szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - teutonia mistral s


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
noemi
2007-03-18
Email
witajcie, byliśmy dzisiaj oglądać wózki dla naszej córeczki i ja całkiem zgłupiałam. myślałam, że juz zdecydowaliśmy się na emmaljunge, az tu nagle pojeździliśmy po sklepie mistralem s teutonii i zachwyciliśmy się lekkością prowadzenia. emmaljunga jest świetna, stabilna, ma ogromne gondole i jest wysoka. mimo tego jest cięższa od mistrala, zajmowałaby więcej miejsca w bagażniku. sprzedawca zapytal w jakich warunkacg ma się sprawdzić wózek, ja powiedziałam, że w każdych:)) no bo chcę spacerować i po lesie, i nad jeziorem, i po mieście, parkach, i po centrach handlowych. mówił mi, że zakupy w centrum handlowym z emmaljunga to nic przyjemnego, bo nie jest skrętna w ogóle(przy skręcaniu trzeba ją podnosić). a mistral ma z przodu mniejsze, baaaardzo skrętne kółka (blokowane) i prowadzi się rewelacyjnie. gondola jest ciut mniejsza, ale najprawdopodobniej najpóźniej w styczniu dzidziuś zostanie przeniesiony do spacerówki. a spacerówka teutonii jest świetna. niższa od emmaljungi, dzięki czemu większe dziecko będzie mogło nawet samo wchodzić do wózka (czytałam, że to ważne dość). kolorystycznie teutonia jest rewelacyjna. no i przekładana rączka... pomocy, bo sama nie wiem co zrobić. musimy się szybko decydować, bo teutonia jest robiona na zamówienie i czeka się na nią miesiąc. czyli chcemy zdecydować się do końca tygodnia. byłabym wdzięczna za wszelkie opinie, szczególnie ciekawa jestem zdania uzytkowniczek teutonii mistral s, bo to nowa w porównaniu z emmaljungą marka na polskim rynku. choć podobno w niemczech od lat budzi zachwyt. aha, na teutonie są 3 lata gwarancji!! to jedyny taki wózek na rynku, podobno bezawaryjny. drogie mamusie, pomóżcie nam proszę
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum