szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - dziwne plamienia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
donata
2007-02-15
Email
hej,blagam o pomoc,mam dziwne plamienia a wlasciwie wyglada to jak geste uplawy o zabarwieniu brazowym.pracuje w anglii i ci lekarze sa do kitu!!!jestem prawdopodobnie w 6 tyg ciazy.niedawno bylam w polsce u gina ktory stwierdzil ze usg wskazuje na 5 tydz ciazy a pecherzyk odpowiada 4tyg.5,7mm.wiec albo zaszlam w ciaze pozniej albo jest juz martwa.nie czekajac 4 dni pozniej poszlam do innego lekarza ktory stwierdzil ze maluch urosl przez te 4 dni o 6mm i nie mam sie martwic.jak duzy powinien byc pechezyk w 4 tyg?kto ma racje?dodam ze 7 lat temu poronilam a rok pozniej doczekalam sie pieknej coreczki.no i tak w zeszly czwartek musialam wrocic do anglii.wlasnie w niedziele zaczely sie te dziwne plamienia.pojechalam do szpitala a tu mi powiedzieli ze jesli mam poronic to poronie i nic sie nie da zrobic.nie zrobili mi zadnego badania,nawet usg!zapisali mnie na 20 lut na usg.ja chyba zwariuje!!!czy ktos moze mi udzielic jakichkolwiek odpowiedz?dzieki
Monik
2007-02-16
18:09:39
Email
Ja mam receptę na Duphaston, ale niewiem czy jest jeszcze ważna-data wystawienia: 31.05.2006. Lekarz Wypisał mi tę receptę, bo miałam bolesne miesiączki. Jednak kiedy poczytałam, że kobiety biorą go na podtrzymanie ciąży zrezygnowałam z wykupienia recepty. Jeśli jeszcze jest ważna mogę ją wysłać, jeśli jest potrzebna.
Goga66
2007-02-16
18:13:24
Email
obawiam się, że recepty ważne są tylko 2 tygodnie poza antybiotykiem - chyba miesiąc
Monik
2007-02-16
18:17:01
Email
Oj, szkoda, mój mąż też mówił, że tylko miesiąc. Ja nie wiedziałam:( No i szkoda, że nie mogę pomóc:((
ciekawa
2007-02-16
18:39:02
Email
JA MAM AKTUALNA NA TO I NA NOSPE!!!!!!!! DOPIERO SOBIE PRZYPOMNIAłAM. DECYDUJ KOCHANA MOGE ODDAC-MAM TEZ LISTEK LUTEINY
noemi
2007-02-16
19:23:21
Email
Magdalenka, wstyd mi cholernie za siebe, ze tak ostro zareagowałam na Twoje słowa. czasem po prostu jestem zbyt impulsywna, szczególnie bardzo ostatnio. przypomnialo mi się wszystko to, co przeżywałam sama i.... poszło. przepraszam, przepraszam. następnym razem policzę 15 razy do 10 zanim powiem coś, czego będę żałować. pozdrawiam
Magdalenka
2007-02-16
19:57:09
Email
noemi, ok, sztama ;-)))
noemi
2007-02-16
20:29:14
Email
:)
donata
2007-02-17
22:15:11
Email
bardzo wam dziekuje za szczere checi i okazane cieple slowa!!!u mnie narazie bez zmian,czekam zniecierpliwiona na wtorkowe usg.na pewno dam znac co z dzidzia.jestem po rozmowie z babcia a do niej wczoraj przyszedl wynik mojej cytologii,gr II,ale jest tez recepta bo mam jakies zapalenie,babcia nie mogla rozczytac,a leki wysle mi juz w pon.mam nadziejhe ze te dziwne plamienia to jest to zapalenie a dzidzia ma sie dobrze,wkoncu czekalam na nia 6 lat!!!serdeczne dzieki wam wszystkim!!!
ciekawa
2007-02-17
22:23:59
Email
Och o to dobrze:) Oby wszytsko było wporzadku gdybys jednak chciała brać leki o których pisałysmy ja swoja recepte napewno Ci oddam-jeszcze troche bedzie aktualna jest z poniedziałku.
donata
2007-02-20
13:35:26
Email
heja wam wszystkim!!!jestem juz po usg!!wszystko wydaje sie byc ok.fakt ze wg ostatniej miesiaczki powinnam buc 7 tyg i 6 dni a jestem 6 tyg i 6 dni.marwi mnie wielkosc maluszka tzn 8mm.czy to prawidlowe?jeszcze raz dziekuje wam wszystkim za cieple slowa!!na pewno zajze tu jeszcze.papa
Joanna26
2007-02-20
13:43:59
Email
Najwazniejsze,ze maluszek sie rozwija i usg nic niepokojacego nie wykazalo.Nie wiem,ile mm powinien miec na tym etapie, ale wiem,ze pomiary z usg i od miesiaczki moga sie roznic, wiec chyba nie powinnas sie tym martwic.Trzymamy kciuki, powodzenia!:)
ciekawa
2007-02-20
14:27:19
Email
Joanna ma 100% racji czesto jest tak ze inny wiek wychodzi z usg inny z mieisczki-ja mam akurat idealnie 17 i 16 czerwca termin a tym samym identyczny wiek ale to wszytsko to bardzo usrednione srednie i w żadnym wypadku nie nalezy sie tym martwic. Ciesze sie bardzo Buziaki:)
Magdalenka
2007-02-20
15:48:40
Email
donata, super ze z dzieckiem wszystko w porzadku. trzymma kciuki za ciebie i maluszka. pozdrawiam, magda
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum