szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Poronienie zagrażające


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
magda.ant
2007-12-06
Email
Jestem w 7tc wczoraj pojawiło sie plamienie. Byłam u gin -poronienie zagrażające, dała mi luteine i kazała leżeć...powiedziała że tak wczesna ciąże będzie mi trudno utrzymać:( Czy ktoś miał ten problem?co mozna zrobić?
pinkie
2007-12-06
10:19:33
Email
Znam kilka dziewczyn, które plamiło od pierwszych tygodni. Jednym sie udało donosić , innym nie. Zazwyczaj nie udało się tym, które nie lezały. Dostałaś hormony i musisz leżeć - nie lekceważ tych zaleceń. Nie przesiaduj przed kompem, tylko czytaj, oglądaj, jedz, wszystko w łóżku. Za jakiś czas moze przestaniesz plamić i będziesz mogła więcej się poruszać. Ja po bardzo duzym krwotoku w 10tym tyg lezałam plackiem 2 tygodnie i udało mi się. Powodzenia!
Julia
2007-12-06
10:31:01
Email
Hej, ja to przeszłam dwa razy. Za pierwszym też dostałam luteinę i nakaz oszczędzania się, nie do końca posłuchałam i skończyło się źle :o( Za drugim razem brałam już silniejszy dufaston i leżałam, nawet w szpitalu, dziś Jasio kończy pół roczku :o) Więc może się udać tylko bezwzględnie trzeba dużo odpoczywać i brać leki. Powodzenia!
magda.ant
2007-12-06
10:54:41
Email
Dzieki za dobre słowo:) strasznie przerażona wróciłam od lekarza...teraz leże przed kompem, leki już wziełam...napewno zrobie wszystko aby mój maluszek był zdrowy...dzieki!
alizey
2007-12-06
11:19:19
Email
Moge sie tylko podpisac :), mialam krwotok, w ktorym stracilam ponad litr krwi w 12 tyg- lezalam prawie 3 miesiace- szpital, potem dom, to stalo sie tuz potem jak zaczelam normalnie zyc po krwiaku, ktory sie wchlonal odkryty w 6tyg.; maly chyba jednak brdzo chcial byc z nami- teraz czekam az go wreszcie pierwszy raz zobacze- lada dzien rodze. Badz dobrej mysli, staraj sie byc spokojna, bierz leki itp. ALE gdyby sie nie udalo, tez nie wpadaj w depresje... czasami poprostu tak sie zdarza, choc to boli jak nic na swiecie- ten bol tez znam!!! wiec rob wszystko zeby niczego sobie nie moc zarzucic, ciesz sie ze mieszkamy tu :)(sa kraje, gdzie przed 12 tyg. lekarze w ogole nie zajmuja sie ciaza uwazajac ze musi sie sama utrzymac!!!) BEDZIE DOBRZE - jesli tylko chcesz szybko bedziesz dobra mama, dawaj znac jak sie czujesz i jak jest!
aska
2007-12-06
12:17:43
Email
u mnie plamienie pojawilo sie w 5 tygodniu ciazy. Trafilam do szpitala, dostalam zastrzyki i leki a dzisiaj mam cudowna 3letnia corcie.
basienka25
2007-12-06
12:36:47
Email
Ja też plamiłam w 7 tyg. Kilka dni trwało, przyjmowałam Duphaston i dziś jestem mamą:)już prawie dwa lata ma mój skARB
JOLA-JOLKA
2007-12-06
15:53:58
Email
Witam.Ja też krwawiłam.Z pierwszą ciążą krwawiłam w 5tc i poszłam do szpitala na Żelazną w Waszawie.Tam mnie odesłali do domu.Poroniłam w 6tc.Z drugą ciążą przeleżałam 8m-c.W 26tc zaczęłam krwawić i w szpital na ul.Kasprzaka uratowali ją.Leżałam kilka dni i nie wstawałam wcale.Krwawienie ustało.Urodziłam w 37tc.Teraz jestem w 6tc i lekarz kazał mi leżeć.Ale coś mnie pcha so pracy.Zwolnienia nie wzięłam.Narazie jestem na urlopie.Musisz na siebie bardzo uważać.Odpoczywaj i nie wstawaj, a wszytko bedzie dobrze.Pozdrawiam
Agata
2007-12-06
21:40:18
Email
Ja też tak miałam w pierwszej ciąży. Brałam duphaston, luteinę, zastrzyki Kaprogest i co najważniejsze LEŻENIE, LEŻENIE, I JESZCZE RAZ LEŻENIE. Plamiłam a wręcz krwawiłam kilka tygodni. bardzo pomogły mi te zastrzyki no i leżenie (zero pracy, wysiłku).....i opłaciło się. Moja córcia ma teraz 3 latka:)
Nie wierz w to, że może się nie udać. Wiara czyni cuda. Myśl pozytywnie i stosuj się do tego co mówi lekarz. Pozdrawiam i trzymam kciuki
magda.ant
2007-12-07
10:17:17
Email
Dzieki wszystkim za wsparcie:) Leże wstaje tylko do wc nawet jem na leżąco, mąż mi pokój tak przemeblował że mogę leżąc na boku buszować w komputerze:)Tylko z pracą będą kłopoty:( Pracuje dopiero od października i jakoś sie nie ucieszyli gdy mąż podrzucił zwolnienie:( No i będę musiała za kilka dni tam sama pojechać:( A w tym leżeniu coś jest:) bo plamie już dużo mniej:) i brzuch już sie tak nie napina:)A swoją drogą czy Was w ciąży też tak bolały piersi?Prawie ich dotknąć nie mogę...Raz jeszcze dziekuje wszystkim i pozdrawiam!Proszę odzywajcie się bo strasznie nudno samej:)
pinkie
2007-12-07
10:29:41
Email
W pierwszej ciązy bardzo bolały mnie piersi - zwłaszcza pod prysznicem lub gdy było zimno - jakby ktos gryzł mi sutki. I całe piersi były obolałe. A teraz - nic - moze urosły do takiego rozmiaru, ze wiecej nie trzeba? Marta, możemy rozmawiac w temacie dla lipcówek
pinkie
2007-12-07
10:30:14
Email
Przepraszam, Magda
alizey
2007-12-08
10:26:59
Email
No i jak Magda? Mam nadzieje, ze lepiej! pirsi- jak najbardziej typowy i klasyczny objaw ciazy. Choc ja jestem w koncowce czwartej i wciaz mnie bola, a w poprzednich w ogole! Ale to znaczy ze hormonki Ci buzuja, a to skolei podobno dobrze swiadczy o ciazy :)- ze niby im gorzej- tym lepiej (bo wiecej hormonow itp.) :) - ale rownie dobrze to pewnie tylko zabobony... dobrze, ze jestes twarda z lezeniem, kiedy lekarz chce Cie widziec? z praca, hm... trudna sytuacja, ale nie daj sie zwariowac, masz swiete prawo zajsc w ciaze i w zwiazku z tym lezec:, choc wiem, ze to teoria... glowa dop gory i dawaj znac.
magda.ant
2007-12-08
10:56:45
Email
Hej!leże grzecznie całe dnie i....już nie plamię:)!!!! od wczoraj wieczora nic:) brzuch sie jeszcze trochei napina ale bez porównania mniej:)))))) Do lekarki idę 21. grudnia, jeśli oczywiście nic sie niezwykłego nie stanie. Czuję sie dobrze i co najważniejsze wiem że wszystko musi być dobrze:)))
Agata
2007-12-08
13:31:17
Email
Magda....BRAWO za pozytywne myslenie:) Trzymaj się.
A pracą się nie matrw ( ja i w pierwszej ciąży i teraz w drugiej od samego początku jestem na zwolnieniu. Też im się nie podoba....ale dla mnie dziecko jest najważniejsze. Ty się nawet do pracy nie wybieraj - niech mąż zawozi zwolnienia, a ty Kochana leż, leż i jescze raz raz. Zobaczysz - opłaci się.
alizey
2007-12-09
11:35:51
Email
Świetne wiadomosci Magda, ciesze sie!!!
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum