szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Rozstępy...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,
Napisano: Treść:
arabelka79
2007-07-10
Email
Hej dziewczęta! Na rozstępy i inne problemy w czasie ciąży są kosmetyki MUSTELLI, niestety do tańszych nie należą :(. Ja za 4 dni mam termin porodu, jestem przerażona (1 dziecko) ale rozstępów nie mam... Mam tylko pytanko czy mozna sie depilować kremami do dpepilacji. Pozdrawiam i zyczę szczęśliwych rozwiązań :). Buziaki
agusia83
2007-08-14
08:41:00
Email
Mi brzusio urósł od samego początku 23 cm.. było 74 a teraz jest 97 cm w najszerszym miejscu.. Bioderka poszerzyły się o 5 cm.. teraz w pupie mam 99 cm.. a piersi prawie mi nie urosły.. teraz mam w obwodzie 86 cm.. a to wlasnie na nich porobiły mi sie rozstępy.. dziwne nie..? zresztą ja zawsze mialam maleńki biuscik.. a teraz przynajmniej cosik widac hehe;)))
donka
2007-08-14
11:02:51
Email
Aga, my obie takie "piersiaste "chyba jestesmy. ja to sie smieje,ze teraz je przynajmniej widac golym okiem-hahaha. ale jak na zlosc na tych moich "wypryskach"mam rozstepy,mimo,ze nie powiekszyly sie bardzo. co njagorsze,to zauwazylam po jednej kresce tez na biodrach-a tak myslalm,ze mnie to ominie!smaruje sie ta oliwka i nic!
ciekawa
2007-08-14
11:47:22
Email
fissan kup
katarzyna_j
2007-08-14
12:35:40
Email
Mój brzuch powiększył się o 20 cm równo. Biodra do niedawna o 4, ale teraz boję się zmierzyć nawet, żeby doła nie złapać. A cycki urosły o rozmiar - tak z dużego C do D czy DD. Zależy od firmy stanikowej.
agusia83
2007-08-16
12:01:26
Email
Donka ciesze się, że nie jestem sama z moimi małymi cycuszkami:) Powiekszyly mi sie z miseczki A na B.. dziś mierzylam, to 88 cm mam w obwodzie:) jak na mnie to bardzo dużo.. hehe:) Na posladkach i biodrach to mam rozstępy przedporodowe jeszcze.. żadnych nowych nie zauważylam.. brzusio też czysty, przynajmniej jak narazie, oby tak było do konca, czyli jeszcze przez 40 dni...
Strona 4 - poprzednia, 1, 2, 3, 4,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum