod koniec ciazy dla mnie to narazie marzenie uzyskalam informacje adekwatna poczatku ciazy ale wierze ze jakos dajecie rade pozdrowionka
pinkie
2007-12-10
12:12:16
Email
Już ok 14-15 tygodnia brzuszek poczujesz i nie bedziesz chciała na nim lezeć. POtem polecają leżeć na lewym boku, bo łożysko jest lepiej dotlenione.
aga1977
2007-12-10
13:04:27
Email
bardzo bym chciala donosic ta ciaze kurde lzy mi leca same ale wiem ze musze byc silna leze i nie poddaje sie bardzo to wszystko ciezkie ten strach jest przytlaczajacy . trzymajcie sie kochane pa
magda.ant
2007-12-10
13:18:25
Email
Hej!nie załamuj sie zobacz ile z nas musi leżeć...damy rade:)najgorsze dla mnie było na początku to ze mąż szedł do pracy a ja od rana do wieczora sama...LEŻ i nie martw się na zapas:)
aga1977
2007-12-10
13:24:39
Email
masz racje Madziu nie wolno sie poddawac ja tez gnije tu sama ale coz pewnych rzeczy nie przeskoczymy jak trzeba to trzeba pewnie sie przyzwyczaje najwazniejszy jest dzidzius buziaki pa
JOLA-JOLKA
2007-12-10
13:27:33
Email
Witam kochane. U mnie wczoraj było bardzo ciężko. I wymioty i silne bóle brzucha.Bałam się tylko, żeby nie krwawić.Cały dzień przeleżałam.Mąż i mama zajmowali się Mateuszkiem.Dziś czuję się lepiej.Mogłam wstać do komputera.Ale nadal nie mogę jeść.Cały czas mam mdłości.Mi lekarz powiedział, że najlepszym lekarstwem jest leżenie i zero stresu.Idę nadal leżeć.Pozdrawiamy
JOLA-JOLKA
2007-12-21
13:55:09
Email
magda.ant dlaczego się nie odzywasz?
magda.ant
2007-12-21
16:15:29
Email
Hej! Poprzedni tydzień miałam raczej kiepski -dużo wymiotowałam, większość czasu przesypiałam... dziś byłam u lekarki. Maluch ma się dobrze 9tc CRL 19,2:) krwiak w kosmówce nie do końca się zresorbował dlatego nadal muszę leżeć, ale ponieważ już nie plamię zmniejszyła mi dawkę Luteiny:) Teraz muszę odkryć jak przytyć...bo do tej pory schudłam 4kg:( z czego moja pni dr nie jest zadowolona...W każdym razie wszyscy jesteśmy dobrej myśli:) Pozdrawiam
cicha
2008-01-18
19:44:33
Email
Trzymaj sie Magda.ant, bedzie dobrze. Ja plamilam w 7tgodniu (odklejenie kosmowki) i lezalam do 19 tygodnia. Teraz zaczynam 22tydzien i po plamieniu jak rowniez po krwiaku nie ma juz sladu. Trzeba niestety wylezec swoje, ale jest nadzieja. Pozdrawiam.
cicha
2008-01-18
19:49:13
Email
Trzymaj sie Magda.ant, bedzie dobrze. Ja plamilam w 7tgodniu (odklejenie kosmowki) i lezalam do 19 tygodnia. Teraz zaczynam 22tydzien i po plamieniu jak rowniez po krwiaku nie ma juz sladu. Trzeba niestety wylezec swoje, ale jest nadzieja. Pozdrawiam.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum