szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Rozstępy...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
arabelka79
2007-07-10
Email
Hej dziewczęta! Na rozstępy i inne problemy w czasie ciąży są kosmetyki MUSTELLI, niestety do tańszych nie należą :(. Ja za 4 dni mam termin porodu, jestem przerażona (1 dziecko) ale rozstępów nie mam... Mam tylko pytanko czy mozna sie depilować kremami do dpepilacji. Pozdrawiam i zyczę szczęśliwych rozwiązań :). Buziaki
donka
2007-07-10
19:32:33
Email
mnie wiele osob radzilo stosowac zwykla oliwke dla dzieci-podobniez najlepsza na rozciaganie skory. jednak nie do konca u mnie skuteczna,bo mam niewielkie paski na piersiach,ale reszta ciala ok. co do kremu depilacyjnego,to ja caly czas uzywam w ciazy(teraz 29-30tydz),tylko pod pachami. czytalam,zeby z nimi ostroznie,bo moga wywolywac uczulenie
katarzyna_j
2007-07-10
22:52:39
Email
Ja na razie nie mam żadnych rozstępów, chociaż się spodziewam. Od jakiegoś czasu się niczym nie smaruję, bo mi się nie chce, a poza tym kupiłam jakiś taki niefajny balsam, który się nie wchłania i odpuściłam. :) A depilować w ciąży woskami się nie wolno podobno i laserowo. Reszta dozwolona. :)
kasiarys7
2007-07-10
23:00:11
Email
Dziewczyny ja w ciąży nie miałam ani jednego rozstępa - smarowałam się kremem ERIS z serii macierzyństwo .Ale się cieszyłam ale po porodzie zaczeły się pojawiać coprawda mało widoczne ale są.Pare sztuk na brzuchu i piersiach.Ale kazdy ma inną skóre jedne kobiety mniej a drugie bardziej podatną.Taki to urok.
katarzyna_j
2007-07-11
06:52:40
Email
Ja się poprawię - nie mam od ciąży, ale mam już takie sprzed 10 lat mnie więcej. Teraz są już blade i się z nimi dawno oswoiłam. Wolałabym nie mieć nowych. Boję się, że moga też pojawić się po porodzie. Bo rozstępy są nie tylko od tycia, ale też od nagłego schudnięcia. Jeżeli w ciąży nazbiera się dużo wody, to wtedy schudnie się bardzo szybko i to może zaowocować rozstępami.
Agusia83
2007-07-11
08:21:37
Email
Dlatego tez po porodzie nalezy się smarowac kremami zapobiegajacymi rozstępom.. aby pomoc skórze sie obkurczyć.. ja będe się smarowac aż do porwotu do figurki sprzed ciazy.. Co do puchnięcia w ciązy.. można go uniknąc pijąc dużo wody ok 3-4 litry.. wtedy organizm nie magazynuje jej, bo po prostu nie ma takiej potrzeby, skoro dostarczmy ją mu na bieżąco..
jaagan
2007-07-11
09:16:52
Email
Ja pytałam nawet o to mojego gin. i powiedział, że maszynka i krem o.k. Depilator elektryczny i wosk nie są wskazane a laser kompletnie zabroniony.
ciekawa
2007-07-11
10:23:17
Email
Agusiu owszem picie wody jest jak najbardziej wskazane(wypłukujesz toksyny) ale wierz mi to zależy od organizmu. ja wypijałam po 3 litry-dosłownie ciągle z butelka. A spuchnięta byłam bardzo i do tego na sam koniec zaczęło mi sie robić zatrucie ciążowe-wiec jak ma być opuchlizna to będzie. Nie zależy to od ilości wody jaka podasz organizmowi ale od pracy nerek i ucisków na główne żyły i przewody limfatyczne.
monia_ireland
2007-07-11
10:43:40
Email
ciekawa ma racje!! a pozatymjesli skora jest sklonna do rozstepów to zadne kremy nie powstrzymaja. Wszystko zalezy od włukień kalogenowych. Ja smarowalam i smaruje kremami zaktore dalam olbrzymie pieniądze a rozstepy i tak mam a wody rowniez piłam i pje w ogromnych ilosciach bo przy karmnieniu mam wzmozone łaknienie.
donka
2007-07-11
17:35:18
Email
a dlaczego nie powinno sie stosowac depilatorow elektrycznych w ciazy? ja caly czas depiluje tak nogi i wydaje mi sie,ze wszystko jest w porzadku.
jaagan
2007-07-11
18:18:48
Email
Tego już nie wiem. Gdzieś słyszałam, że kobiety w ciąży są bardziej wrażliwe na ból więc może dlatego. Ale pewności nie mam.
kasiarys7
2007-07-12
07:29:09
Email
Ja też piłam dużo wody a w ostatnim miesiącu taaak spuchłam że nie mogłam zgiąć palcy co uniemożliwiało mi wykonywanie podstawowych czynności .Mnie lekarka też powiedziała że to ucisk maluszka...Dziewczyny ja teraz też smaruje się ERIS na rozstępy już istniejące i powiem wam że widze poprawe są naprawde mniej widoczne i jak mówi mój mąż on ich nie widzi - naprawde -polecam tę serie.
Agusia83
2007-07-12
08:32:37
Email
Ja stosuję dwa razy dziennie Foliacti Pharmaceris M zapobiegający rozstępom (tubka 150 ml wystarcza mi na miesiac)i oliwke w żelu Johnson.. Jak narazie nie mam rozstępow, ale najgorsze przedemną, czyli 8 i 9 m-c no i czas po porodzie.. wtedy najcześciej się one pojawiają.. bedę się smarowac przez caly czas.. nawet do kilku m-cy po porodzie.. albo i jeszcze dluzej..
Agusia83
2007-07-12
08:37:16
Email
aha.. przypomiał mi się moj dzisiejszy sen.. snilo mi się, ze włąsnie porobily mi sie rozstępy.. mowię wam to był prawdziwy koszmar.. mialam cały brzuch w takich wielkich, glębokich bruzdach.. takie białe blizny.. okropne.. fuj.. zaraz po przebudzeniu zaczełam w panice oglądac mój brzusio.. ale cale szczęście to był tylko sen.. oby się nigdy nie spełnił..
katarzyna_j
2007-07-12
12:56:10
Email
Ja się dołączę do chwalenia kosmetyków Eris. Moja ulubiona seria kosmetyczna to ich LIRENE. Mają tam różności - żele pod prysznic, do higieny intymnej, na rozstępy, do stóp, twarzy, peelingi do ciała i twarzy. Wszystko w bardzo przystępnych cenach i naprawdę świetne. Na stopy wysuszone działa znakomicie ta seria, więc może na rozstępy też pomaga.
kasia_m
2007-07-12
13:00:36
Email
ja tez moge pochwalić eris za folicti (krem przeciw rozstępom), stosuje od początku i jestem zadowolona - żadnych rostępów
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum