szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - STYCZEŃ - LUTY 2008


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 14 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, następna
Napisano: Treść:
Adka1
2007-07-03
Email
Witajcie Dziewczynki, pojawiam się po prawie już 2 latach...Ale z nadzieją że tym razem musi się udać!!!W październiku 2005 byłam w ciąży ale w grudniu ją poroniłam (puste jajo płodowe), potem walczyłam trochę czasu z CMV. Pojawiałm się tu by zobaczyć co u WAS słychać.A teraz pojawiać się będę na moim ulubionym forum, gdzie na prawdę otrzymałam tyle życzliwych rad i tyle wiadomości, że nie może mnie tu teraz zabraknąć. Mam termin na 21 lutego. Może znajdą sie dziewczyny z termionem na styczeń i luty ...Pozdrawiam
monika83
2007-12-29
23:59:01
Email
re7- 22.12 bylam u gina i malutka waży ciut ponad 2000g wiec z tego co piszesz to tez duzo, ale moj terminu nie rusza:)powiedział tylko że ładnie rosnie:)Gorsza sprawa ze Niunia jest ulozona pośladkowo, a że jest dosć duża może byc trudno sie jej przekręcic i 14.01 mam wizyte, jak nie bedzie przekręcona to powiedzial ze bedziemy sie szykowac na cesarke:(a mnie tak ładnie wychodza oddechy na szkole rodz:) życze Wszystkim Przyszłym Mamusiom SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU, TERMINOWYCH PORODÓW I PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWYCH BOBASKÓW!!!!Adka1 życze żeby ten roku był dla Ciebie łaskawy i przyniosl to o czym marzysz...
monia24
2008-01-02
15:02:20
Email
hejka kobitki wlasnie wrocilam od lekarza i mam rozwarcie na 2 palce wiec coraz blizej terminu to tylko kwestia kilku dni tak powiedzial mi lekarz a koncze wlasnie 37tydzien.
Agata
2008-01-07
14:12:26
Email
Dziewczynki kochane...i jak?? trzymacie się jeszcze 2 w 1???
Pozdrawiam Was cieplutko:) Mój mały w środę skończy już 3 tygodnie - nie do wiary!!
styczniowa
2008-01-10
12:10:23
Email
Hej hej. Ja juz jestem po. Córkę Dominikę urodziłam 3 stycznia tego nowego roku, o godz. 5:55 (i imieeniny tesciowej:))Termin miałam na 8.01.2008, tak więc urodziła się o czasie (39 tc + 2 dni), choć gin mówił (straszył) pod koniec listopada ze zaraz urodze. Miałam zatem nadzieje, że na Swieta bedziemy juz razem, ale Mała zadecydowała inaczej... Tak więc zamiast najmłodsza z rocznika 2007, bedzie najstarsza z rocznika 2008. Poród był naturalny. No cóż, bolało jak diabli. Mam nadzieje, że szybko zapomnę. Rodziłam jak na pierwiastkę w sumie krótko. o 23 odeszły mi wody, przed północa byliśmy już w szpitalu. Jeszcze w samochodzie dorwał mnie pierwszy skurcz, a potem były juz regularne co 5 min. Tak wiec dosc szybko szło rozwarcie. Trafiłam na sale porodowa z wanna i jaccuzi. Troche przyniosło ulgę, choćmiałam już silne bóle parte i myslałam ze w tej wannie urodze :) Poprosiłam tez o ketonal. Skurcze troche ustały i ból si zmniejszył, ale w sumie akcja wydłużyła sie o godzinę. bóle parte vyły okropne! Myślałam ze niedam rady urodzić. W końcu jednak Mała przyszła na swiat. Tata dzielnie nam towarzyszył, przeciął pępowine, nie zemdlał:). Połozono mi Dominikę na brzuch. To było piękne!!! Nasze pierwsze spotkanie. Od razu przestała płakać:). Potem urodzenie łożyska i szycie krocza. Po dwóch dniach do domku:) jak dobrze! Teraz juz dochodze do siebie. Z kazdym dniem lepiej... i byle do wiosny! Pozdrawiam wszystkie oczekujace, badzcie dzielne i do usłyszenia yc moze przy nastepnej ciazy
monia24
2008-01-10
12:58:53
Email
styczniowa gratuluje malenstwa:-) ja niestety wczoraj wyszlam ze szpitala z porodem fałszywym. spedzilam na porodówce 3 i poł godziny lecz malutka stwierdzila ze ma jeszcze czas... ehh jak ja marze juz miec ja przy sobie.. lecz czas jest góra. pozdrawiam wszytkie przyszłe mamusie
Agata
2008-01-10
18:40:37
Email
Styczniowa gratuluję ogromnie:):) jak będziesz miala czas to pokaż nam fotki twojego skarba.
monia24
2008-01-25
15:16:35
Email
witajcie 22 stycznia przyszła na swiat moja córeczka lecz przez ciecie cesarskie bo odwrocila głowka czyli twarz miala skierowana w gore. wazyla 3860 a dluga 56 cm. jest zdrowa czujemy sie dobrze. pozdrawiamy i zyczymy powodzenia wszytkim oczekujacym mamusia
Agata
2008-01-25
17:04:42
Email
Monia moje gratulacje dla szczęśliwej mamusi i córeczki, Niech Ci się zdrowo chowa:)

re7
2008-01-25
17:25:31
Email
Monia, serdecznie gratuluję!!! Późne, ale szczere gratulacje także dla Styczniowej! :) Ja zaczynam teraz dość niecierpliwy okres - za tydzień lekarka zapowiedziała dokładne mierzenie i ważenie dzidzi na USG i okaże się, czy będziemy rodzić w terminie, czyli 26 lutego, czy dwa tygodnie wcześniej :) A właśnie kończę dwutygodniową walkę z wirusem grypy, niestety gdzieś złapałam. Cierpialam bardzo, szczególnie z powodu gorączki i osłabienia, mam nadzieje, że maluch bardzo nie cierpiał... Ciągle kompletujemy wyprawkę i ciągle jeszcze jest coś do kupienia :) Serdecznie pozdrawiam mamusie - już upieczone i jeszcze oczekujące!
styczniowa
2008-01-29
08:10:27
Email
Monia GRATULACJE!!! Bardzo się cieszę i życzę aby Dzieciątko dobrze i zdrowo się chowało! Re7 jeszcze trochę, kuruj się i nie daj tej paskudnej grypie! Wszystko bedzie dobrze Pozdrawiam obecne i oczekujace Mamusie
re7
2008-02-01
17:21:52
Email
Właśnie wracam od lekarza - nie wiem, może zmienił sprzęt USG, ale nagle okazuje się, że dzidzia wcale nie jest duża a o wcześniejszym porodzie, o którym lekarz mówił ostatnio i przedostatnio nie ma mowy :) Maluch waży 3 kg (36 tc) i raczej spokojnie doczeka do pierwszego wyznaczonego terminu 26 lutego. A już mnie straszyli 12. Faktycznie jest tak, jak mówi nasza położna ze szkoły rodzenia - a niech sobie mierzą i ważą, dziecko i tak urodzi się wtedy, kiedy będzie chciało i tak :) Mamy w takim razie więcej czasu na wybór wózka ;) Serdecznie pozdrawiam!
Agata
2008-02-13
18:35:10
Email
dziewczynki i jak się jeszcze trzymacie???
monika83
2008-02-13
22:27:38
Email
Witajcie Mamuśki i mamuski-to-be:) Gratuluje już wszystkim styczniowkom , które mają swoje Maleństwa:)i życze dużo zdrówka!!! Re7- ja mam termin 24.02 wiec tez już "prawie" gotowa tzn wszytsko jest tylko jakoś brak mi chęci jak pomyślę co mnie czeka w szpitalu;) a Niunia chyba to czuje bo dzielnie brzuszek okupuje:)Waży już około 3,7kg:) a im bliżej , tym bardziej myśle ze mam jeszcze duuuuuzo czasu;)- to sie chyba strach nazywa;)Pozdrawiam
Agata
2008-02-15
12:36:54
Email
Monika 83 - wszystko będzie dobrze - zobaczysz. Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie
re7
2008-02-16
13:24:23
Email
Cześć Dziewczyny! Ja jednak już po :) Maluch urodził się dość niespodziewanie 8 lutego. O 16 poszłam do lekarza zapytać, czy ta zwiększona wilgotność, którą odczuwam od dwóch dni, to nie przypadkiem wody płodowe - lekarka nie była pewna, ale wysłała mnie do szpitala, choćby po antybiotyk, bo jest jakieś minimalne rozwarcie. Nie chciałam jechać skoro nie ma objawów porodu. Mąż mnie jednak przekonał i o 20.30 jak przyjmowali mnie na oddział rozwarcie już było na trzy palce :oo (dodam, że skurczów nie odczuwałam, poza pobolewaniem takim "miesiączkowym" w dole brzucha) O 23.59 maleństwo leżało na moim brzuchu :)))) Temu to się spieszyło (termin wg ost. mies. 26.02). "Szkrab" ważył 3650 i mierzył 54 cm. Cały piękny i zdrowiutki. Poród siłami natury był naprawdę fajnym przeżyciem, nastawienie ma ogromne znaczenie. No i świadomość tego, co się dzieje i trochę zaufania do położnej ;) Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki! Teraz przenoszę się na forum Niemowlaki :)
monia24
2008-02-18
14:00:49
Email
re7 gratuluje malenstwa zycze duzo sil:-)
monika83
2008-02-28
10:18:42
Email
re7- GRATULUJĘ!!!!! ale masz fajnie:) ja mialam na 24.02 i dalej jestem w ciązy:) Wczoraj bylam na ktg no i lekie skurcze są, rozwarcie na "luzny palec" a ja nic a nic nie czuję, oprócz cudownych ruchów corci, ale zadnych bóli... , nic w tym stylu. Chyba juz sama zostałam z naszego forum:( moze sie jadnak załapię jeszcze jutro jest luty;) ) Pozdrawiam i zycze duzo zdrówka dla wszystkich mam i Waszych Maleństw
monia24
2008-02-29
08:33:26
Email
monika83 ty rowniez doczekasz sie swojej kruszynki. 3 mam kciuki pozdrawiamy:-)
monika83
2008-03-14
16:09:10
Email
Drogie mamy, chyba jestem ostatnią "lutóweczką":):):) ale jednak sie wyrobiłam:) Moja Kingusia przyszła na swiat 29.02!!!! ma 3950!! i 57 duza dziewczyna i zdrowa:) 8 h rodziłam normlanie ale skonczylo sie cesarką bo małej zanikało tętno. pozdrawiam wszystkie Mamy , dzidzie i mam nadzieję z e jeszcze sie kiedys spotkamy:):):)
monia24
2008-03-17
13:52:16
Email
monika83 gratuluje córeczki 3 majcie sie
Agata
2008-03-17
14:35:39
Email
Monika83 - gratulujemy...aleteż cię dzidzia wyczekała i jeszcze 29 lutego się urodziła....to Ci niespodziankę urodziła....będzie urodziny obchodzić co 4 latka)::) Pozdrawiamy i wiele radości życzymy

Agata
2008-03-17
14:36:14
Email
miało być: to Ci niespodzainkę zrobiła
monika83
2008-04-01
15:34:21
Email
Dziękuje dziewczyny!!! Miło bylo popisac o wszystkim i doradzić sie w kazdej chwili:) Pozdrawiam i zycze wszystkiego NAJ wszystkim "powiększonym" rodzinkom:):):)
Strona 14 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum