szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Rozstępy...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
arabelka79
2007-07-10
Email
Hej dziewczęta! Na rozstępy i inne problemy w czasie ciąży są kosmetyki MUSTELLI, niestety do tańszych nie należą :(. Ja za 4 dni mam termin porodu, jestem przerażona (1 dziecko) ale rozstępów nie mam... Mam tylko pytanko czy mozna sie depilować kremami do dpepilacji. Pozdrawiam i zyczę szczęśliwych rozwiązań :). Buziaki
Basjaa
2007-07-22
22:41:35
Email
Kasiu, cóż to za specyfik? Na rozstępy własnie? opisz jak wygląda i czy sie kupuje w zwykłym sklepie czy w aptece
katarzyna_j
2007-07-23
22:45:10
Email
Teraz się zorientowałam, że wahałam się pomiędzy kolastyną, a tym, co w rezultacie kupiłam. Zakodowała mi się ta kolastyna, ale mam Perfecta Extra Slim firmy DAX COSMETICS. Jest napisane, że to serum koncentrat wyszczuplający do szybkiej redukcji rozstępów. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, niweluje rozstępy, ujędrnia i rzeźbi sylwetkę. Działa uderzeniowo: już po tygodniu widoczne efekty, po 4 tygodniach 52% redukcji rozstępów. Zaleca się stosowanie raz dziennie. Fajne te napisy na opakowaniu, nie? :) Takie przekonujące. Specyfik kosztował około 20 zł, jest w tubie 200 ml. Kupiłam go w Rossmanie, więc każda drogeria chyba wchodzi w rachubę. A chłodek jest fajny. I bardzo szybko się wchłania i pachnie tak troszkę eterycznie. W sumie ok. A za krótko go stosuję, żeby stwierdzić, czy pomaga. Na razie to moje rozstępy chyba się powiększają, bo brzuszek się rozciąga. Jeszcze w zeszłym tygodniu ich nie było, więc to zupełnie świeża sprawa.
kasia_m
2007-07-24
11:17:42
Email
tak się naczytałam o rozstępach podstępnie ukrywających się pod brzuchem że az u siebie sparwdziłam, na mnie krem działa nie widac ani jednego, systematyczność w tym przypadku pomogła
katarzyna_j
2007-07-24
20:39:40
Email
No ja się nie starałam, ale u mnie też genetyka niestety się przyczyniła. :(
niekat
2007-07-25
09:03:49
Email
Cóż,ja przy pierwszej ciaży smarowałam brzucho kremem Dove i oliwką kilka razy dziennie.rozstepy pojawiły mi sie jedynie na hiodrach i na piersiach trochę bo miałam przeogromne;(ale dopiero w ostatnim tygodniu ciąży czyli juz po terminie - Oliwia była przenoszona 5 dni.podobno połozne zara po prodzie wiedza czy dzieckojest przenoszone bo im sie skórka zaczyna łuszczyc...co do depilacji.wiem ze depiolator odpada i mnie to martwi:(bo kremów nie lubię a po maszynce zaraz wszytski odrasta ze zddojoną siłą...ale cóż czego sie nei robi dla maluszka:)jestem teraz na samym poczatku ciazy i nie mogę przestac o tym myśleć:)
katarzyna_j
2007-07-26
11:35:27
Email
Chciałabym się upewnić. Dziecko urodzone po terminie nie musi być chyba przenoszone? Przenoszone podobno mają żółtą albo zieloną i suchą skórę. I gorszy start. Moja gin wróży mi, że urodzę po terminie, bo dopiero wtedy mój Kubutek będzie gotowy. To chyba nie będzie przenoszona ciąża?
AgaDan
2007-07-26
13:49:58
Email
Witam was kochane:) Ja jak byłam w ciąży to nie miałam ani jednego rozstępika nic kompletnie uzywałam oliwki dwa a nawet trzy razy dziennie. Byłam taka szczęśliwa a tu nagle tydzień przed porodem mala tak się wierciła że miałam że tak powiem calusieńki brzuch przeorany normalnie szok w ciągu 3 dni wyszły mi takie olbrzymie i tak dużo że normalnie mąż to był w szoku.Normalnie czułam jak mi pęka skóra- MASKRA. Po porodzie czyli 14 miesięcy temu sa jeszcze widoczne ale już nie tak bardzo uzywam cały czas kosmetyków EVELINE serum na rozstępy, znikają szybko i to naprawde najlepszy kosmetyk na rozstępy ale nie dla mam karmiących. ja smarowałam się jak karmiłam kolastyną ale potem odkryłam ten specyfik i jak przestałam karmić po 7 miesiącach zaczęłam się inetensynie sparowac tym serum- i efekty widac było po tygodniu zaczęłay blednąć. W ciązy przytyłam 21 kilo- i schudłam 15 w pierszych dówch mieiącach a reszta ciągnie sie teraz za mną hehehheeh:) Na piersiach tez nie miałam dopiero po dwóch tyg od porodu zaczęły się robic bo mleka miałam bardzo dużo, uzywam na piersi też EVELINE ale jak karmiłam to miałam Ziaja. POZDRAWIAM kochane:)
niekat
2007-07-30
07:23:36
Email
po terminie nei znaczy przenoszone...termin wyznacza sie orientacyjnie bo nie ma mozliwości stwierdzic jednoznacznie kiedy doszło do zapłodnienia.dziecko przenoszone ma rzeczywiscei charakterystyzna skóre dlatego mnie połozne powiedziały że Oli była przenoszona.
agusia83
2007-07-30
08:32:21
Email
Ja znam dokladnie termin zaplodnienia, więc i termin porodu też:) Bede więc wiedziala, czy dzidzia jest przenoszona.. Co do rozstępow, to ja ich jak narazie nie mam.. ale skoro mogą się pojawic nawet tydzień przed porodem to zaczynam się bac.. mi brzusio urósł już 20 cm.. teraz w najszerszym miejscu, czyli pod pępkiem mam 94 cm, a przytyłam 10 kg.. a to 33t
katarzyna_j
2007-07-30
12:02:18
Email
No właśnie to nie jest taka prosta sprawa. Ja nie znam wprawdzie dnia zapłodnienia, ale cykle miałam regularne jak w zegarku, więc teoretycznie powinien mój termin być nieźle ustalony. Ale to nie ma nic do rzeczy. Bo dziecko może potrzebować mniej lub więcej niż 40 tygodni czasu na przygotowanie do porodu. Czyli termin może być wyznaczony ok, a maluszek będzie się ociągał z porodem, bo nie będzie jeszcze gotowy w swoim mniemaniu. Tu jest pies pogrzebany. Termin to u mnie luzik - od początku ciąży ten z OM nakłada mi się idealnie z tym ze wszystkich robionych USG. A jednak usłyszałam od gin, że urodzę raczej po terminie.
gumisie13
2007-08-09
15:08:56
Email
Cześć Dziewczyny, jeśli chodzi o rozstępy moja mama mi poradziła, żebym już od początku ciąży smarowała brzuch i piersi oliwką dla dzieci. I rzeczywiście pomogło, bo termin mam na 1 października i do tej pory nie mam żadnego rozstępu ani na brzuchu, ani na piersiach. Natomiast nie smarowałam się na udach i biodrach i tam mam nieźle poorane :( Nigdy nie miałam z tym problemów, na początku jak się pojawiły nawet nie wiedziałam co to jest :) No cóż, teraz już niestety wiem... Zaczęłam wtedy używać kosmtyku z VICHY na rozstępy, ale niestety niewiele pomaga... Może dlatego, że zaczął być stosowany za późno. Ale dziękuję za Wasze rady, spróbuję teraz Eris :)
katarzyna_j
2007-08-09
15:24:57
Email
Ja też się cieszyłam, że nie dopadły mnie rozstępy, a one zaatakowały już w 9 miesiącu i to wcale nie na początku. Ale ja sie nie smarowałam dzielnie, trochę olałam sprawę to mam.
agusia83
2007-08-13
13:03:28
Email
Ja od poczatku 4 m-ca saruje brzuszek rano i wieczorem kremem zapobiegajacym rozstępom Foliacti Pharmaceris M (nie wiem czy dobrze napisalam nazwe).. i jeszcze w ciągu dnia smaruje go oliwą.. jak narazie nie mam na nim zadnych rozstęmpw, a zaczyna mi sie 35 tydzień.. za to piersi nie smarowalam i porobily mi sie te nieszczesne rozstepy.. ech.. mam teraz za swoje..
katarzyna_j
2007-08-13
14:52:39
Email
Moje rozstępy są coraz większe dosłownie z dnia na dzień. Nie wiem, czy brzuszek mi jeszcze rośnie, czy to od tego, że coraz większy maluszek się w środku rozpycha. W każdym razie ich szerokość dochodzi w krytycznych miejscach do niemal centymetra. Nie jest ich może dużo, za to porządne. Takie naprawdę paskudne blizny. Na szczęście tylko ba brzuchu pod pępkiem i jeden nad pępkiem. Na biuście, udach mam spokój, ale tutaj też skóra nie jest napięta po prostu. Biust mam dość miękki, a biodra mi malutko w ciąży się rozszerzyły.
kasia_m
2007-08-13
15:37:32
Email
ja nie zauważyłam rozstępów, brzucha nie mam zbyt dużego jak na końcówkę, w spodnie które dostałam od kuzynki ona ledwo sie mieściła a ja mam jeszcze zapas gumki
agusia83
2007-08-14
08:41:00
Email
Mi brzusio urósł od samego początku 23 cm.. było 74 a teraz jest 97 cm w najszerszym miejscu.. Bioderka poszerzyły się o 5 cm.. teraz w pupie mam 99 cm.. a piersi prawie mi nie urosły.. teraz mam w obwodzie 86 cm.. a to wlasnie na nich porobiły mi sie rozstępy.. dziwne nie..? zresztą ja zawsze mialam maleńki biuscik.. a teraz przynajmniej cosik widac hehe;)))
donka
2007-08-14
11:02:51
Email
Aga, my obie takie "piersiaste "chyba jestesmy. ja to sie smieje,ze teraz je przynajmniej widac golym okiem-hahaha. ale jak na zlosc na tych moich "wypryskach"mam rozstepy,mimo,ze nie powiekszyly sie bardzo. co njagorsze,to zauwazylam po jednej kresce tez na biodrach-a tak myslalm,ze mnie to ominie!smaruje sie ta oliwka i nic!
ciekawa
2007-08-14
11:47:22
Email
fissan kup
katarzyna_j
2007-08-14
12:35:40
Email
Mój brzuch powiększył się o 20 cm równo. Biodra do niedawna o 4, ale teraz boję się zmierzyć nawet, żeby doła nie złapać. A cycki urosły o rozmiar - tak z dużego C do D czy DD. Zależy od firmy stanikowej.
agusia83
2007-08-16
12:01:26
Email
Donka ciesze się, że nie jestem sama z moimi małymi cycuszkami:) Powiekszyly mi sie z miseczki A na B.. dziś mierzylam, to 88 cm mam w obwodzie:) jak na mnie to bardzo dużo.. hehe:) Na posladkach i biodrach to mam rozstępy przedporodowe jeszcze.. żadnych nowych nie zauważylam.. brzusio też czysty, przynajmniej jak narazie, oby tak było do konca, czyli jeszcze przez 40 dni...
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum